Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD přípravek 2. kolo

Jaroměř (18. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.53 197.00
2 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 11.22 5.00
3 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.28 3.00
4 Tomáš StolinTomáš Stolin 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.36 0.00
5 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 12.78 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.89 23.00
2 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 11.06 13.00
3 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 11.44 0.00
4 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.69 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.38 71.00
2 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.83 28.00
3 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 11.72 0.00
4 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 21.05 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 09.71 166.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.90 135.00
3 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 10.27 84.00
4 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.57 50.00
5 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.64 44.00
6 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.04 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.26 249.00
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.47 208.00
3 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.87 140.00
4 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.31 79.00
5 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.95 19.00
6 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.98 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PaličkaKryštof Palička 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.40 68.00
2 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.72 37.00
3 Matouš MrázekMatouš Mrázek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.90 23.00
4 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.29 3.00
5 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 11.39 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.93 131.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.32 78.00
3 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.06 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 18.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.35 231.00
2 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.30 80.00
3 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.71 37.00
4 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 12.97 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.26 249.00
2 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.35 231.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.47 208.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.53 197.00
5 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 09.71 166.00
6 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.87 140.00
7 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.90 135.00
8 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.93 131.00
9 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 10.27 84.00
10 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.30 80.00
11 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.31 79.00
12 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.32 78.00
13 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.38 71.00
14 Kryštof PaličkaKryštof Palička 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.40 68.00
15 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.57 50.00
16 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.64 44.00
17 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.71 37.00
18 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.72 37.00
19 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.83 28.00
20 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.89 23.00
21 Matouš MrázekMatouš Mrázek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.90 23.00
22 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.95 19.00
23 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 11.06 13.00
24 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 11.22 5.00
25 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.28 3.00
26 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.29 3.00
27 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 11.39 1.00
28 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 11.44 0.00
29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.69 0.00
30 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 11.72 0.00
31 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.04 0.00
32 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.06 0.00
33 Tomáš StolinTomáš Stolin 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.36 0.00
34 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 12.78 0.00
35 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 12.97 0.00
36 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.98 0.00
37 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 21.05 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.41 465.00
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 09.50 444.00
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.37 265.00
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.59 226.00
5 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.58 86.00
Celkem 5 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.32 487.00
2 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.19 299.00
3 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.41 258.00
4 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 10.52 238.00
5 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.59 226.00
6 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 10.75 199.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1 09.47 451.00
2 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.02 332.00
3 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.50 242.00
4 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 11.69 75.00
5 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 13.16 0.00
6 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 13.52 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 09.20 516.00
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.36 477.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.39 261.00
4 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.74 201.00
5 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.83 187.00
6 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 12.17 32.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 09.86 365.00
2 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.19 299.00
3 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.40 259.00
4 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.70 208.00
5 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 11.30 120.00
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 11.34 115.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 10.83 187.00
2 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 11.20 133.00
3 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.43 104.00
4 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 11.44 103.00
5 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.64 80.00
Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 09.71 397.00
2 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.02 332.00
3 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 10.47 247.00
4 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.88 179.00
5 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 10.93 171.00
6 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.02 158.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.21 295.00
2 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.39 261.00
3 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.75 199.00
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 11.09 148.00
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.70 74.00
Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 09 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.76 386.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.78 382.00
3 Kristýna RaichováKristýna Raichová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 10.23 291.00
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 10.34 270.00
5 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.10 147.00
6 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 11.23 129.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 18.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:00.08 508.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:00.29 504.00
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:06.39 419.00
4 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:08.78 387.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:10.61 364.00
6 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:13.45 329.00
7 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:14.82 313.00
8 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:15.78 301.00
9 Kryštof PaličkaKryštof Palička 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.63 259.00
10 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:21.50 239.00
11 Matouš MrázekMatouš Mrázek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:24.66 207.00
12 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:25.76 197.00
13 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:28.59 171.00
14 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:30.65 153.00
15 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:31.91 143.00
16 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:41.67 74.00
17= Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:44.24 59.00
17= Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:44.24 59.00
19 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:53.40 19.00
20 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:58.34 7.00
Celkem 20 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 18.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:08.27 394.00
2 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:09.93 372.00
3 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:18.34 273.00
4 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.32 182.00
5 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:32.29 140.00
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:33.45 130.00
7 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:38.60 93.00
8 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:40.08 83.00
9 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:40.60 80.00
10 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:43.16 65.00
11 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:43.23 65.00
12 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:46.37 48.00
13 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:47.50 43.00
14 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:59.99 4.00
15 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.11 0.00
16 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3:05.17 0.00
