Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek - skupina C

Ústí nad Orlicí (17. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František GroulíkFrantišek Groulík 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.18 266.00
2 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.26 249.00
3 1 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.37 227.00
4 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.42 218.00
5 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.50 203.00
6 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.58 188.00
7 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.60 185.00
8 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.69 169.00
9 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.76 158.00
10 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.77 156.00
11 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.84 145.00
12 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.88 138.00
13 Ondřej KalábOndřej Kaláb 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.89 137.00
14= Jakub KučeraJakub Kučera 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.91 134.00
14= 4 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.91 134.00
16 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.95 128.00
17 Jakub HolíkJakub Holík 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.98 123.00
18 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.99 122.00
19 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.01 119.00
20 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.02 117.00
21 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.05 113.00
22= Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.06 112.00
22= Jakub KlimešJakub Klimeš 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.06 112.00
24 2 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.08 109.00
25 František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.11 105.00
26 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.15 99.00
27 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.18 95.00
28 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.19 94.00
29 Tomáš ŠafářTomáš Šafář 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.23 89.00
30 5 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.25 86.00
31 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.28 83.00
32 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.30 80.00
33 Tomáš KozelekTomáš Kozelek 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.35 74.00
34 3 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.38 71.00
35 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.42 66.00
36 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.47 61.00
37= Vítěslav JelínekVítěslav Jelínek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.52 55.00
37= Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.52 55.00
39 Adam MacanAdam Macan 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.58 49.00
40 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.66 42.00
41 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.67 41.00
42 Jan KopeckýJan Kopecký 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.74 35.00
43 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.83 28.00
44 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.92 21.00
45 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.93 20.00
46 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.03 14.00
47 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.05 13.00
48= Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11.08 12.00
48= Jáchym VeselýJáchym Veselý 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.08 12.00
50 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11.13 9.00
51 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.22 5.00
52 Sebastian HirkoSebastian Hirko 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.32 2.00
53 Ondřej MichalovičOndřej Michalovič 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.39 1.00
54 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.59 0.00
55 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.66 0.00
56 Matěj ŠebekMatěj Šebek 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.85 0.00
57 Adam ŠafářAdam Šafář 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11.99 0.00
58 6 František MarešFrantišek Mareš 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 12.05 0.00
Celkem 58 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.21 513.00
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.22 511.00
3 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.30 492.00
4 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.38 472.00
5 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.55 433.00
6 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.63 415.00
7 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.68 404.00
8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.73 393.00
9 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.75 389.00
10 Lucie JílkováLucie Jílková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.78 382.00
11 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.83 371.00
12 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.98 340.00
13 Adéla UdržalováAdéla Udržalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.06 324.00
14 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.08 320.00
15 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.09 318.00
16 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.20 297.00
17 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.21 295.00
18 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.28 281.00
19= Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.29 280.00
19= Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.29 280.00
21 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.32 274.00
22 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.36 267.00
23= Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.39 261.00
23= Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.39 261.00
25 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.41 258.00
26 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.42 256.00
27 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.44 252.00
28 Natálie HalamováNatálie Halamová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.46 249.00
29 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.47 247.00
30 Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.48 245.00
31 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.50 242.00
32 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.57 229.00
33 Linda VargováLinda Vargová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.58 228.00
34 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10.60 224.00
35 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.70 208.00
36 Dorota ChalupníkováDorota Chalupníková 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.74 201.00
37= Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.86 182.00
37= Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.86 182.00
39 Sofie DianováSofie Dianová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.95 168.00
40 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.98 164.00
41 Veronika NěmcováVeronika Němcová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.00 161.00
42 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.01 160.00
43 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11.07 151.00
44 Linda ŠtěpánkováLinda Štěpánková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11.08 150.00
45= Klára KolářováKlára Kolářová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11.10 147.00
45= Kateřina KrálováKateřina Králová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.10 147.00
47= Anežka AdámkováAnežka Adámková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.37 111.00
47= Věra ŠarközyováVěra Šarközyová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.37 111.00
49 Adéla KořistkováAdéla Kořistková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.61 83.00
50 Nikola BouškováNikola Boušková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.66 78.00
51 Bibiana ŠtěpánovskáBibiana Štěpánovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.76 68.00
Celkem 51 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1:55.92 570.00
2 1 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1:58.21 535.00
3 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:00.94 495.00
4 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:04.20 449.00
5 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:04.66 442.00
6 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:05.40 432.00
7 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:05.57 430.00
8 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:06.56 416.00
9 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:06.73 414.00
10 František GroulíkFrantišek Groulík 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:10.33 367.00
11 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:11.83 349.00
12 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:12.80 337.00
13 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:12.98 334.00
14 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:13.75 325.00
15 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:14.47 317.00
16 3 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:14.54 316.00
17 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:14.89 312.00
18 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:17.22 285.00
19 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:17.99 276.00
20 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:18.04 276.00
21 Jakub KučeraJakub Kučera 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:18.56 270.00
22 Jakub HolíkJakub Holík 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:18.96 266.00
23 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:19.36 261.00
24 Jakub KlimešJakub Klimeš 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:19.69 258.00
25 2 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:20.09 254.00
26 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:20.88 245.00
27 Tomáš ŠafářTomáš Šafář 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:21.35 240.00
28 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:21.75 236.00
29 František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:22.98 224.00
30 Jan KopeckýJan Kopecký 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:23.45 219.00
31 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:24.20 212.00
32 Vítěslav JelínekVítěslav Jelínek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:24.66 207.00
33 5 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:25.08 203.00
34 4 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:26.20 193.00
35 Ondřej KalábOndřej Kaláb 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:26.52 190.00
36 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:27.92 177.00
37 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:28.50 172.00
38 Adam MacanAdam Macan 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:30.07 158.00
39 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:31.68 144.00
40 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:32.02 142.00
41 Tomáš KozelekTomáš Kozelek 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:32.52 138.00
42 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:35.22 117.00
43 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:37.00 104.00
44 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:38.17 96.00
45 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:38.94 91.00
46 6 František MarešFrantišek Mareš 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:39.14 90.00
47 Jáchym VeselýJáchym Veselý 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:39.52 87.00
48 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.11 77.00
49 Sebastian HirkoSebastian Hirko 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.98 72.00
50 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:42.29 70.00
51 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:42.31 70.00
52= Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:42.99 66.00
52= Ondřej MichalovičOndřej Michalovič 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:42.99 66.00
54 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:44.02 60.00
55 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:44.58 57.00
56 Adam ŠafářAdam Šafář 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:47.86 41.00
57 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:50.58 30.00
58 Matěj ŠebekMatěj Šebek 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:03.53 0.00
Celkem 58 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:57.02 553.00
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1:59.39 518.00
3 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:00.01 509.00
4 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:00.15 506.00
5 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:00.72 498.00
6 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:01.62 485.00
7 Lucie JílkováLucie Jílková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:03.11 464.00
8 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:07.38 405.00
9 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:09.61 376.00
10 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:11.11 357.00
11 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:14.60 315.00
12 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:16.10 298.00
13 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:17.47 282.00
14 Linda ŠtěpánkováLinda Štěpánková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:19.53 260.00
15 Věra ŠarközyováVěra Šarközyová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:21.44 239.00
16 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:22.14 232.00
17 Klára KolářováKlára Kolářová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:22.31 231.00
18 Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:22.55 228.00
19 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:23.28 221.00
20 Adéla KořistkováAdéla Kořistková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:24.06 213.00
21 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:24.13 212.00
22 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:24.67 207.00
23 Dorota ChalupníkováDorota Chalupníková 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:24.82 206.00
