Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Dětské Zlaté ligy

Olomouc (3. 7. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.44 439.00
2 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.97 311.00
3 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.13 276.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.16 270.00
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.30 241.00
6 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.55 194.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.21 259.00
2 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.29 243.00
3 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.46 210.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.84 145.00
5 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.01 119.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.44 439.00
2 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.97 311.00
3 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.13 276.00
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.16 270.00
5 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.21 259.00
6 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.29 243.00
7 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.30 241.00
8 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.46 210.00
9 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.55 194.00
10 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.84 145.00
11 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.01 119.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.49 704.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.59 676.00
3 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.64 662.00
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 6 SB 09.00 566.00
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.08 546.00
6 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +4.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 09.20 516.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.40 468.00
3 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 PB 09.44 458.00
4 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.58 426.00
5 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.60 422.00
6 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.63 415.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.90 592.00
2 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.00 566.00
3 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 09.48 449.00
4 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.84 369.00
5 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.66 214.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.49 704.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.59 676.00
3 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.64 662.00
4 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.90 592.00
5 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 6 SB 09.00 566.00
5 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.00 566.00
7 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.08 546.00
8 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 09.20 516.00
9 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 09.40 468.00
10 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7 PB 09.44 458.00
11 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.48 449.00
11 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 09.48 449.00
13 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.58 426.00
14 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.60 422.00
15 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.63 415.00
16 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.84 369.00
17 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.66 214.00

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:42.25 369.00
2 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.40 358.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:46.51 330.00
4 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:46.52 330.00
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:01.11 212.00
6 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 3:01.74 207.00
7 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:02.98 198.00
8 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:11.14 144.00
9 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:12.22 138.00
10 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:13.52 130.00
11 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:26.70 64.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:40.51 567.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 2:46.45 501.00
3 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:47.07 494.00
4 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 8 2:48.99 474.00
5 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:51.13 452.00
6 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:54.08 422.00
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:56.25 401.00
8 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 12 3:02.39 343.00
9 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:04.47 325.00
10 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 3:05.33 317.00
11 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 3:08.13 293.00
12 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:09.51 282.00
13 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 3:12.33 259.00
14 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 3:16.13 230.00
15 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:17.22 222.00
16 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 3:20.95 195.00
17 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 3:22.85 182.00
Celkem 17 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.92 556.00
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.31 321.00
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.40 308.00
4 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.02 224.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.06 219.00
2 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 12.15 209.00
3 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.37 87.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 13.40 85.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.65 153.00
2 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.91 127.00
3 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.07 112.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.92 556.00
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.31 321.00
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.40 308.00
4 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.02 224.00
5 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 12.06 219.00
6 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 12.15 209.00
7 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.65 153.00
8 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.91 127.00
9 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.07 112.00
10 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.37 87.00
11 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 13.40 85.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10.28 661.00
2 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.52 618.00
3 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 10.54 614.00
4 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.10 520.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.78 415.00
2 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.83 408.00
3 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 12.00 384.00
4 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.31 341.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.7.2020 - 13:30) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.97 258.00
2 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 13.01 254.00
3 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 2 13.52 197.00
4 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.02 148.00
5 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 14.41 114.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10.28 661.00
2 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.52 618.00
3 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 10.54 614.00
4 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.10 520.00
5 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.78 415.00
6 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.83 408.00
7 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 12.00 384.00
8 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.31 341.00
9 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.97 258.00
10 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 13.01 254.00
11 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 2 13.52 197.00
12 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.02 148.00
13 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 14.41 114.00