17 Tomáš StolinTomáš Stolin 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3:10.98 0.00
Celkem 17 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:03.28 461.00
2 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:04.24 448.00
3 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:07.74 401.00
4 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:07.77 400.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:07.95 398.00
6 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:13.17 332.00
7 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:13.20 332.00
8 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:15.27 307.00
9 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:16.27 296.00
10 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.76 290.00
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:17.98 277.00
12 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.75 257.00
13 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:19.77 257.00
14 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:22.04 233.00
15 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:24.70 207.00
16 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:26.58 189.00
17 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:31.21 148.00
18 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:31.71 144.00
19 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:31.98 142.00
20 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:33.56 129.00
21 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:36.23 110.00
22 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:37.29 102.00
23 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:40.77 79.00
24 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.75 67.00
25 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:47.65 42.00
26 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:48.63 38.00
27 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:49.17 35.00
28 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:00.90 2.00
29 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:20.57 0.00
Celkem 29 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 18.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:13.03 334.00
2 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:18.28 273.00
3 Kristýna RaichováKristýna Raichová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.63 259.00
4 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.79 226.00
5 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:23.69 217.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:24.01 214.00
7 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:26.13 193.00
8 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.44 190.00
9 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:28.75 169.00
10 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:29.90 159.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:30.29 156.00
12 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:32.67 136.00
13 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:33.71 128.00
14 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:35.86 112.00
15 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:35.98 111.00
16 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:38.82 92.00
17 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.26 70.00
18 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:46.78 46.00
19 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.78 41.00
20 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.07 40.00
21 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:50.36 30.00
22 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:54.78 15.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 18.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.90 0.0 190.00
2 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.85 0.0 182.00
3 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.83 0.0 179.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.77 0.0 170.00
5 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.76 0.0 168.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.59 0.0 143.00
7 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.57 0.0 140.00
8 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.56 0.0 139.00
9 Kryštof PaličkaKryštof Palička
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.50 0.0 130.00
10 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.46 0.0 125.00
11 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.44 0.0 122.00
12 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.29 0.0 102.00
13 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 3.22 0.0 93.00
14 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.14 0.0 83.00
15 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.11 0.0 79.00
16 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.09 0.0 76.00
17 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 3.08 0.0 75.00
18 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 3.06 0.0 73.00
19 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 3.00 0.0 66.00
20 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 2.97 0.0 62.00
21 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 2.86 0.0 50.00
22 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 2.83 0.0 47.00
23 Julian PonceJulian Ponce
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2.82 0.0 46.00
24 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 2.80 0.0 44.00
25 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2.78 0.0 42.00
26 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 2.72 0.0 36.00
27 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.66 0.0 30.00
28= Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 2.60 0.0 25.00
28= Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.60 0.0 25.00
30 Petr KovaříkPetr Kovařík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 2.58 0.0 23.00
31 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.57 0.0 22.00
32 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.52 0.0 18.00
33 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 2.46 0.0 13.00
34 Albert ŽižkaAlbert Žižka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.44 0.0 12.00
35 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.28 0.0 2.00
36 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.09 0.0 0.00
Tomáš StolinTomáš Stolin
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 DNS 0.0
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 18.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.90 0.0 285.00
1= Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3.90 0.0 285.00
3= Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.69 0.0 239.00
3= Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.69 0.0 239.00
5= Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.67 0.0 235.00
5= Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.67 0.0 235.00
7 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.58 0.0 216.00
8 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.57 0.0 214.00
9 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.54 0.0 208.00
10 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.45 0.0 190.00
11= Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.42 0.0 184.00
11= Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.42 0.0 184.00
13 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.41 0.0 182.00
14 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.37 0.0 174.00
15 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 3.36 0.0 172.00
16= Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.35 0.0 170.00
16= Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.35 0.0 170.00
18 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.28 0.0 157.00
19 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.24 0.0 150.00
20 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.23 0.0 148.00
21 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.21 0.0 144.00
22= Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.17 0.0 137.00
22= Lucie KosařováLucie Kosařová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3.17 0.0 137.00
24 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.14 0.0 131.00
25 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 3.12 0.0 128.00
26= Kristýna RaichováKristýna Raichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.10 0.0 124.00
26= Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.10 0.0 124.00
26= Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.10 0.0 124.00
29 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 3.07 0.0 119.00
30 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 3.05 0.0 116.00
31 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 2.98 0.0 104.00
32 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.95 0.0 99.00
33 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.90 0.0 91.00
34 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.83 0.0 80.00
35 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.82 0.0 78.00
36 Karla BaliharováKarla Baliharová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2.80 0.0 75.00
37 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 2.73 0.0 65.00
38 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.70 0.0 60.00
39 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.67 0.0 56.00
40 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 2.66 0.0 55.00
41 Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 2.65 0.0 53.00
42 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.59 0.0 45.00
43 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.58 0.0 44.00
44 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.56 0.0 41.00
45 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2.53 0.0 37.00
46 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.51 0.0 35.00
47 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.46 0.0 29.00
48 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.45 0.0 28.00
49 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.20 0.0 4.00
50 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2.17 0.0 2.00
51 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 2.16 0.0 2.00
Celkem 51 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 18.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 39.71 0.0 222.00
2 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 36.06 0.0 192.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 35.10 0.0 184.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 34.20 0.0 177.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 32.84 0.0 166.00
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 32.11 0.0 160.00
7 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 31.90 0.0 158.00
8 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 29.42 0.0 139.00
9 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 28.63 0.0 133.00
10 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 27.43 0.0 123.00
11 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 26.28 0.0 114.00
12 Julian PonceJulian Ponce
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 25.05 0.0 105.00
13 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 24.67 0.0 102.00
14 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 24.47 0.0 100.00
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 24.20 0.0 98.00
16 Kryštof PaličkaKryštof Palička
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 23.08 0.0 90.00
17 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 22.19 0.0 83.00
18 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 20.80 0.0 73.00
19 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 20.05 0.0 67.00
20 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 19.80 0.0 65.00
21 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 19.74 0.0 65.00
22 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 18.69 0.0 57.00
23 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 18.41 0.0 55.00
24 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 18.33 0.0 54.00
25 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 17.88 0.0 51.00
26 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 17.48 0.0 48.00
27 Tomáš StolinTomáš Stolin
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 17.37 0.0 47.00
28 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 17.16 0.0 46.00
29 Albert ŽižkaAlbert Žižka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 17.05 0.0 45.00
30 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 16.56 0.0 42.00
31 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 16.49 0.0 41.00
32 Petr KovaříkPetr Kovařík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 15.87 0.0 37.00
33 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 15.31 0.0 33.00
34 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 15.30 0.0 33.00
35 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 14.45 0.0 27.00
36 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 13.38 0.0 20.00
37 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 09.04 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 18.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 29.57 0.0 230.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 29.50 0.0 229.00
3 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 26.94 0.0 199.00
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 26.87 0.0 198.00
5 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 26.82 0.0 198.00
6 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 26.04 0.0 189.00
7 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 26.01 0.0 189.00
8 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 25.79 0.0 186.00
9 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 25.07 0.0 178.00
10 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 24.91 0.0 176.00
11 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 22.63 0.0 150.00
12 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 21.65 0.0 139.00
13 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 21.30 0.0 135.00
14 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 20.34 0.0 124.00
15 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 20.22 0.0 123.00
16 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 20.02 0.0 121.00
17 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 19.98 0.0 120.00
18 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 19.38 0.0 114.00
19 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 19.22 0.0 112.00
20 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 19.19 0.0 111.00
21 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18.95 0.0 109.00
22 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 18.83 0.0 108.00
23 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18.63 0.0 105.00
24 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 18.05 0.0 99.00
25 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 17.66 0.0 95.00
26 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 17.50 0.0 93.00
27 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 17.21 0.0 90.00
28 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 16.65 0.0 84.00
29 Lucie KosařováLucie Kosařová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16.31 0.0 80.00
30 Kristýna RaichováKristýna Raichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 15.56 0.0 72.00
31 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 14.88 0.0 65.00
32 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 14.53 0.0 61.00
33 Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 14.24 0.0 58.00
34 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 14.16 0.0 58.00
35 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 13.80 0.0 54.00
36 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 13.52 0.0 51.00
37 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 13.47 0.0 50.00
38 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 13.21 0.0 48.00
39 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 13.19 0.0 48.00
40 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 12.66 0.0 42.00
41 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 12.59 0.0 42.00
42 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12.40 0.0 40.00
43 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 11.91 0.0 35.00
44 Karla BaliharováKarla Baliharová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 11.87 0.0 34.00
45 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 11.33 0.0 29.00
46 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 10.84 0.0 24.00
47 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 10.68 0.0 23.00
48 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 10.05 0.0 17.00
49 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 09.76 0.0 14.00
50 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 09.41 0.0 11.00
51 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 04.02 0.0 0.00
Celkem 51 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1046
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1016
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0991
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0950
5 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0928
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0904
7 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0732
8 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0707
9 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0695
10 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0638
11 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0616
12 Kryštof PaličkaKryštof Palička 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0547
13 Matouš MrázekMatouš Mrázek 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0406
14 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0369
15 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0350
16 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0346
17= Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0324
17= Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0324
19 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0319
20 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0295
21 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0292
22 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0279
23 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0271
24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0200
25 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0186
26 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0173
27 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0158
MS Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0145
29 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0138
30 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0135
31 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0130
32 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0096
33 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0075
34 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0064
35 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0054
MS Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0025
Tomáš StolinTomáš Stolin 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B DNF
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1355
2 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1262
3 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1230
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1173
5 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1171
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1125
7 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1120
8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1009
9 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0988
10 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0985
11 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0963
12 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0924
13 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0903
14 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0864
15 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0814
16 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0812
17 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0806
18 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0791
19 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0782
20 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0778
21 Kristýna RaichováKristýna Raichová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0746
22 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0742
23 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0728
24 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0725
25 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0723
26 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0651
27 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0634
28 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0501
29 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0489
30 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0476
31 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0465
32 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0461
33 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0453
34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0449
35 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0447
36 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0424
37 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0397
38 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0355
39 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0326
MS Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0318
41 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0286
42 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0264
43 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0252
MS Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0225
45 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0220
MS Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0211
47 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0105
48 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0026
49 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0018
Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNF
Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B DNF
Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 52 závodníků