24 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:25.89 195.00
25 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:26.53 189.00
26 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:27.39 182.00
27 Natálie HalamováNatálie Halamová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:27.52 180.00
28 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:27.89 177.00
29= Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:28.45 172.00
29= Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:28.45 172.00
31 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:28.55 171.00
32 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:28.82 169.00
33 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:28.85 168.00
34 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:29.08 166.00
35 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:29.54 162.00
36 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:29.81 160.00
37 Adéla UdržalováAdéla Udržalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:29.82 160.00
38 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:30.15 157.00
39 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:30.18 157.00
40 Kateřina KrálováKateřina Králová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:33.66 129.00
41 Veronika NěmcováVeronika Němcová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:34.15 125.00
42 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:34.29 124.00
43 Linda VargováLinda Vargová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:36.53 107.00
44 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:39.59 87.00
45 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.17 77.00
46 Anežka AdámkováAnežka Adámková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.55 74.00
47 Sofie DianováSofie Dianová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:41.92 72.00
48 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:48.76 37.00
49 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:55.83 12.00
50 Nikola BouškováNikola Boušková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:58.21 7.00
Bibiana ŠtěpánovskáBibiana Štěpánovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 51 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 3.89 0.0 188.00
2= Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 3.80 0.0 174.00
2= Jan BlaškoJan Blaško
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 3.80 0.0 174.00
4 1 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 3.68 0.0 156.00
5 Jakub HolíkJakub Holík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 3.58 0.0 142.00
6= Adam PetrAdam Petr
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 3.56 0.0 139.00
6= Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 3.56 0.0 139.00
8= Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.40 0.0 116.00
8= Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 3.40 0.0 116.00
10= Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.32 0.0 106.00
10= 2 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 3.32 0.0 106.00
12 František GroulíkFrantišek Groulík
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 3.28 0.0 100.00
13 Tomáš KozelekTomáš Kozelek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.27 0.0 99.00
14 Jakub KučeraJakub Kučera
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.26 0.0 98.00
15= Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 3.23 0.0 94.00
15= Vojtěch MančálVojtěch Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.23 0.0 94.00
17 4 Pavel OlivaPavel Oliva
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 3.20 0.0 90.00
18= Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.17 0.0 86.00
18= 3 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 3.17 0.0 86.00
18= Lukáš TůmaLukáš Tůma
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 3.17 0.0 86.00
21= Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 3.16 0.0 85.00
21= Sebastian HirkoSebastian Hirko
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.16 0.0 85.00
23= Tomáš ŠafářTomáš Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 3.15 0.0 84.00
23= Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 3.15 0.0 84.00
25 Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.14 0.0 83.00
26 František LoderFrantišek Loder
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.13 0.0 81.00
27 Jakub KlimešJakub Klimeš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 3.11 0.0 79.00
28 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 3.10 0.0 78.00
29= František ŠimekFrantišek Šimek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 3.09 0.0 76.00
29= Ondřej VlčekOndřej Vlček
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 3.09 0.0 76.00
31 Vít PirklVít Pirkl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3.08 0.0 75.00
32 Ondřej DostálOndřej Dostál
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 3.06 0.0 73.00
33 Vítěslav JelínekVítěslav Jelínek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.05 0.0 72.00
34 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 3.04 0.0 70.00
35 Ondřej KalábOndřej Kaláb
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 3.03 0.0 69.00
36 Jakub JasanskýJakub Jasanský
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.02 0.0 68.00
37 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 3.01 0.0 67.00
38= Eduard ŠkarkaEduard Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 3.00 0.0 66.00
38= Eduard MarušEduard Maruš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.00 0.0 66.00
40 Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 2.99 0.0 65.00
41 Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 2.93 0.0 58.00
42 Jan KopeckýJan Kopecký
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 2.89 0.0 53.00
43 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2.81 0.0 45.00
44 Adam MacanAdam Macan
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.80 0.0 44.00
45 5 Jakub VáněJakub Váně
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 2.75 0.0 39.00
46= Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 2.74 0.0 38.00
46= Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.74 0.0 38.00
48= Jáchym VeselýJáchym Veselý
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 2.68 0.0 32.00
48= Václav VacekVáclav Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 2.68 0.0 32.00
50 Jonáš AndrleJonáš Andrle
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 2.67 0.0 31.00
51 Ondřej MichalovičOndřej Michalovič
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 2.63 0.0 27.00
52 Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.57 0.0 22.00
53 6 František MarešFrantišek Mareš
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 2.53 0.0 19.00
54 František ValíkFrantišek Valík
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 2.43 0.0 11.00
55 Matěj ŠebekMatěj Šebek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.32 0.0 4.00
56 Adam ŠafářAdam Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
11 2.31 0.0 4.00
Matěj HavránekMatěj Havránek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 NM 0.0
Alex HanikAlex Hanik
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 NM 0.0
Celkem 58 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.85 0.0 274.00
2= Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.60 0.0 220.00
2= Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3.60 0.0 220.00
4 Lucie JílkováLucie Jílková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 3.56 0.0 212.00
5 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.51 0.0 202.00
6 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.32 0.0 165.00
7 Beáta FišerováBeáta Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 3.23 0.0 148.00
8 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.19 0.0 140.00
9= Natálie HalamováNatálie Halamová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 3.18 0.0 139.00
9= Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3.18 0.0 139.00
11 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.16 0.0 135.00
12= Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.08 0.0 121.00
12= Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3.08 0.0 121.00
12= Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.08 0.0 121.00
15 Tereza KalouskováTereza Kalousková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.07 0.0 119.00
16 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 3.04 0.0 114.00
17 Linda VargováLinda Vargová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 3.02 0.0 110.00
18 Laura KlementováLaura Klementová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 3.00 0.0 107.00
19 Dominika MašanskáDominika Mašanská
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.98 0.0 104.00
20= Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2.97 0.0 102.00
20= Ela ŠmejcováEla Šmejcová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2.97 0.0 102.00
22 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2.94 0.0 97.00
23 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.91 0.0 92.00
24 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2.90 0.0 91.00
25 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
11 2.87 0.0 86.00
26 Veronika NěmcováVeronika Němcová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 2.85 0.0 83.00
27= Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 2.84 0.0 81.00
27= Adéla UdržalováAdéla Udržalová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 2.84 0.0 81.00
27= Sofie DianováSofie Dianová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 2.84 0.0 81.00
30 Adéla FriedlováAdéla Friedlová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 2.83 0.0 80.00
31 Adéla FišerováAdéla Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 2.81 0.0 76.00
32 Linda ŠtěpánkováLinda Štěpánková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 2.77 0.0 70.00
33 Laura PoláškováLaura Polášková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 2.74 0.0 66.00
34 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 2.73 0.0 65.00
35 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2.71 0.0 62.00
36 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2.65 0.0 53.00
37 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 2.62 0.0 49.00
38= Věra ŠarközyováVěra Šarközyová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2.60 0.0 46.00
38= Kateřina KrálováKateřina Králová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 2.60 0.0 46.00
38= Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.60 0.0 46.00
38= Klára KolářováKlára Kolářová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 2.60 0.0 46.00
38= Adéla KořistkováAdéla Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 2.60 0.0 46.00
43 Dorota ChalupníkováDorota Chalupníková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
12 2.59 0.0 45.00
44 Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2.56 0.0 41.00
45 Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 2.51 0.0 35.00
46= Amálie KubátováAmálie Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 2.50 0.0 34.00
46= Bibiana ŠtěpánovskáBibiana Štěpánovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2.50 0.0 34.00
48 Anežka AdámkováAnežka Adámková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 2.48 0.0 31.00
49 Aneta PechováAneta Pechová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 2.42 0.0 25.00
50 Nikola BouškováNikola Boušková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 2.37 0.0 19.00
Kristýna SimonováKristýna Simonová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 NM 0.0
Celkem 51 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 45.90 0.0 273.00
2 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 40.07 0.0 225.00
3 3 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 39.69 0.0 222.00
4 Jakub HolíkJakub Holík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 38.74 0.0 214.00
5 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 37.79 0.0 206.00
6 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 33.29 0.0 170.00
7 Jan BlaškoJan Blaško
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 33.15 0.0 168.00
8 František GroulíkFrantišek Groulík
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 32.87 0.0 166.00
9 Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 32.81 0.0 166.00
10 Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 32.57 0.0 164.00
11 Eduard ŠkarkaEduard Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 31.83 0.0 158.00
12 Vojtěch MančálVojtěch Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 31.35 0.0 154.00
13 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 31.23 0.0 153.00
14 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 30.63 0.0 148.00
15 Adam ŠafářAdam Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
11 30.55 0.0 148.00
16 Ondřej DostálOndřej Dostál
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 29.98 0.0 143.00
17 Ondřej VlčekOndřej Vlček
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 29.85 0.0 142.00
18 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 29.51 0.0 139.00
19 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 29.12 0.0 136.00
20 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 29.05 0.0 136.00
21 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 29.00 0.0 135.00
22 Jakub JasanskýJakub Jasanský
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 28.65 0.0 133.00
23 František ŠimekFrantišek Šimek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 27.80 0.0 126.00
24 Jonáš AndrleJonáš Andrle
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 27.37 0.0 123.00
25 2 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 27.15 0.0 121.00
26 Ondřej KalábOndřej Kaláb
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 27.04 0.0 120.00
27 Jakub KučeraJakub Kučera
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 26.74 0.0 118.00
28 Adam PetrAdam Petr
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 26.18 0.0 113.00
29 Vít PirklVít Pirkl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 26.17 0.0 113.00
30 Jan KopeckýJan Kopecký
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 25.58 0.0 109.00
31 Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 25.08 0.0 105.00
32 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 25.06 0.0 105.00
33 Tomáš KozelekTomáš Kozelek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 24.83 0.0 103.00
34 Vítěslav JelínekVítěslav Jelínek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 24.35 0.0 99.00
35 Alex HanikAlex Hanik
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 23.47 0.0 93.00
36 Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 23.45 0.0 92.00
37 František LoderFrantišek Loder
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 23.37 0.0 92.00
38 Lukáš TůmaLukáš Tůma
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 23.18 0.0 90.00
39 Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 23.02 0.0 89.00
40 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 22.65 0.0 86.00
41 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 22.35 0.0 84.00
42 Jakub KlimešJakub Klimeš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 22.20 0.0 83.00
43 Adam MacanAdam Macan
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 22.11 0.0 82.00
44 5 Jakub VáněJakub Váně
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 21.16 0.0 75.00
45 Tomáš ŠafářTomáš Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
09 20.05 0.0 67.00
46 4 Pavel OlivaPavel Oliva
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 20.04 0.0 67.00
47 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 19.92 0.0 66.00
48 Václav VacekVáclav Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 19.80 0.0 65.00
49 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 19.67 0.0 64.00
50 Ondřej MichalovičOndřej Michalovič
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 19.44 0.0 62.00
51 Eduard MarušEduard Maruš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 19.13 0.0 60.00
52 Sebastian HirkoSebastian Hirko
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 18.16 0.0 53.00
53 Matěj HavránekMatěj Havránek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 17.56 0.0 49.00
54 Jáchym VeselýJáchym Veselý
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 15.89 0.0 37.00
55 František ValíkFrantišek Valík
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 15.67 0.0 35.00
56 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 14.61 0.0 28.00
57 Matěj ŠebekMatěj Šebek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 13.19 0.0 19.00
58 6 František MarešFrantišek Mareš
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 12.89 0.0 17.00
Celkem 58 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 31.92 0.0 258.00
2 Tereza KalouskováTereza Kalousková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 31.20 0.0 249.00
3 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 30.76 0.0 244.00
4 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 29.12 0.0 225.00
5 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 27.66 0.0 208.00
6 Ela ŠmejcováEla Šmejcová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 27.02 0.0 200.00
7 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 26.61 0.0 195.00
8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 26.36 0.0 193.00
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 25.65 0.0 184.00
10 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 24.97 0.0 177.00
11 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 24.40 0.0 170.00
12 Veronika NěmcováVeronika Němcová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 23.72 0.0 162.00
13 Linda VargováLinda Vargová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 23.47 0.0 159.00
14 Dorota ChalupníkováDorota Chalupníková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
12 23.42 0.0 159.00
15 Kristýna SimonováKristýna Simonová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 23.31 0.0 158.00
16 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 22.60 0.0 150.00
17 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 22.06 0.0 143.00
18 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 21.97 0.0 142.00
19 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
11 21.33 0.0 135.00
20 Laura PoláškováLaura Polášková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 21.27 0.0 135.00
21 Klára KolářováKlára Kolářová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 20.96 0.0 131.00
22 Dominika MašanskáDominika Mašanská
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 20.93 0.0 131.00
23 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 20.70 0.0 128.00
24 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 20.38 0.0 125.00
25 Lucie JílkováLucie Jílková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 20.00 0.0 120.00
26 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 19.55 0.0 115.00
27 Adéla FriedlováAdéla Friedlová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 19.35 0.0 113.00
28 Natálie HalamováNatálie Halamová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 18.89 0.0 108.00
29 Kateřina KrálováKateřina Králová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 18.47 0.0 104.00
30 Aneta PechováAneta Pechová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 18.29 0.0 102.00
31 Linda ŠtěpánkováLinda Štěpánková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 17.99 0.0 98.00
32 Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 17.37 0.0 92.00
33 Amálie KubátováAmálie Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 17.32 0.0 91.00
34= Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 17.30 0.0 91.00
34= Laura KlementováLaura Klementová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 17.30 0.0 91.00
36 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 16.46 0.0 82.00
37 Anežka AdámkováAnežka Adámková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 15.94 0.0 76.00
38 Sofie DianováSofie Dianová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 15.70 0.0 74.00
39 Adéla KořistkováAdéla Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 15.68 0.0 74.00
40= Beáta FišerováBeáta Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 15.50 0.0 72.00
40= Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 15.50 0.0 72.00
40= Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 15.50 0.0 72.00
43 Nikola BouškováNikola Boušková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 15.28 0.0 69.00
44 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 15.01 0.0 66.00
45 Adéla UdržalováAdéla Udržalová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 14.85 0.0 65.00
46 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 13.62 0.0 52.00
47 Bibiana ŠtěpánovskáBibiana Štěpánovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 12.94 0.0 45.00
48 Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 12.67 0.0 42.00
49 Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 12.60 0.0 42.00
50 Věra ŠarközyováVěra Šarközyová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 12.34 0.0 39.00
51 Adéla FišerováAdéla Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 12.17 0.0 37.00
Celkem 51 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1232
2 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1191
3 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0994
4 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0962
5 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0930
6 František GroulíkFrantišek Groulík 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0899
7 Adam PetrAdam Petr 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0879
8 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0860
9 Jakub HolíkJakub Holík 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0745
10 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0739
11 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0725
12 Vojtěch BorovičkaVojtěch Borovička 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0714
13 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0703
14 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0701
15 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0695
16 Jakub KučeraJakub Kučera 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0620
17 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0613
18 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0590
19 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0587
20 Alan BrusenbauchAlan Brusenbauch 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0550
21 Jakub KlimešJakub Klimeš 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0532
22 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0523
23 Ondřej KalábOndřej Kaláb 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0516
24 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0505
25 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0503
26 František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0502
27 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0492
28 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0490
29 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0484
30 Tomáš ŠafářTomáš Šafář 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0480
31 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0475
32 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0468
33 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0459
34 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0456
35 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0452
36 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0448
37 Vítěslav JelínekVítěslav Jelínek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0433
38 Jan KopeckýJan Kopecký 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0416
39 Tomáš KozelekTomáš Kozelek 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0414
40 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0408
41 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0403
42 Ondřej VlčekOndřej Vlček 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0377
43 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0369
44 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0351
45 Adam MacanAdam Macan 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0333
46 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0262
47 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0228
48 Sebastian HirkoSebastian Hirko 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0212
49 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0209
50= Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0193
50= Adam ŠafářAdam Šafář 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0193
52 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0182
53 Jáchym VeselýJáchym Veselý 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0168
54 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0159
55 Ondřej MichalovičOndřej Michalovič 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0156
56 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0127
57 František MarešFrantišek Mareš 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0126
58 Matěj ŠebekMatěj Šebek 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0023
Celkem 58 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1557
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1433
3 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1280
4 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1273
5 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1226
6 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1216
7 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1211
8 Lucie JílkováLucie Jílková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1178
9 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1113
10 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0971
11 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0958
12 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0895
13 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0880
14 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0847
15 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0822
16 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0790
17 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0724
18 Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0682
19 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0680
20 Natálie HalamováNatálie Halamová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0676
21 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0654
22 Adéla UdržalováAdéla Udržalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0630
23 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0620
24 Dorota ChalupníkováDorota Chalupníková 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0611
25 Linda VargováLinda Vargová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0604
26 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0594
27 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0590
28 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0590
29 Linda ŠtěpánkováLinda Štěpánková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0578
30 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0563
31 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0555
32 Vanesa RozlílkováVanesa Rozlílková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0555
33 Klára KolářováKlára Kolářová 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0555
34 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0554
35 Ela ŠmejcováEla Šmejcová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0543
36 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0535
37 Veronika NěmcováVeronika Němcová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0531
38 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0526
39 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0518
40 Veronika DostálováVeronika Dostálová 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0508
41 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0505
42 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0501
43 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0442
44 Věra ŠarközyováVěra Šarközyová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0435
45 Kateřina KrálováKateřina Králová 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0426
46 Adéla KořistkováAdéla Kořistková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0416
47 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0407
48 Sofie DianováSofie Dianová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0395
49 Anežka AdámkováAnežka Adámková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0292
50 Nikola BouškováNikola Boušková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0173
Bibiana ŠtěpánovskáBibiana Štěpánovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Celkem 51 závodníků