KPD přípravek 2. kolo
Jaroměř (18. 6. 2020)hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(čt, 18.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 39.71 | 0.0 | 222.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 36.06 | 0.0 | 192.00 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 35.10 | 0.0 | 184.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 34.20 | 0.0 | 177.00 | ||||||||||||||
5 |
Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 32.84 | 0.0 | 166.00 | ||||||||||||||
6 |
Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 32.11 | 0.0 | 160.00 | ||||||||||||||
7 |
Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové A |
10 | 31.90 | 0.0 | 158.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 29.42 | 0.0 | 139.00 | ||||||||||||||
9 |
Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové B |
10 | 28.63 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
10 |
Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 27.43 | 0.0 | 123.00 | ||||||||||||||
11 |
Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 26.28 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
12 |
Julian PonceJulian Ponce
TJ Sokol Hradec Králové B |
10 | 25.05 | 0.0 | 105.00 | ||||||||||||||
13 |
Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř A |
12 | 24.67 | 0.0 | 102.00 | ||||||||||||||
14 |
Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř A |
11 | 24.47 | 0.0 | 100.00 | ||||||||||||||
15 |
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř B |
12 | 24.20 | 0.0 | 98.00 | ||||||||||||||
16 |
Kryštof PaličkaKryštof Palička
TJ Sokol Jaroměř A |
09 | 23.08 | 0.0 | 90.00 | ||||||||||||||
17 |
Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad ... |
10 | 22.19 | 0.0 | 83.00 | ||||||||||||||
18 |
Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř A |
10 | 20.80 | 0.0 | 73.00 | ||||||||||||||
19 |
Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad ... |
12 | 20.05 | 0.0 | 67.00 | ||||||||||||||
20 |
Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř A |
11 | 19.80 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||||
21 |
Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové B |
10 | 19.74 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||||
22 |
Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 18.69 | 0.0 | 57.00 | ||||||||||||||
23 |
Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 18.41 | 0.0 | 55.00 | ||||||||||||||
24 |
Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř B |
11 | 18.33 | 0.0 | 54.00 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 17.88 | 0.0 | 51.00 | ||||||||||||||
26 |
Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
TJ Sokol Hradec Králové B |
10 | 17.48 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
27 |
Tomáš StolinTomáš Stolin
TJ Sokol Jaroměř B |
09 | 17.37 | 0.0 | 47.00 | ||||||||||||||
28 |
Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř B |
09 | 17.16 | 0.0 | 46.00 | ||||||||||||||
29 |
Albert ŽižkaAlbert Žižka
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 17.05 | 0.0 | 45.00 | ||||||||||||||
30 |
David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
11 | 16.56 | 0.0 | 42.00 | ||||||||||||||
31 |
Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
10 | 16.49 | 0.0 | 41.00 | ||||||||||||||
32 |
Petr KovaříkPetr Kovařík
Sportovní klub Týniště nad ... |
12 | 15.87 | 0.0 | 37.00 | ||||||||||||||
33 |
Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř B |
11 | 15.31 | 0.0 | 33.00 | ||||||||||||||
34 |
Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 15.30 | 0.0 | 33.00 | ||||||||||||||
35 |
Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad ... |
13 | 14.45 | 0.0 | 27.00 | ||||||||||||||
36 |
Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 13.38 | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
37 |
Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 09.04 | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(čt, 18.6.2020 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 29.57 | 0.0 | 230.00 | ||||||||||||||
2 |
Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 29.50 | 0.0 | 229.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 26.94 | 0.0 | 199.00 | ||||||||||||||
4 |
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř A |
09 | 26.87 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 26.82 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
6 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové C |
09 | 26.04 | 0.0 | 189.00 | ||||||||||||||
7 |
Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol ... |
10 | 26.01 | 0.0 | 189.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř A |
09 | 25.79 | 0.0 | 186.00 | ||||||||||||||
9 |
Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř A |
09 | 25.07 | 0.0 | 178.00 | ||||||||||||||
10 |
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 24.91 | 0.0 | 176.00 | ||||||||||||||
11 |
Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 22.63 | 0.0 | 150.00 | ||||||||||||||
12 |
Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 21.65 | 0.0 | 139.00 | ||||||||||||||
13 |
Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř A |
11 | 21.30 | 0.0 | 135.00 | ||||||||||||||
14 |
Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec Králové C |
09 | 20.34 | 0.0 | 124.00 | ||||||||||||||
15 |
Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 20.22 | 0.0 | 123.00 | ||||||||||||||
16 |
Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové C |
11 | 20.02 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||||
17 |
Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř B |
10 | 19.98 | 0.0 | 120.00 | ||||||||||||||
18 |
Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 19.38 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
19 |
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové A |
10 | 19.22 | 0.0 | 112.00 | ||||||||||||||
20 |
Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 19.19 | 0.0 | 111.00 | ||||||||||||||
21 |
Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř A |
10 | 18.95 | 0.0 | 109.00 | ||||||||||||||
22 |
Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 18.83 | 0.0 | 108.00 | ||||||||||||||
23 |
Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř A |
10 | 18.63 | 0.0 | 105.00 | ||||||||||||||
24 |
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 18.05 | 0.0 | 99.00 | ||||||||||||||
25 |
Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové C |
09 | 17.66 | 0.0 | 95.00 | ||||||||||||||
26 |
Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol ... |
11 | 17.50 | 0.0 | 93.00 | ||||||||||||||
27 |
Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové D |
10 | 17.21 | 0.0 | 90.00 | ||||||||||||||
28 |
Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 16.65 | 0.0 | 84.00 | ||||||||||||||
29 |
Lucie KosařováLucie Kosařová
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 16.31 | 0.0 | 80.00 | ||||||||||||||
30 |
Kristýna RaichováKristýna Raichová
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 15.56 | 0.0 | 72.00 | ||||||||||||||
31 |
Rozálie PetruchováRozálie Petruchová
TJ Sokol Hradec Králové C |
09 | 14.88 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||||
32 |
Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 14.53 | 0.0 | 61.00 | ||||||||||||||
33 |
Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové A |
10 | 14.24 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
34 |
Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 14.16 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
35 |
Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 13.80 | 0.0 | 54.00 | ||||||||||||||
36 |
Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř |
11 | 13.52 | 0.0 | 51.00 | ||||||||||||||
37 |
Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř B |
12 | 13.47 | 0.0 | 50.00 | ||||||||||||||
38 |
Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol ... |
10 | 13.21 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
39 |
Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř B |
10 | 13.19 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
40 |
Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové B |
09 | 12.66 | 0.0 | 42.00 | ||||||||||||||
41 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 12.59 | 0.0 | 42.00 | ||||||||||||||
42 |
Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř B |
13 | 12.40 | 0.0 | 40.00 | ||||||||||||||
43 |
Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové D |
10 | 11.91 | 0.0 | 35.00 | ||||||||||||||
44 |
Karla BaliharováKarla Baliharová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
11 | 11.87 | 0.0 | 34.00 | ||||||||||||||
45 |
Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř B |
10 | 11.33 | 0.0 | 29.00 | ||||||||||||||
46 |
Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol ... |
11 | 10.84 | 0.0 | 24.00 | ||||||||||||||
47 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř B |
10 | 10.68 | 0.0 | 23.00 | ||||||||||||||
48 |
Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 10.05 | 0.0 | 17.00 | ||||||||||||||
49 |
Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol ... |
13 | 09.76 | 0.0 | 14.00 | ||||||||||||||
50 |
Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 09.41 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
51 |
Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 04.02 | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 51 závodníků |