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 3.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 PB 5.00 +2.5 m/s 4.64 +1.7 m/s x5.00  +2.54.64  +1.75.000.00.00.0 382.00
2 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 4.14 +4.4 m/s 3.81 +1.5 m/s 4.14  +4.43.58  +2.53.81  +1.54.140.00.00.0 229.00
3 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 PB 4.08 +3.4 m/s 3.78  +2.6x4.08  +3.44.080.00.00.0 219.00
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 4.02 +3.3 m/s 3.96  +3.14.02  +3.33.85  +3.74.020.00.00.0 209.00
5 Jindřich BezděkJindřich Bezděk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 4.00 +2.8 m/s 4.00  +2.83.87  +2.8x4.000.00.00.0 206.00
6 Albert KotyzaAlbert Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 3.92 +2.4 m/s 3.50 +1.5 m/s 3.92  +2.43.50  +1.53.34  +2.73.920.00.00.0 193.00
7 Jakub KuráčJakub Kuráč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 PB 3.89 +1.4 m/s 3.89  +1.43.74  +2.23.53  +1.03.890.00.00.0 188.00
8 František BílekFrantišek Bílek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 PB 3.80 +1.5 m/s 3.80  +1.53.70  +1.63.59  +1.63.800.00.00.0 174.00
9 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 3.67 +3.8 m/s 3.58 +1.6 m/s 3.67  +3.83.58  +1.63.46  +4.03.670.00.00.0 155.00
10 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 3.63 +2.2 m/s 3.63  +2.23.56  +3.23.35  +3.33.630.00.00.0 149.00
11 Matěj NovákMatěj Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 PB 3.47 +3.5 m/s 3.47  +3.53.10  +3.62.81  +3.63.470.00.00.0 126.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 3.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 PB 4.72 +2.3 m/s 4.72  +2.34.63  +2.44.69  +5.04.720.00.00.0 485.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 PB 4.70 +2.4 m/s 4.56 +1.6 m/s 4.70  +2.44.52  +2.34.56  +1.64.700.00.00.0 479.00
3 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 10 PB 4.55 +4.9 m/s 4.51 +1.2 m/s 4.55  +4.94.51  +1.2x4.550.00.00.0 441.00
4 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 4.45 +2.5 m/s 4.45  +2.5xx4.450.00.00.0 416.00
5 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 PB 4.25 +2.4 m/s 4.23 +1.5 m/s 4.23  +1.54.19  +2.74.25  +2.44.250.00.00.0 367.00
6 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 4.09 +3.8 m/s 4.05  +2.54.09  +3.83.98  +3.14.090.00.00.0 329.00
7 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 17 PB 4.08 +3.0 m/s 3.86 +1.9 m/s 4.08  +3.03.86  +1.93.80  +3.34.080.00.00.0 326.00
8 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 PB 4.06 +4.1 m/s 4.06  +4.1xx4.060.00.00.0 322.00
9 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 8 PB 3.87 +2.2 m/s 3.69 +1.8 m/s 3.69  +1.83.78  +4.03.87  +2.23.870.00.00.0 279.00
10 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 4 PB 3.78 -1.2 m/s 3.78  -1.23.78  +3.43.66  +3.33.780.00.00.0 259.00
11 Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 3.71 +1.1 m/s 3.71  +1.1x3.27  +1.13.710.00.00.0 244.00
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 12 PB 3.65 +1.2 m/s 3.60  +4.43.65  +1.23.58  +4.93.650.00.00.0 231.00
13 Jana StratilováJana Stratilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 14 PB 3.62 +2.5 m/s 3.36 +0.0 m/s 3.62  +2.53.36  +0.02.71  +3.33.620.00.00.0 225.00
14 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 PB 3.49 +3.1 m/s 3.43 +1.3 m/s 3.43  +1.33.49  +3.13.32  +4.33.490.00.00.0 198.00
15 Veronika PrečanováVeronika Prečanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 PB 3.37 +2.8 m/s 3.33 +1.6 m/s 3.37  +2.83.33  +1.63.17  +1.63.370.00.00.0 174.00
16 Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 3.33 +4.3 m/s 3.28 +0.9 m/s 3.28  +0.93.33  +4.33.25  +0.43.330.00.00.0 167.00
17 Klára FendrychováKlára Fendrychová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 PB 3.23 +2.4 m/s x3.23  +2.43.00  +2.83.230.00.00.0 148.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 3.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 PB 59.75 59.750.00.059.750.00.00.0 391.00
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 52.15 52.150.00.052.150.00.00.0 326.00
3 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 40.93 40.930.00.040.930.00.00.0 232.00
4 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 38.04 38.040.00.038.040.00.00.0 208.00
5 František BílekFrantišek Bílek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 PB 34.09 34.090.00.034.090.00.00.0 176.00
6 Jindřich BezděkJindřich Bezděk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 33.39 33.390.00.033.390.00.00.0 170.00
7 Albert KotyzaAlbert Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 33.18 33.180.00.033.180.00.00.0 169.00
8 Matěj NovákMatěj Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 PB 31.54 31.540.00.031.540.00.00.0 156.00
9 Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 PB 26.97 26.970.00.026.970.00.00.0 120.00
10 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 24.02 24.020.00.024.020.00.00.0 97.00
11 Jakub KuráčJakub Kuráč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 PB 22.42 22.420.00.022.420.00.00.0 85.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 3.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 PB 40.48 40.480.00.040.480.00.00.0 361.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 12 PB 38.17 38.170.00.038.170.00.00.0 333.00
3 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 10 PB 37.10 37.100.00.037.100.00.00.0 320.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 PB 36.25 36.250.00.036.250.00.00.0 310.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 PB 35.31 35.310.00.035.310.00.00.0 298.00
6 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 PB 33.30 33.300.00.033.300.00.00.0 274.00
7 Jana StratilováJana Stratilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 14 PB 32.35 32.350.00.032.350.00.00.0 263.00
8 Veronika PrečanováVeronika Prečanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 PB 30.54 30.540.00.030.540.00.00.0 241.00
9 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 4 PB 30.35 30.350.00.030.350.00.00.0 239.00
10 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 30.03 30.030.00.030.030.00.00.0 235.00
11 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 17 PB 27.49 27.490.00.027.490.00.00.0 206.00
12 Klára FendrychováKlára Fendrychová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 PB 25.92 25.920.00.025.920.00.00.0 187.00
13 Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 24.19 24.190.00.024.190.00.00.0 168.00
14 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 8 PB 23.17 23.170.00.023.170.00.00.0 156.00
15 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 PB 22.64 22.640.00.022.640.00.00.0 150.00
16 Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 21.14 21.140.00.021.140.00.00.0 133.00
17 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 15 PB 20.18 20.180.00.020.180.00.00.0 122.00
Celkem 17 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2126
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1406
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1136
4 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1066
5 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1035
6 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0989
7 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0942
8 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0861
9 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0842
10 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0780
11 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0765
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2627
2 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2259
3 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2039
4 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1878
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1814
6 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1788
7 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 1670
8 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1645
9 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1619
10 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1505
11 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1481
12 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1149
13 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0972
Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 17 závodníků