Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - sk. A

Černošice (19. 6. 2020)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adrian RusnákAdrian Rusnák 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 12 2:05.7
2 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 2:17.0
3 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:17.5
4 Vojta PohnánVojta Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:20.9
5 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:21.4
6 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:25.6
7 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:26.1
8 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:26.4
9 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:27.0
10 Tomáš RousekTomáš Rousek 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 11 2:29.2
11 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 2:38.6
12 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 2:46.8
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:12.2
2 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 2:13.5
3 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:14.4
4 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 2:17.8
MS Jakub GašparJakub Gašpar 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 2:21.1
6 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:22.9
7 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:29.3
8 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:29.6
9 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:30.0
10 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 2:33.7
11 Jan GašparJan Gašpar 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 2:37.2
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 1:55.7
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:02.6
3 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:05.8
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:06.3
5 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:11.3
6 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:15.8
7 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:19.2
8 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 2:22.0
9 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 2:30.9
10 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 9 2:31.1
11 Martin RousekMartin Rousek 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 10 2:36.6
Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 11 NM
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 6 2:03.3
2 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 10 2:12.4
3 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 8 2:14.2
4 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 2:17.7
5 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 4 2:28.8
6 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 11 2:33.7
7 Lukáš SušickýLukáš Sušický 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 9 2:39.4
8= Jan BendaJan Benda 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 2:43.7
8= Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 1 2:43.7
10 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 2:44.0
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (pá, 19.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 1 2:03.1
2 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 2:09.6
MS Tadeáš LacinaTadeáš Lacina 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:10.4
4 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 8 2:19.5
5 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 9 2:22.8
6 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 2:25.9
7 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:33.2
8 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:34.5
9 Jan BrabecJan Brabec 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 2:35.4
Celkem 9 závodníků
Běh 06 (pá, 19.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 2:16.0
2 Jan DrchotaJan Drchota 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 2:20.5
3 Kryštof RybářKryštof Rybář 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 11 2:23.7
4 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 8 2:26.4
5 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 6 2:27.5
6 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 2:27.7
7 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 7 2:28.6
8 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 2:35.0
9 Petr PánekPetr Pánek 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 10 2:40.3
Celkem 9 závodníků
Běh 07 (pá, 19.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 5 2:06.6
2 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:09.2
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 9 2:09.7
4 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 2:15.1
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 11 2:19.6
6 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:21.6
7 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:24.3
8 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 2:26.0
9 Josef ČihákJosef Čihák 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 2:27.4
10 Viktor BrožíkViktor Brožík 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:30.4
11 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 2:31.2
Celkem 11 závodníků
Běh 08 (pá, 19.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 1:58.8
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 2:04.3
3 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 10 2:09.0
4 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:15.5
5 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:16.6
6 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 12 2:17.8
7 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 9 2:19.0
8 Matěj BöhmMatěj Böhm 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 2:22.6
9 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:24.2
10 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 8 2:24.9
11 Josef HabartJosef Habart 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 4 2:28.7
12 Martin KrejčíkMartin Krejčík 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 5 2:35.8
Celkem 12 závodníků
Běh 09 (pá, 19.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:08.9
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 9 2:09.2
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 2:09.8
4 Sam PivnýSam Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:11.7
5 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:13.4
6 Vít BařinkaVít Bařinka 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 1 2:22.5
7 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 2:32.1
MS Daniel KlajmonDaniel Klajmon 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:32.8
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 11 2:35.1
10 Marek HorákMarek Horák 12 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 2:36.9
11 Jonáš ZejdaJonáš Zejda 12 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 10 2:45.8
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 1:55.7
2 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 1:58.8
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:02.6
4 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 1 2:03.1
5 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 6 2:03.3
6 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 2:04.3
7 Adrian RusnákAdrian Rusnák 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 12 2:05.7
8 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:05.8
9 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:06.3
10 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 5 2:06.6
11 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:08.9
12 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 10 2:09.0
13 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:09.2
13 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 9 2:09.2
15 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 2:09.6
16 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 9 2:09.7
17 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 2:09.8
18 Tadeáš LacinaTadeáš Lacina 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:10.4
19 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:11.3
20 Sam PivnýSam Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:11.7
21 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:12.2
22 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 10 2:12.4
23 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:13.4
24 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 2:13.5
25 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 8 2:14.2
26 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:14.4
27 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 2:15.1
28 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:15.5
29 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:15.8
30 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 2:16.0
31 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:16.6
32 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 2:17.0
33 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:17.5
34 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 2:17.7
35 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 2:17.8
35 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 12 2:17.8
37 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 9 2:19.0
38 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:19.2
39 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 8 2:19.5
40 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 11 2:19.6
41 Jan DrchotaJan Drchota 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 2:20.5
42 Vojta PohnánVojta Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:20.9
43 Jakub GašparJakub Gašpar 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 2:21.1
44 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:21.4
45 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:21.6
46 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 2:22.0
47 Vít BařinkaVít Bařinka 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 1 2:22.5
48 Matěj BöhmMatěj Böhm 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 2:22.6
49 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 9 2:22.8
50 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:22.9
51 Kryštof RybářKryštof Rybář 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 11 2:23.7
52 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:24.2
53 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:24.3
54 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 8 2:24.9
55 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:25.6
56 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 2:25.9
57 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 2:26.0
58 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:26.1
59 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:26.4
59 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 8 2:26.4
61 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:27.0
62 Josef ČihákJosef Čihák 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 2:27.4
63 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 6 2:27.5
64 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 2:27.7
65 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 7 2:28.6
66 Josef HabartJosef Habart 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 4 2:28.7
67 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 4 2:28.8
68 Tomáš RousekTomáš Rousek 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 11 2:29.2
69 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:29.3
70 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:29.6
71 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:30.0
72 Viktor BrožíkViktor Brožík 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:30.4
73 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 2:30.9
74 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 9 2:31.1
75 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 2:31.2
76 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 2:32.1
77 Daniel KlajmonDaniel Klajmon 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:32.8
78 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:33.2
79 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 2:33.7
79 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 11 2:33.7
81 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:34.5
82 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 2:35.0
83 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 11 2:35.1
84 Jan BrabecJan Brabec 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 2:35.4
85 Martin KrejčíkMartin Krejčík 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 5 2:35.8
86 Martin RousekMartin Rousek 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 10 2:36.6
87 Marek HorákMarek Horák 12 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 2:36.9
88 Jan GašparJan Gašpar 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 2:37.2
89 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 2:38.6
90 Lukáš SušickýLukáš Sušický 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 9 2:39.4
91 Petr PánekPetr Pánek 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 10 2:40.3
92 Jan BendaJan Benda 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 2:43.7
92 Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 1 2:43.7
94 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 2:44.0
95 Jonáš ZejdaJonáš Zejda 12 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 10 2:45.8
96 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 2:46.8
97 Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 11 NM

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:18.1
2 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:20.5
3 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:24.3
4 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:26.7
5 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:26.9
6 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 2:27.5
7 Ema BurováEma Burová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:32.0
8 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:32.3
9 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:32.9
10 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:38.7
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 2:17.0
2 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:19.2
3 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:20.8
4 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:22.3
5 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:23.1
6 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:23.8
7 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 2:31.6
8 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:34.0
9 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:37.8
10 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:39.3
11 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 2:43.4
12 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:13.7
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 2:03.3
2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 2:06.4
3 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:11.3
4 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:15.5
5 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 2:17.5
6 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 2:18.9
7 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:19.3
8 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:26.9
9 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 2:27.8
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 2:10.5
2 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 5 2:19.8
3 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 2 2:22.9
4 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 7 2:27.4
5 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 4 2:29.4
6 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:29.7
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 9 2:38.3
8 Ema SedláčkováEma Sedláčková 09 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:43.4
9 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 2:44.2
10 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 10 2:47.2
11 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 6 3:02.7
12 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 12 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 12 3:07.5
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (pá, 19.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 2 2:11.4
2 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 2:20.5
3 Klára VyhlídalováKlára Vyhlídalová 09 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 12 2:25.4
4 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 2:25.8
5 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:32.4
6 Tereza VančurováTereza Vančurová 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:36.7
7 Sára TuháčkováSára Tuháčková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 10 2:37.0
8 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 1 2:38.7
9 Aneta RoháčováAneta Roháčová 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:52.9
10 Františka RybkováFrantiška Rybková 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 9 3:18.0
11 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 4 3:18.9
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (pá, 19.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:14.8
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 2:16.0
3 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 2:20.0
4 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 10 2:21.8
5 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 12 2:26.5
6 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:28.2
7 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 2:31.7
8 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:34.8
9 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 2:35.1
10 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 13 2:36.0
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 1:57.1
2 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 12 2:02.8
3 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 2 2:18.2
4 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 2:20.2
5 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 9 2:20.9
6 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 2:22.2
7 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:22.5
8 Andrea FreudlováAndrea Freudlová 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 2:22.9
9 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:25.8
10 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 11 2:28.1
11 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 10 2:29.2
12 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 2:33.0
Celkem 12 závodníků
Běh 08 (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 2:05.5
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 2:06.7
3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:07.1
4 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:16.8
5 Terezka HavlíčkováTerezka Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 2:17.7
6 Mariana HlaváčovaMariana Hlaváčova 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 2:18.6
7 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 7 2:22.2
8 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 10 2:28.9
9 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 11 2:32.1
10 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 12 2:36.8
11 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:37.5
MS Lucie RusňákováLucie Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:38.2
Celkem 12 závodníků
Běh 09 (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:05.8
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 2:07.6
3 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 2:10.3
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 4 2:12.1
5 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 2:16.6
6 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 10 2:19.6
7 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 2:23.8
8 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 9 2:27.5
9 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 8 2:31.1
10 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 2:33.5
11 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 7 2:37.9
Celkem 11 závodníků
Běh 10 (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 11 2:05.1
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 2:07.4
3 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:09.9
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 2:15.2
5 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 2:15.7
6 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 3 2:18.7
7 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 12 2:19.1
8 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 10 2:19.4
9 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:21.0
10 Beata KáclováBeata Káclová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 6 2:25.9
11 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 2:31.4
12 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 9 2:58.1
Celkem 12 závodníků
Běh 11 (pá, 19.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:05.7
2 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 9 2:13.2
3 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 2:22.1
4 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 6 2:24.4
5 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:25.1
6 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 7 2:25.5
7 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 11 2:28.1
8 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 10 2:30.6
MS Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 2:34.4
10 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 5 2:47.4
11 Nina PravdováNina Pravdová 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 8 2:53.6
Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 NM
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 1:57.1
2 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 12 2:02.8
3 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 2:03.3
4 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 11 2:05.1
5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 2:05.5
6 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 2:05.7
7 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:05.8
8 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 2:06.4
9 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 2:06.7
10 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:07.1
11 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 2:07.4
12 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 2:07.6
13 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 2:09.9
14 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 2:10.3
15 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 2:10.5
16 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:11.3
17 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 2 2:11.4
18 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 4 2:12.1
19 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 9 2:13.2
20 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:14.8
21 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 2:15.2
22 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:15.5
23 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 2:15.7
24 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 2:16.0
25 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 11 2:16.6
26 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:16.8
27 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 2:17.0
28 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 2:17.5
29 Terezka HavlíčkováTerezka Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 2:17.7
30 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:18.1
31 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 2 2:18.2
32 Mariana HlaváčovaMariana Hlaváčova 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 2:18.6
33 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 3 2:18.7
34 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 2:18.9
35 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 12 2:19.1
36 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:19.2
37 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:19.3
38 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 10 2:19.4
39 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 10 2:19.6
40 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 5 2:19.8
41 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 2:20.0
42 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 2:20.2
43 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:20.5
43 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 2:20.5
45 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:20.8
46 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 9 2:20.9
47 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:21.0
48 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 10 2:21.8
49 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 2:22.1
50 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 2:22.2
50 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 7 2:22.2
52 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:22.3
53 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:22.5
54 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 2 2:22.9
54 Andrea FreudlováAndrea Freudlová 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 2:22.9
56 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:23.1
57 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:23.8
57 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 2:23.8
59 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:24.3
60 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 6 2:24.4
61 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 2:25.1
62 Klára VyhlídalováKlára Vyhlídalová 09 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 12 2:25.4
63 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 7 2:25.5
64 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 2:25.8
64 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:25.8
66 Beata KáclováBeata Káclová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 6 2:25.9
67 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 12 2:26.5
68 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:26.7
69 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:26.9
69 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:26.9
71 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 7 2:27.4
72 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 2:27.5
72 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 9 2:27.5
74 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 2:27.8
75 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 11 2:28.1
75 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 11 2:28.1
77 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:28.2
78 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 10 2:28.9
79 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 10 2:29.2
80 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 4 2:29.4
81 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:29.7
82 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 10 2:30.6
83 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 8 2:31.1
84 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 2:31.4
85 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 2:31.6
86 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 2:31.7
87 Ema BurováEma Burová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:32.0
88 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 11 2:32.1
89 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:32.3
90 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 2:32.4
91 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:32.9
92 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 2:33.0
93 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 2:33.5
94 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:34.0
95 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 2:34.4
96 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:34.8
97 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 2:35.1
98 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 13 2:36.0
99 Tereza VančurováTereza Vančurová 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 11 2:36.7
100 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 12 2:36.8
101 Sára TuháčkováSára Tuháčková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 10 2:37.0
102 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 8 2:37.5
103 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:37.8
104 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 7 2:37.9
105 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:38.2
106 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 09 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 9 2:38.3
107 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:38.7
107 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 1 2:38.7
109 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:39.3
110 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 2:43.4
110 Ema SedláčkováEma Sedláčková 09 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:43.4
112 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 2:44.2
113 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 10 2:47.2
114 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 5 2:47.4
115 Aneta RoháčováAneta Roháčová 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 8 2:52.9
116 Nina PravdováNina Pravdová 11 ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 8 2:53.6
117 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 9 2:58.1
118 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 10 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 6 3:02.7
119 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 12 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 12 3:07.5
120 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12 3:13.7
121 Františka RybkováFrantiška Rybková 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 9 3:18.0
122 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 11 Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 4 3:18.9
123 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 NM

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achberger, Klementová, Kučera, Vykysalá Achberger, Klementová, Kučera, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 35.2
2 Šamšula, Šnoblová, Kutlák, Caisová Šamšula, Šnoblová, Kutlák, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 1 36.2
3 Houdková, Houdková, Veverka, Angelis Houdková, Houdková, Veverka, Angelis ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 37.9
4 Andresová, Johanides, Čížková, Matas Andresová, Johanides, Čížková, Matas Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 2 38.6
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jandurová, Krátká, Illner, Dolejš Jandurová, Krátká, Illner, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.9
2 Rus, Vacková, Krečová, Loukota Rus, Vacková, Krečová, Loukota Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 37.3
3 Doubková, Čihák, Havlíčková, Šebková Doubková, Čihák, Havlíčková, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 39.3
4 Maťková, Smolíková, Holub, Čurda Maťková, Smolíková, Holub, Čurda Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 41.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradská, Laňková, Machová, Šindelářová Hradská, Laňková, Machová, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 37.6
2= Pivný, Smrkovská, Mottl, Svobodová Pivný, Smrkovská, Mottl, Svobodová Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 38.7
2= Bezrouková, Krůtová, Krčilová, Soukup Bezrouková, Krůtová, Krčilová, Soukup TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 38.7
4 Bruthans, Hlaváčova, Hlaváčová, Janovský Bruthans, Hlaváčova, Hlaváčová, Janovský ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 41.2
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štefflová, Dřížďalová, Andielová, Brodecká Štefflová, Dřížďalová, Andielová, Brodecká TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 39.6
2 Duchoslav, Krotká, Vácha, Vesecká Duchoslav, Krotká, Vácha, Vesecká SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 3 40.3
3 Sysalová, Vančurová, Sýkorová, Bohatová Sysalová, Vančurová, Sýkorová, Bohatová Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 41.8
4 Vanclová, Košťálová, Hofbauerová, Böhm Vanclová, Košťálová, Hofbauerová, Böhm ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 44.4
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodačová, Karneth, Macourková, Urban Hodačová, Karneth, Macourková, Urban TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 41.0
2 Odlasová, Kubešová, Šilhavá, Levencová Odlasová, Kubešová, Šilhavá, Levencová Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 1 41.3
3 Freudlova, Krejčík, Pravdová, Zejda Freudlova, Krejčík, Pravdová, Zejda ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 2 44.6
4 Drchota, Ayaz, Bohatová, Vančurová Drchota, Ayaz, Bohatová, Vančurová Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 3 48.2
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vondrusová, Trejbalová, Roubalová, Pokorná Vondrusová, Trejbalová, Roubalová, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 1 41.1
2 Šnajdrová, Hájková, Červenková, Brožík Šnajdrová, Hájková, Červenková, Brožík SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 41.3
3 Lamerová, Hniličková, Šulcová, Weissová Lamerová, Hniličková, Šulcová, Weissová Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 2 41.7
4 Bařinka, Habart, Horák, Janovský Bařinka, Habart, Horák, Janovský ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 45.2
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navarčík, Lipert, Tatíček, Ricci Navarčík, Lipert, Tatíček, Ricci A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.8
2 Dochtor, Fistrová, Babuková, Kostečka Dochtor, Fistrová, Babuková, Kostečka Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 39.4
3 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Bernardová Volráb, Hurkovskij, Dašková, Bernardová TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 40.5
4 Kostečková, Kočka, Michálková, Vyhlídalová Kostečková, Kočka, Michálková, Vyhlídalová Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 42.5
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauer, Gregovská, Nademlejnský, Opálecká Bauer, Gregovská, Nademlejnský, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 37.1
2 Plachá, Lachman, Mráčková, Čáp Plachá, Lachman, Mráčková, Čáp A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 38.0
3 Hrdlička, Hrdlička, Mistoler, Rusnák Hrdlička, Hrdlička, Mistoler, Rusnák SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 39.3
4 Náprstková, Smržová, Bernášek, Brabec Náprstková, Smržová, Bernášek, Brabec Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 41.9
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fajt, Vondráčková, Šimková, Pokorná Fajt, Vondráčková, Šimková, Pokorná A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 38.8
2 Seibert, Štiková, Horák, Bláha Seibert, Štiková, Horák, Bláha Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 1 39.2
3 Huml, Bubníková, Pergl, Hrdličková Huml, Bubníková, Pergl, Hrdličková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 39.6
4 Henlín, Korbel, Tuháčková, Vaňková Henlín, Korbel, Tuháčková, Vaňková Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 40.7
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vostracká, Opatová, Kempferová, Hotový Vostracká, Opatová, Kempferová, Hotový A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 40.1
2 Šolín, Raczová, Lavička, Kos Šolín, Raczová, Lavička, Kos Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 4 40.6
3 Hejhalová, Macek, Bandura, Švihnosová Hejhalová, Macek, Bandura, Švihnosová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 41.7
4 Landová, Luftner, Frolík, Rybář Landová, Luftner, Frolík, Rybář Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 42.3
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Pokorný, Zázvorková, Franěk Pokorná, Pokorný, Zázvorková, Franěk TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 38.0
2 Hrabánková, Krejčí, Opatová, Slívová Hrabánková, Krejčí, Opatová, Slívová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 40.6
3 Sedláčková, Roháčová, Pánek, Bejenaru Sedláčková, Roháčová, Pánek, Bejenaru Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 1 44.2
4 Bauerová, Bauerová, Budínský, Lacina Bauerová, Bauerová, Budínský, Lacina Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 46.7
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zimmerhakl, Pohnán, Burová, Harbáčková Zimmerhakl, Pohnán, Burová, Harbáčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 40.5
2 Gašpar, Rousek, Macho, Ledvina Gašpar, Rousek, Macho, Ledvina SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 45.2
3 Hondlová, Blín, Rusňák, Sušický Hondlová, Blín, Rusňák, Sušický Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 4 45.4
4 Foukalová, Rozenská, Rybková, Vlčková Foukalová, Rozenská, Rybková, Vlčková Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 3 47.9
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achberger, Klementová, Kučera, Vykysalá Achberger, Klementová, Kučera, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 35.2
2 Šamšula, Šnoblová, Kutlák, Caisová Šamšula, Šnoblová, Kutlák, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 1 36.2
3 Navarčík, Lipert, Tatíček, Ricci Navarčík, Lipert, Tatíček, Ricci A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.8
4 Jandurová, Krátká, Illner, Dolejš Jandurová, Krátká, Illner, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.9
5 Bauer, Gregovská, Nademlejnský, Opálecká Bauer, Gregovská, Nademlejnský, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 37.1
6 Rus, Vacková, Krečová, Loukota Rus, Vacková, Krečová, Loukota Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 37.3
7 Hradská, Laňková, Machová, Šindelářová Hradská, Laňková, Machová, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 37.6
8 Houdková, Houdková, Veverka, Angelis Houdková, Houdková, Veverka, Angelis ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 37.9
9 Plachá, Lachman, Mráčková, Čáp Plachá, Lachman, Mráčková, Čáp A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 38.0
9 Pokorná, Pokorný, Zázvorková, Franěk Pokorná, Pokorný, Zázvorková, Franěk TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 38.0
11 Andresová, Johanides, Čížková, Matas Andresová, Johanides, Čížková, Matas Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 2 38.6
12 Pivný, Smrkovská, Mottl, Svobodová Pivný, Smrkovská, Mottl, Svobodová Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 38.7
12 Bezrouková, Krůtová, Krčilová, Soukup Bezrouková, Krůtová, Krčilová, Soukup TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 38.7
14 Fajt, Vondráčková, Šimková, Pokorná Fajt, Vondráčková, Šimková, Pokorná A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 38.8
15 Seibert, Štiková, Horák, Bláha Seibert, Štiková, Horák, Bláha Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 1 39.2
16 Doubková, Čihák, Havlíčková, Šebková Doubková, Čihák, Havlíčková, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 39.3
16 Hrdlička, Hrdlička, Mistoler, Rusnák Hrdlička, Hrdlička, Mistoler, Rusnák SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 39.3
18 Dochtor, Fistrová, Babuková, Kostečka Dochtor, Fistrová, Babuková, Kostečka Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 39.4
19 Štefflová, Dřížďalová, Andielová, Brodecká Štefflová, Dřížďalová, Andielová, Brodecká TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 39.6
19 Huml, Bubníková, Pergl, Hrdličková Huml, Bubníková, Pergl, Hrdličková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 39.6
21 Vostracká, Opatová, Kempferová, Hotový Vostracká, Opatová, Kempferová, Hotový A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 40.1
22 Duchoslav, Krotká, Vácha, Vesecká Duchoslav, Krotká, Vácha, Vesecká SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 3 40.3
23 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Bernardová Volráb, Hurkovskij, Dašková, Bernardová TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 40.5
23 Zimmerhakl, Pohnán, Burová, Harbáčková Zimmerhakl, Pohnán, Burová, Harbáčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 40.5
25 Šolín, Raczová, Lavička, Kos Šolín, Raczová, Lavička, Kos Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 4 40.6
25 Hrabánková, Krejčí, Opatová, Slívová Hrabánková, Krejčí, Opatová, Slívová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 40.6
27 Henlín, Korbel, Tuháčková, Vaňková Henlín, Korbel, Tuháčková, Vaňková Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 40.7
28 Hodačová, Karneth, Macourková, Urban Hodačová, Karneth, Macourková, Urban TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 41.0
29 Vondrusová, Trejbalová, Roubalová, Pokorná Vondrusová, Trejbalová, Roubalová, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 1 41.1
30 Bruthans, Hlaváčova, Hlaváčová, Janovský Bruthans, Hlaváčova, Hlaváčová, Janovský ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 41.2
31 Odlasová, Kubešová, Šilhavá, Levencová Odlasová, Kubešová, Šilhavá, Levencová Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 1 41.3
31 Šnajdrová, Hájková, Červenková, Brožík Šnajdrová, Hájková, Červenková, Brožík SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 41.3
33 Maťková, Smolíková, Holub, Čurda Maťková, Smolíková, Holub, Čurda Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 41.5
34 Lamerová, Hniličková, Šulcová, Weissová Lamerová, Hniličková, Šulcová, Weissová Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z... 2 41.7
34 Hejhalová, Macek, Bandura, Švihnosová Hejhalová, Macek, Bandura, Švihnosová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 41.7
36 Sysalová, Vančurová, Sýkorová, Bohatová Sysalová, Vančurová, Sýkorová, Bohatová Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 2 41.8
37 Náprstková, Smržová, Bernášek, Brabec Náprstková, Smržová, Bernášek, Brabec Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 41.9
38 Landová, Luftner, Frolík, Rybář Landová, Luftner, Frolík, Rybář Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 42.3
39 Kostečková, Kočka, Michálková, Vyhlídalová Kostečková, Kočka, Michálková, Vyhlídalová Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 42.5
40 Sedláčková, Roháčová, Pánek, Bejenaru Sedláčková, Roháčová, Pánek, Bejenaru Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 1 44.2
41 Vanclová, Košťálová, Hofbauerová, Böhm Vanclová, Košťálová, Hofbauerová, Böhm ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 44.4
42 Freudlova, Krejčík, Pravdová, Zejda Freudlova, Krejčík, Pravdová, Zejda ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 2 44.6
43 Bařinka, Habart, Horák, Janovský Bařinka, Habart, Horák, Janovský ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C 3 45.2
43 Gašpar, Rousek, Macho, Ledvina Gašpar, Rousek, Macho, Ledvina SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 45.2
45 Hondlová, Blín, Rusňák, Sušický Hondlová, Blín, Rusňák, Sušický Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 4 45.4
46 Bauerová, Bauerová, Budínský, Lacina Bauerová, Bauerová, Budínský, Lacina Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra... 3 46.7
47 Foukalová, Rozenská, Rybková, Vlčková Foukalová, Rozenská, Rybková, Vlčková Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C 3 47.9
48 Drchota, Ayaz, Bohatová, Vančurová Drchota, Ayaz, Bohatová, Vančurová Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B 3 48.2

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 2 2.04 0.0
1= Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 1 2.04 0.0
3= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 4 2.00 0.0
3= Adrian RusnákAdrian Rusnák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 6 2.00 0.0
5 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 9 1.97 0.0
6 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 3 1.80 0.0
7 Martin SiegerMartin Sieger
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 11 1.67 0.0
8 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 12 1.63 0.0
9 Martin RousekMartin Rousek
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 10 1.59 0.0
10 Tomáš RousekTomáš Rousek
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 15 1.55 0.0
11 Jan GašparJan Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 13 1.50 0.0
12 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 8 1.49 0.0
13 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 7 1.48 0.0
MS Jakub GašparJakub Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 14 1.48 0.0
Celkem 14 závodníků
Finále B (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 2.02 0.0
2 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 5 1.91 0.0
3 Michal DochtorMichal Dochtor
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 1 1.85 0.0
4 Daniel KostečkaDaniel Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 2 1.82 0.0
5 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 3 1.81 0.0
6 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 6 1.67 0.0
7 Josef MacekJosef Macek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 1.63 0.0
8 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 8 1.59 0.0
9 František BanduraFrantišek Bandura
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 1.40 0.0
Celkem 9 závodníků
Finále C (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 2.14 0.0
2= Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 2.00 0.0
2= David LéblDavid Lébl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 2 2.00 0.0
4 Patrik ČápPatrik Čáp
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 5 1.96 0.0
5 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 1.91 0.0
6 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 6 1.83 0.0
7 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 1.81 0.0
8 Šimon FajtŠimon Fajt
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 10 1.77 0.0
9 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 12 1.76 0.0
10 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 13 1.73 0.0
11 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 1.71 0.0
12 Vojta PohnánVojta Pohnán
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 11 1.69 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále D (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 5 1.78 0.0
2 Petr PánekPetr Pánek
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
10 9 1.77 0.0
3= Dominik LavičkaDominik Lavička
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 7 1.70 0.0
3= Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 3 1.70 0.0
5 Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 6 1.69 0.0
MS Tadeáš LacinaTadeáš Lacina
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 12 1.69 0.0
7 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 4 1.66 0.0
8 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 1 1.65 0.0
9 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
10 11 1.60 0.0
10 Jan BrabecJan Brabec
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 2 1.59 0.0
Celkem 10 závodníků
Finále E (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 11 1.88 0.0
2 Oliver BláhaOliver Bláha
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 1 1.84 0.0
3 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 5 1.82 0.0
4 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 6 1.67 0.0
5 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 4 1.65 0.0
6 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 7 1.65 0.0
7 Kryštof RybářKryštof Rybář
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 10 1.63 0.0
8 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 8 1.55 0.0
9 Lukáš SušickýLukáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
09 1.50 0.0
10 Jan BlínJan Blín
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 2 1.46 0.0
11 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 9 1.42 0.0
12 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 3 1.40 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále F (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
10 9 1.90 0.0
2 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 8 1.85 0.0
3 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 7 1.84 0.0
4 Jan DrchotaJan Drchota
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 4 1.65 0.0
5 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 10 1.60 0.0
6 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 3 1.55 0.0
7 Jan BendaJan Benda
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
11 2 1.51 0.0
8 Aman AyazAman Ayaz
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 1 1.48 0.0
Celkem 8 závodníků
Finále G (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 1.96 0.0
2 Lukáš AngelisLukáš Angelis
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 2 1.86 0.0
3 Josef ČihákJosef Čihák
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 3 1.75 0.0
4 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
10 12 1.70 0.0
5 Matěj BöhmMatěj Böhm
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 6 1.64 0.0
6 Martin KrejčíkMartin Krejčík
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 8 1.60 0.0
7 Vít BařinkaVít Bařinka
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 10 1.59 0.0
8 Vilém BruthansVilém Bruthans
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 5 1.54 0.0
9 Josef HabartJosef Habart
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 11 1.53 0.0
MS Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 1.50 0.0
11 Marek HorákMarek Horák
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
12 13 1.44 0.0
12 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 4 1.39 0.0
13 Jonáš ZejdaJonáš Zejda
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
12 9 1.27 0.0
Celkem 13 závodníků
Finále H (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 1 2.02 0.0
2 Sam PivnýSam Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 2 2.00 0.0
3 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 4 1.91 0.0
4 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
11 3 1.84 0.0
5 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 5 1.79 0.0
Celkem 5 závodníků
Finále I (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 7 2.12 0.0
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 5 1.97 0.0
3= Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 3 1.83 0.0
3= Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 1.83 0.0
5 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 6 1.82 0.0
6 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
09 4 1.80 0.0
7 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 2 1.64 0.0
8 Kryštof UrbanKryštof Urban
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
09 8 1.61 0.0
9 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 9 1.37 0.0
Celkem 9 závodníků
Finále CH (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 1 2.04 0.0
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 2 1.86 0.0
3 Tomáš VáchaTomáš Vácha
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
09 8 1.76 0.0
4 Jonáš SkolkaJonáš Skolka
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 3 1.73 0.0
5 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
09 7 1.70 0.0
6 Viktor BrožíkViktor Brožík
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 6 1.63 0.0
7 Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 5 1.56 0.0
Celkem 7 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 2 1.96 0.0
1= Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 3 1.96 0.0
3 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 5 1.95 0.0
4 Sabina DaškováSabina Dašková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 1 1.94 0.0
5 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 7 1.73 0.0
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 2 1.85 0.0
2 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 4 1.83 0.0
3= Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 6 1.77 0.0
3= Adéla HoráčkováAdéla Horáčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 11 1.77 0.0
5 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 3 1.76 0.0
6 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 1.69 0.0
7 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 1.68 0.0
8 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 10 1.66 0.0
9 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 1.57 0.0
10 Michaela KrejsováMichaela Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 12 1.53 0.0
11 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 8 1.47 0.0
Celkem 11 závodníků
Finále C (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema MráčkováEma Mráčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 2 2.11 0.0
2= Anna VondráčkováAnna Vondráčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 2.00 0.0
2= Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 2.00 0.0
4 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 1.96 0.0
5 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 17 1.95 0.0
6 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 1.84 0.0
7 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 13 1.83 0.0
8 Ema KempferováEma Kempferová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 6 1.80 0.0
9= Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 11 1.67 0.0
9= Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 10 1.67 0.0
11 Adéla OpatováAdéla Opatová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 8 1.63 0.0
12 Ema BurováEma Burová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 16 1.62 0.0
13= Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 14 1.60 0.0
13= Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 7 1.60 0.0
15 Karolína OpatováKarolína Opatová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 15 1.58 0.0
16 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 9 1.56 0.0
17 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 12 1.50 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále D (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 3 1.93 0.0
2 Anna MichálkováAnna Michálková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 5 1.80 0.0
3 Nela NáprstkováNela Náprstková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
09 6 1.74 0.0
4 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 4 1.61 0.0
5 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
11 1 1.57 0.0
6 Klára VaňkováKlára Vaňková
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 14 1.56 0.0
7= Sára TuháčkováSára Tuháčková
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 13 1.53 0.0
7= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
11 17 1.53 0.0
9 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 12 1.50 0.0
10 Natálie RaczováNatálie Raczová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 7 1.42 0.0
11 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
09 11 1.41 0.0
12 Klára VyhlídalováKlára Vyhlídalová
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
09 16 1.40 0.0
13 Aneta RoháčováAneta Roháčová
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
10 8 1.36 0.0
14 Marie RozenskáMarie Rozenská
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
11 9 1.29 0.0
15 Anežka FoukalováAnežka Foukalová
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
10 2 1.22 0.0
16 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
12 15 1.17 0.0
17 Františka RybkováFrantiška Rybková
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
11 10 1.13 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále E (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 8 1.70 0.0
2 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 5 1.63 0.0
3 Sophie HondlováSophie Hondlová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 4 1.58 0.0
4 Míša FrolíkováMíša Frolíková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 3 1.56 0.0
5 Magdalena LisáMagdalena Lisá
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 6 1.53 0.0
6 Ella BauerováElla Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 1 1.45 0.0
7 Hana BauerováHana Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 2 1.39 0.0
8 Natálie NajerováNatálie Najerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 7 1.36 0.0
Celkem 8 závodníků
Finále F (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 1 1.95 0.0
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 9 1.79 0.0
3 Viktorie FišmanViktorie Fišman
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
10 5 1.75 0.0
4 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
10 3 1.73 0.0
5 Tereza VančurováTereza Vančurová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
11 12 1.64 0.0
6 Lucie ČížkováLucie Čížková
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 4 1.62 0.0
7= Kristýna MaťkováKristýna Maťková
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 7 1.60 0.0
7= Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
09 10 1.60 0.0
9 Zuzana VančurováZuzana Vančurová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
09 13 1.59 0.0
10 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
11 2 1.58 0.0
11 Nela MasslováNela Masslová
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
11 6 1.54 0.0
12 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
10 11 1.45 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále G (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 4 2.07 0.0
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 2.05 0.0
3 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 9 2.00 0.0
4 Terezka HavlíčkováTerezka Havlíčková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 5 1.91 0.0
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 2 1.85 0.0
6 Mariana HlaváčovaMariana Hlaváčova
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 7 1.82 0.0
7 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 8 1.79 0.0
8 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 3 1.77 0.0
9 Andrea FreudlováAndrea Freudlová
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 10 1.64 0.0
10 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 6 1.60 0.0
11 Nina PravdováNina Pravdová
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 11 1.55 0.0
Celkem 11 závodníků
Finále H (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
09 1 2.04 0.0
2 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
09 4 1.93 0.0
3 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 2 1.90 0.0
4= Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
09 8 1.87 0.0
4= Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 5 1.87 0.0
6 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 9 1.80 0.0
7 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 7 1.79 0.0
8 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 13 1.74 0.0
9= Beata KáclováBeata Káclová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 10 1.73 0.0
9= Kristýna WeissováKristýna Weissová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 6 1.73 0.0
11 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
10 11 1.71 0.0
12 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
09 3 1.68 0.0
13 Anna ŠulcováAnna Šulcová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
10 12 1.60 0.0
14 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
09 15 1.59 0.0
MS Lucie RusňákováLucie Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 17 1.55 0.0
16 Kamila RusňákováKamila Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. BSportovní klub LS Kladno, z...
11 14 1.50 0.0
MS Thea KrečováThea Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 16 1.39 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále I (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 1 2.06 0.0
2 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 21 2.05 0.0
3 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 9 2.00 0.0
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 8 1.99 0.0
5 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 11 1.88 0.0
6 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
09 15 1.82 0.0
7= Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 10 1.81 0.0
7= Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 18 1.81 0.0
7= Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 2 1.81 0.0
10 Darina VondrusováDarina Vondrusová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 20 1.78 0.0
11 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 5 1.76 0.0
12 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 6 1.75 0.0
13 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
09 7 1.71 0.0
14 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 3 1.69 0.0
15 Zoe PokornáZoe Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 14 1.67 0.0
16 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 1.65 0.0
17 Barbora MacourkováBarbora Macourková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
09 13 1.64 0.0
18 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 4 1.60 0.0
19 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 19 1.55 0.0
Celkem 19 závodníků
Finále CH (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 4 2.08 0.0
2 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 2 2.00 0.0
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 5 1.97 0.0
4 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 3 1.96 0.0
5 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 6 1.91 0.0
6 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
09 1 1.87 0.0
7 Natálie KrotkáNatálie Krotká
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
09 12 1.76 0.0
8 Sarah VeseckáSarah Vesecká
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 9 1.72 0.0
9 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 10 1.68 0.0
10 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 11 1.67 0.0
11 Lucie HájkováLucie Hájková
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 8 1.59 0.0
12 Sofie HálováSofie Hálová
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 7 1.44 0.0
Celkem 12 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 5 07.90 0.0
2 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 11 07.50 0.0
3 Martin RousekMartin Rousek
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 10 07.00 0.0
4 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 4 06.70 0.0
5 Tomáš RousekTomáš Rousek
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 15 06.60 0.0
6 Adrian RusnákAdrian Rusnák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 7 06.50 0.0
MS Jakub GašparJakub Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 14 05.20 0.0
8 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 1 05.10 0.0
9= Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 13 04.90 0.0
9= Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 6 04.90 0.0
11 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 2 04.80 0.0
12= Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 12 04.60 0.0
12= Jan GašparJan Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 8 04.60 0.0
14 Martin SiegerMartin Sieger
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 9 03.90 0.0
Celkem 14 závodníků
Finále B (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 8 09.40 0.0
2 Daniel KostečkaDaniel Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 6 07.50 0.0
3 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 3 06.90 0.0
4 Michal DochtorMichal Dochtor
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
09 4 06.10 0.0
5 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 2 05.90 0.0
6 Josef MacekJosef Macek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 05.50 0.0
7 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 05.40 0.0
8 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 04.50 0.0
9 František BanduraFrantišek Bandura
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. BAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 1 03.90 0.0
Celkem 9 závodníků
Finále C (pá, 19.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 5 08.20 0.0
2 David LéblDavid Lébl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 07.60 0.0
3= Vojta PohnánVojta Pohnán
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 10 07.00 0.0
3= Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 07.00 0.0
5= Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 8 06.90 0.0
5= Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 6 06.90 0.0
7 Patrik ČápPatrik Čáp
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 2 06.80 0.0
8 Šimon FajtŠimon Fajt
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 4 06.70 0.0
9 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 12 06.60 0.0
10 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 06.20 0.0
11= Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 13 06.00 0.0
11= Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 06.00 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále D (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 8 08.10 0.0
2 Dominik LavičkaDominik Lavička
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 7 06.40 0.0
3 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 9 05.70 0.0
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
10 5 05.50 0.0
5= Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 2 05.10 0.0
5= Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
09 6 05.10 0.0
7= Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 3 05.00 0.0
7= Jan BrabecJan Brabec
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 4 05.00 0.0
9 Petr PánekPetr Pánek
Školní atletický klub Slaný CŠkolní atletický klub Slaný C
10 11 04.80 0.0
MS Tadeáš LacinaTadeáš Lacina
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 12 04.20 0.0
Celkem 10 závodníků
Finále E (pá, 19.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 4 07.20 0.0
2 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 1 06.80 0.0
3 Lukáš SušickýLukáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
09 06.20 0.0
4= Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 10 06.10 0.0
4= Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 5 06.10 0.0
6 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 7 05.90 0.0
7= Oliver BláhaOliver Bláha
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 2 05.80 0.0
7= Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
09 6 05.80 0.0
9 Kryštof RybářKryštof Rybář
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 3 05.10 0.0
10 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 9 04.10 0.0
11 Jan BlínJan Blín
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
11 11 04.00 0.0
12 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. BSportovní Centrum Nové Stra...
12 8 03.20 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále F (pá, 19.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 2 06.40 0.0
2 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
10 1 06.20 0.0
3 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 6 06.00 0.0
4 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 3 05.80 0.0
5 Aman AyazAman Ayaz
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 8 05.20 0.0
6 Jan DrchotaJan Drchota
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
12 10 05.10 0.0
7 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
09 5 05.00 0.0
8 Jan BendaJan Benda
Sokol Roztoky u Prahy BSokol Roztoky u Prahy B
11 7 04.10 0.0
Celkem 8 závodníků
Finále G (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
10 10 06.50 0.0
2 Matěj BöhmMatěj Böhm
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 4 05.80 0.0
3= Josef HabartJosef Habart
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 8 05.40 0.0
3= Vilém BruthansVilém Bruthans
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 5 05.40 0.0
5 Lukáš AngelisLukáš Angelis
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 1 05.20 0.0
6 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 12 05.00 0.0
7 Martin KrejčíkMartin Krejčík
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 11 04.80 0.0
8= Josef ČihákJosef Čihák
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 6 04.60 0.0
8= Vít BařinkaVít Bařinka
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
11 2 04.60 0.0
10 Marek HorákMarek Horák
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
12 9 04.20 0.0
11 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 03.90 0.0
MS Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 03.90 0.0
13 Jonáš ZejdaJonáš Zejda
ASK Dipoli z.s. CASK Dipoli z.s. C
12 13 02.70 0.0
Celkem 13 závodníků
Finále H (pá, 19.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 2 07.10 0.0
2 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 1 06.80 0.0
3