Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B

Nové Město nad Metují (26. 9. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.71 8.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 29.33 6.00
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.18 5.00
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 31.28 2.00
Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 27.85 11.00
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.70 4.00
3 68 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.76 3.00
4 93 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.90
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.60
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 32.01
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.34
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.72
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 34.84
5 87 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.98
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 28.18 9.00
2 67 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 29.24 7.00
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.46 1.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 31.90
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 27.85 11.00
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 28.18 9.00
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.71 8.00
4 67 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 29.24 7.00
5 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 29.33 6.00
6 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.18 5.00
7 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.70 4.00
8 68 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.76 3.00
9 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 31.28 2.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.46 1.00
11 93 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.90
11 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 31.90
13 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.93
14 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 32.01
15 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.34
16 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.60
17 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.72
18 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 34.84
19 87 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.98
Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DQ

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 30.34 11.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 30.59 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.04 8.00
4 150 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.66 7.00
5 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 32.46 4.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 34.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 31.84 6.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 32.03 5.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.04 2.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 33.08 1.00
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 33.44
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 33.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 32.90 3.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.10
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 34.14
4 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.75
5 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 34.90
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.88
2 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 34.03
3 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 35.24
4 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 36.84
5 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 38.01
6 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 38.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 30.34 11.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 30.59 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.04 8.00
4 150 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.66 7.00
5 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 31.84 6.00
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 32.03 5.00
7 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 32.46 4.00
8 63 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 32.90 3.00
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.04 2.00
10 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 33.08 1.00
11 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 33.44
12 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 33.74
13 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 33.88
14 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 34.03
15 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.10
16 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 34.14
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 34.41
18 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.75
19 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 34.90
20 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 35.24
21 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 36.84
22 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 38.01
23 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 38.02
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS