2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK
Ostrava - Vítkovice (7. 7. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 7.7.2020 - 16:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | 07.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 07.51 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 07.54 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.70 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Martin PorembskiMartin Porembski | 05 | TJ Start Havířov | 7 | 07.76 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 07.78 | 4.00 | |||||||||||||
7 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 07.88 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | TJ Sokol Opava A | 1 | 07.95 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 16:30) official | Vítr: -1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 07.77 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 08.09 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Mikuláš MarvanMikuláš Marvan | 05 | TJ Sokol Opava A | 4 | 08.13 | ||||||||||||||
4 | 4 | Matěj OzaniakMatěj Ozaniak | 05 | TJ Sokol Opava A | 8 | PB 08.21 | |||||||||||||
5 | Jonáš KrupaJonáš Krupa | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.32 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠotolaJan Šotola | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.35 | ||||||||||||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 7.7.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.20 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 08.66 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | 07.50 | 11.00 | |||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 07.51 | 9.00 | |||
3 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 07.54 | 8.00 | |||
4 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.70 | 7.00 | |||
5 | Martin PorembskiMartin Porembski | 05 | TJ Start Havířov | 7 | 07.76 | 6.00 | |||
6 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 07.77 | 5.00 | |||
7 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 07.78 | 4.00 | |||
8 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | 07.88 | 3.00 | |||
9 | Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu | 06 | TJ Sokol Opava A | 1 | 07.95 | 2.00 | |||
10 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 08.09 | 1.00 | |||
11 | Mikuláš MarvanMikuláš Marvan | 05 | TJ Sokol Opava A | 4 | 08.13 | ||||
12 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.20 | ||||
13 | 4 | Matěj OzaniakMatěj Ozaniak | 05 | TJ Sokol Opava A | 8 | PB 08.21 | |||
14 | Jonáš KrupaJonáš Krupa | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.32 | ||||
15 | Jan ŠotolaJan Šotola | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.35 | ||||
16 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 08.66 | ||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 7.7.2020 - 16:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.14 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.44 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 08.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.48 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 08.59 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.61 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.72 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 16:20) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | SB 08.52 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 08.79 | 1.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. B | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | 4 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.86 | |||||||||||||
5 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava A | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Adéla MalenovskáAdéla Malenovská | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 09.10 | ||||||||||||||
8 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 7.7.2020 - 16:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára OlšinováKlára Olšinová | 06 | TJ Sokol Opava A | 4 | PB 09.05 | ||||||||||||||
2 | Klára HábováKlára Hábová | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | PB 09.09 | ||||||||||||||
3 | Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Linda SchiesserLinda Schiesser | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 09.60 | ||||||||||||||
6 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.61 | ||||||||||||||
7 | 8 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.61 | |||||||||||||
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 7.7.2020 - 16:20) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie PřibylováMelanie Přibylová | 06 | TJ Sokol Opava A | 4 | 08.88 | ||||||||||||||
2 | Nataša NeiserováNataša Neiserová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.14 | 11.00 | |||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.25 | 9.00 | |||
3 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.44 | 8.00 | |||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 08.45 | 7.00 | |||
5 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.48 | 6.00 | |||
6 | 2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | SB 08.52 | 5.00 | ||
7 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 08.59 | 4.00 | |||
8 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.61 | 3.00 | |||
9 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.72 | 2.00 | |||
10 | 6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 08.79 | 1.00 | ||
11 | Kateřina ChudejováKateřina Chudejová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. B | 4 | 08.81 | ||||
12 | 4 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.86 | |||
13 | Melanie PřibylováMelanie Přibylová | 06 | TJ Sokol Opava A | 4 | 08.88 | ||||
14 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava A | 3 | 09.03 | ||||
15 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 2 | 09.05 | ||||
15 | Klára OlšinováKlára Olšinová | 06 | TJ Sokol Opava A | 4 | PB 09.05 | ||||
17 | Klára HábováKlára Hábová | 06 | TJ Sokol Opava A | 5 | PB 09.09 | ||||
18 | Adéla MalenovskáAdéla Malenovská | 06 | TJ Start Havířov | 7 | 09.10 | ||||
19 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.35 | ||||
20 | Nataša NeiserováNataša Neiserová | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.39 | ||||
21 | Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová | 08 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 09.53 | ||||
22 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.57 | ||||
23 | Linda SchiesserLinda Schiesser | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 09.60 | ||||
24 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.61 | ||||
24 | 8 | Tereza StrykováTereza Stryková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.61 | |||
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | DNS |