Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 7. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.7.2020 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.50 11.00
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 07.51 9.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 07.54 8.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.70 7.00
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.76 6.00
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 07.78 4.00
7 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 07.88 3.00
8 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 07.95 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.77 5.00
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.09 1.00
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.13
4 4 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 PB 08.21
5 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.32
6 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.35
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.7.2020 - 16:30) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.20
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.66
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.50 11.00
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 07.51 9.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 07.54 8.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.70 7.00
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.76 6.00
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.77 5.00
7 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 07.78 4.00
8 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 07.88 3.00
9 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 07.95 2.00
10 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.09 1.00
11 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.13
12 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.20
13 4 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 PB 08.21
14 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.32
15 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.35
16 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.66
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.7.2020 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.14 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.25 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.44 8.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.45 7.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.48 6.00
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.59 4.00
7 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.61 3.00
8 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.72 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 16:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.52 5.00
2 6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 08.79 1.00
3 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.81
4 4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.03
6 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.05
7 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.10
8 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.7.2020 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 09.05
2 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 09.09
3 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 09.53
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
5 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.60
6 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.61
7 8 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.61
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.7.2020 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.88
2 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.39
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.14 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.25 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.44 8.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.45 7.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.48 6.00
6 2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.52 5.00
7 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.59 4.00
8 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.61 3.00
9 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.72 2.00
10 6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 08.79 1.00
11 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.81
12 4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
13 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.88
14 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.03
15 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.05
15 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 09.05
17 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 PB 09.09
18 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.10
19 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.35
20 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.39
21 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 09.53
22 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
23 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.60
24 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.61
24 8 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.61
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS