Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 7. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.7.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 40.02 11.00
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 40.68 9.00
3 3 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.15 8.00
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 42.09 7.00
5 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 42.68 6.00
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 42.82 5.00
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 43.45 4.00
2 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 51.54 3.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 40.02 11.00
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 40.68 9.00
3 3 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.15 8.00
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 42.09 7.00
5 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 42.68 6.00
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 42.82 5.00
7 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 43.45 4.00
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 51.54 3.00
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.7.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 43.89 11.00
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 PB 43.90 9.00
3 2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.04 8.00
4 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 44.41 7.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.95 6.00
6 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 45.14 4.00
Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 42.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.7.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 45.01 5.00
2 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 SB 45.25 3.00
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 45.39 2.00
4 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 PB 45.89 1.00
5 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 PB 46.04
6 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.40
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 PB 47.22
8 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 47.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.7.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 47.73
2 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 51.01
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 42.40
2 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 43.89 11.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 PB 43.90 9.00
4 2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.04 8.00
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 44.41 7.00
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.95 6.00
7 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 PB 45.01 5.00
8 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 45.14 4.00
9 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 SB 45.25 3.00
10 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 45.39 2.00
11 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 PB 45.89 1.00
12 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 PB 46.04
13 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.40
14 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 PB 47.22
15 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 47.61
16 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 47.73
17 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 51.01
Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS