Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Karlovarský Mítink

Karlovy Vary (20. 6. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.46
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.79
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.85
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 11.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.37
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.38
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.80
4 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 13.49
5 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 13.84
2 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.92
3 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.12
4 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 16.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.46
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.79
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.85
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 11.99
5 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.37
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.38
7 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.80
8 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 13.49
9 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 13.84
10 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.92
11 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.12
11 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.12
13 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 16.08

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.88
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.92
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.02
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.05
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.13
6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.36
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.43
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 13.52
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.76
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.82
2 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.07
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.19
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.25
Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DQ
Poznámky:
162.8
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.30
2 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.32
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.49
4 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.51
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.54
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.59
2 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.72
3 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.72
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 14.53
2 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.78
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.94
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.88
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.92
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.02
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.05
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.13
6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.30
7 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.36
8 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.43
9 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 13.52
10 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.76
11 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.82
12 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.86
13 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.07
14 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.19
15 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.25
16 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.30
17 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.32
18 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.49
19 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.51
20 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 14.53
21 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.54
22 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.59
23 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.72
23 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.72
25 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.78
26 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.94
Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DQ

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.38
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.07
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.31
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.86
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.06
6 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 24.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.91
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.23
3 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.24
4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.25
5 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 24.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.03
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.95
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 26.18
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.15
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 29.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.38
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.07
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.31
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.86
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.91
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.06
7 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 24.18
8 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.23
9 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.24
10 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.25
11 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 24.97
12 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.03
13 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.95
14 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 26.18
15 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.15
16 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 29.33

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 26.28
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.28
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.34
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.45
5 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 28.62
2 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.67
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 28.70
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 28.89
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.91
6 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.43
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.36
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.86
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.23
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.41
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.42
3 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 29.82
4 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 30.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.39
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 30.31
3 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.57
4 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 30.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 26.28
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.28
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.34
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.43
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.45
6 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.63
7 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.39
8 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.41
9 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 28.62
10 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.67
11 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 28.70
12 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 28.89
13 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.91
14 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.36
15 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.42
16 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 29.82
17 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.86
18 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.23
19 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.24
20 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 30.31
21 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.57
22 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 30.79
23 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 30.93
24 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.27

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 50.38
2 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 51.67
3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 52.48
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 53.19
5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 56.58
6 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 58.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 58.58
2 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.94
3 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 59.66
4 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.49
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 63.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 57.65
2 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.82
3 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.88
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 65.59
5 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 84.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 50.38
2 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 51.67
3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 52.48
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 53.19
5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 56.58
6 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 57.65
7 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.82
8 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 58.20
9 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 58.58
10 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.94
11 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 59.66
12 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.88
13 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.49
14 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 63.27
15 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 65.59
16 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 84.81

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.41
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.76
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 61.29
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 63.47
5 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 64.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.92
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 65.03
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 71.90
4 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 74.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.41
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.76
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 61.29
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 63.47
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.92
6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 64.99
7 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 65.03
8 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 71.90
9 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 74.11

3000 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09:05.63
2 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 09:21.40
3 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09:22.12
4 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09:24.61
5 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09:51.66
6 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09:59.85
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10:31.95
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11:32.67
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 20.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.67
1 Ondřej VolfOndřej Volf
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 2 1.60 o-oxoxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.50
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3 1.41 ---o-o-xxx
2 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 1.41 ---oxoxxoxxx
Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 20.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KundrátJan Kundrát
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
03 2 6.11 +0.1 m/s 5.65  +0.05.84  +0.04.99  -0.35.84xx6.11  +0.1
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 8 5.96 +0.0 m/s 5.40  +0.05.57  +0.05.86  +0.05.865.96  +0.0x5.51  +0.0
3 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 6 5.52 +0.0 m/s x4.41  +0.04.98  +0.04.985.08  -0.35.52  +0.05.41  +0.0
4 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 5.37 +0.0 m/s 5.13  +0.04.33  +0.05.05  -0.75.135.25  -0.55.16  +0.05.37  +0.0
5 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
04 1 5.05 +0.0 m/s 4.56  -0.34.95  +0.04.83  +0.04.954.69  +0.05.05  +0.03.17  +1.1
6 Ondřej VolfOndřej Volf
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 7 5.02 -1.3 m/s 4.10  -0.22.89  +0.04.63  +0.04.635.02  -1.33.61  +0.0x
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4 4.30 +4.3 m/s 4.20 +0.0 m/s 4.30  +4.34.20  +0.03.96  +0.04.304.08  -1.03.97  +0.03.87  +0.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10 5.51 +0.4 m/s 5.33  +0.15.29  +0.15.51  +0.45.515.30  +0.1x5.26  +0.2
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 1 5.05 -0.6 m/s 4.90  +0.05.05  -0.64.78  +0.05.054.81  +0.04.43  +0.03.61  +0.2
3 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 8 4.98 +0.3 m/s x4.82  +0.14.98  +0.34.984.64  +0.14.94  +0.24.81  +0.1
4 Michaela JaneckáMichaela Janecká
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
04 9 4.85 +0.1 m/s 4.75  +0.24.85  +0.14.73  +0.14.854.46  +0.14.17  +0.04.61  +0.1
5 Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 5 4.79 +0.2 m/s x4.07  +0.14.25  +0.04.25x4.79  +0.23.89  +0.1
6 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 3 4.71 +0.2 m/s 4.61  +0.04.42  +0.54.28  +0.14.614.71  +0.24.51  +0.04.64  +0.0
7 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 7 4.31 +0.0 m/s 4.30  +0.52.96  +0.14.31  +0.04.31x4.24  +0.13.74  +0.1
8 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 6 4.00 +0.0 m/s x2.78  +0.13.85  +0.13.853.92  +0.13.45  +0.74.00  +0.0
9 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 3.20 xx3.203.200.00.00.0
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 11.02 10.4610.6410.4610.6410.3010.7811.02
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 4 10.53 10.20xx10.2009.1910.53x
3 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 09.00 09.0008.97x09.0007.5607.8708.00
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 2 07.09 07.09x06.9007.09x06.3306.10
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 2 07.71 07.0707.4707.5507.5507.2207.2207.71
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 14.07 12.9311.52x12.9314.07xx
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 11.94 11.9411.93x11.94x11.57x
3 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 2 11.69 xx10.7510.7510.9111.69x
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 DNS 10.33x10.9710.9710.1110.5110.69
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 20.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 3 16.25 16.05x16.2016.20xx16.25
2 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 2 14.79 x14.10x14.1014.34x14.79
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 5 14.48 13.4213.9414.0114.0113.8913.7014.48
4 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 9 13.88 13.7413.8813.6213.88xx13.14
5 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 1 13.50 13.2613.2013.2713.2713.37x13.50
6 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 8 11.63 11.63x11.4511.6311.59xx
7 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 7 11.32 10.52x10.6410.6411.32x11.31
8 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 6 09.37 09.3708.7809.2409.37x08.8209.30
9 Michajlo RadujkoMichajlo Radujko
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
95 4 08.65 08.24x08.6508.650.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 1 19.75 0.0
2 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 3 16.21 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 37.92 0.0
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 27.34 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 30.95 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 1 50.20 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 3 47.35 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 2 41.75 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 9 34.92 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 7 32.30 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5 27.14 0.00.00.00.00.00.00.0
Michajlo RadujkoMichajlo Radujko
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
95 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 8 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 4 32.65 0.0
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 20.31 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 37.37 37.370.00.037.370.00.00.0
2 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 36.14 36.140.00.036.140.00.00.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 1 40.50 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 2 35.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků