Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B

Nové Město nad Metují (26. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69 QA
2 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.81 QA
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.86 QB
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.89 QB
5 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.94
6 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.02
7 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.48
Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.74 QA
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.81 QA
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 07.82 QB
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.84 QB
5 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.05
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
7 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.39
8 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.66 QA
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.67 QA
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.67 QB
4 245 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 07.77 QB
5 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.93
6 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.96
7 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.14
8 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.66 QA
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.67 QA
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.67 QB
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69 QA
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.74 QA
6 245 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 07.77 QB
7 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.81 QA
7 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.81 QA
9 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 07.82 QB
10 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.84 QB
11 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.86 QB
12 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.89 QB
13 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.93
14 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.94
15 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.96
16 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.02
17 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.05
18 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.14
19 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
20 Šimon SuchardaŠimon Sucharda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.32
21 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.39
22 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.42
23 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.48
Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 07.67 11.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.81 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.85 8.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.87 7.00
5 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.87 6.00
6 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 07.66 4.00
2 245 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 07.76 3.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.83 2.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.98 1.00
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.12
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.24 9.00
3 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.25 8.00
4 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.43 7.00
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.51 6.00
6 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.35 4.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.45 3.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 08.52 2.00
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81 1.00
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.95
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.29 QA
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.54 QA
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.55 QB
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.60 QB
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.66
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.96
7 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.12
8 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.15 QA
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 08.35 QA
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.37 QB
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.38 QB
5 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
6 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.63
7 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.66
8 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.17 QA
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.34 QA
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.57 QB
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.71 QB
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.92
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.93
7 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.96
8 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.15 QA
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.17 QA
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.29 QA
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.34 QA
5 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 08.35 QA
6 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.37 QB
7 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.38 QB
8 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
9 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.54 QA
10 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.55 QB
11 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.57 QB
12 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.60 QB
13 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.63
14 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.66
14 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.66
16 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.71 QB
17 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.92
18 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.93
19 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.96
19 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.96
21 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.12
22 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.15
23 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.73
24 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.78