Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J ml. žactva

Jaroměř (19. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.33 11.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 08.66 9.00
3 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.68 8.00
4 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.74 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.83 6.00
6 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.93 5.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.04 4.00
3 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.14 2.00
4 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 09.17 1.00
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.34
Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.20
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.54
3 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.70
4 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.98
5 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 10.12
6 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.43
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.53
2 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.54
3 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.22
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 11.17
5 Dan RifelDan Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.33 11.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 08.66 9.00
3 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.68 8.00
4 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.74 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.83 6.00
6 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.93 5.00
7 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.04 4.00
8 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.10 3.00
9 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.14 2.00
10 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 09.17 1.00
11 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.20
12 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.34
13 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.53
14 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.54
14 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.54
16 Václav BoukalVáclav Boukal 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.70
17 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.98
18 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 10.12
19 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.22
20 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.43
21 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 11.17
22 Dan RifelDan Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.67
Adam HulíkAdam Hulík 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 DNF

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.60 11.00
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.75 9.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.77 8.00
4 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.87 7.00
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.95 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.11 4.00
2 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.18 3.00
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.28 2.00
4 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.68
5 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.83
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.53
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.73
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.74
4 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.75
5 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.76
6 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.65
2 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.67
3 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.01
4 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.11
5 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.27
6 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.33 1.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.43
3 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.51
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.61
5 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.39
6 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11.55
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.36
2 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.57
3 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.81
4 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.57
5 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.58
6 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.34
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.70
2 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.99
3 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.00
4 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.60 11.00
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.75 9.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.77 8.00
4 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.87 7.00
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.95 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.97 5.00
7 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.11 4.00
8 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.18 3.00
9 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.28 2.00
10 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.33 1.00
11 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.36
12 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.43
13 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.51
14 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.53
15 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.57
16 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.61
17 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.65
18 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.67
19 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.68
20 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.70
21 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.73
22 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.74
23 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.75
24 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.76
25 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.81
26 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.83
27 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.91
28 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.99
29 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.00
30 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.01
31 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.11
32 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.12
33 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.25
34 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.27
35 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.28
36 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.39
37 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.57
38 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.58
39 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.34
40 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11.55

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.05 9.00
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 20.19 8.00
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 21.32 5.00
4 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.43 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 21.40 4.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.64 2.00
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.92 1.00
4 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.96
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.74 11.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.66 7.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.45
4 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 26.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.25 6.00
2 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 25.69
3 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 30.94
Poznámky:
KP J 1. Ježek David TJ Sokol Hradec Králové 2. Ježek Jakub TJ Sokol Hradec Králové 3. Rybáček Tomáš DC Ostroměř
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.74 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.05 9.00
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 20.19 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.66 7.00
5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.25 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 21.32 5.00
7 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 21.40 4.00
8 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.43 3.00
9 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.64 2.00
10 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.92 1.00
11 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.96
12 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.45
13 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 25.69
14 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 26.89
15 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 30.94

150 m - Žákyně

(so, 19.9.2020 - 11:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 19.72
MS Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.76
MS Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.36
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 20.79 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 21.44 8.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.90 5.00
4 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.92 3.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.88 9.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.80 7.00
3 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.82 6.00
4 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.83
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 21.92 3.50
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.29 1.00
3 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.90
4 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 23.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.17 2.00
2 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.76
3 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.91
4 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.23
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.63
2 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.13
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.62
4 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.34
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 23.91
3 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 24.40
4 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.81
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.84
2 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 24.31
3 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.18
4 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 29.62
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 23.66
2 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 24.17
3 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 29.09
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.03
2 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.05
3 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.31
4 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 19.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlánskáKateřina Slánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.75
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 23.99
3 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.56
4 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 24.98
Poznámky:
KP J 1. Davidová Adriana TJ Dvůr Králové n. L. 2. Dohnalová Barbora SK Nové Město n. M. 3. Čechová Martina TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 20.79 11.00
2 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.88 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 21.44 8.00
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.80 7.00
5 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.82 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.90 5.00
7 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.92 3.50
7 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 21.92 3.50
9 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.17 2.00
10 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.29 1.00
11 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.63
12 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.76
13 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.83
14 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.90
15 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.91
16 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.03
17 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 23.04
18 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.05
19 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.13
20 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.23
21 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.31
22 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.34
23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 23.62
24 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 23.66
25 Kateřina SlánskáKateřina Slánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 23.75
26 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.84
27 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.89
28 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 23.91
29 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 23.99
30 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 24.07
31 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 24.17
32 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 24.31
33 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 24.40
34 Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.56
35 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 24.98
36 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 25.18
37 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.81
38 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 29.09
39 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 29.62

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 46.23 11.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 49.85 9.00
3 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 55.66 4.00
4 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 59.70 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 50.09 8.00
2 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 52.54 7.00
3 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 54.30 6.00
4 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 55.39 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 46.23 11.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 49.85 9.00
3 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 50.09 8.00
4 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 52.54 7.00
5 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 54.30 6.00
6 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 55.39 5.00
7 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 55.66 4.00
8 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 59.70 3.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 45.93 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 49.02 8.00
3 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.51 7.00
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.01 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 47.61 9.00
2 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 53.79 1.00
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 58.09
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 49.84 5.00
2 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 50.51 4.00
3 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.79 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 49.77 6.00
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 54.69
3 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 56.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 45.93 11.00
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 47.61 9.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 49.02 8.00
4 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.51 7.00
5 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 49.77 6.00
6 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 49.84 5.00
7 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 50.51 4.00
8 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.01 3.00
9 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.79 2.00
10 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 53.79 1.00
11 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 54.69
12 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 56.18
13 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 58.09

800 m - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.85 11.00
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:30.72 9.00
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:40.76 8.00
4 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:43.21 7.00
5 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.94 6.00
6 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.85 5.00
7 Miroslav KoldovskýMiroslav Koldovský 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:46.01 4.00
8 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:49.38 3.00
9 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:49.86 2.00
10 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:53.11 1.00
11 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:53.37
Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Poznámky:
KP J 1. Horák Lukáš TJ Sokol Jaroměř 2. Rybáček Tomáš DC Ostroměř 3. Stejskal Matěj SK Dobruška
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:47.38 7.00
2 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 2:48.19 6.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:50.30 4.00
4 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 2:51.24 3.00
5 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 2:55.88 1.00
6 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:57.64
7 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:58.65
8 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 2:58.93
9 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:01.22
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:35.46 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:44.71 9.00
3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:45.62 8.00
4 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:49.64 5.00
5 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:52.48 2.00
6 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:57.37
7 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:57.56
8 Kateřina SlánskáKateřina Slánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 3:06.43
9 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 3:14.48
Poznámky:
KP J 1. Podlešáková Monika TJ Sokol Hradec Králové 2. Dvořáková Barbora SK Dobruška 3. Skálová Renata SK Dobruška
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:35.46 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:44.71 9.00
3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:45.62 8.00
4 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:47.38 7.00
5 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 2:48.19 6.00
6 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:49.64 5.00
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:50.30 4.00
8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 2:51.24 3.00
9 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:52.48 2.00
10 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 2:55.88 1.00
11 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:57.37
12 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:57.56
13 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:57.64
14 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:58.65
15 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 2:58.93
16 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 3:01.22
17 Kateřina SlánskáKateřina Slánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 3:06.43
18 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 3:14.48

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 09:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.91 11.00
2 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 11.42 9.00
3 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.85 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.95 7.00
2 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.54 6.00
3 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13.91 5.00
Poznámky:
KP J 1. Ježek Jakub TJ Sokol Hradec Králové 2. Palan Martin TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3. Švorčík František SK Nové Město n. Metují
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.91 11.00
2 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 11.42 9.00
3 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.85 8.00
4 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.95 7.00
5 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.54 6.00
6 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13.91 5.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.21 11.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.27 9.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.29 8.00
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.30 7.00
5 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.38 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.73 5.00
2 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 12.15 4.00
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.71 3.00
4 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.88 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 09:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 13.04 1.00
2 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.06
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.56
4 Eine PourováEine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.85
Poznámky:
KPJ 1. Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř 2. Součková Tereza, TJ Sokol Jaroměř 3. Frejvaldová Martina SK Dobruška
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.21 11.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.27 9.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.29 8.00
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.30 7.00
5 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.38 6.00
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.73 5.00
7 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 12.15 4.00
8 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.71 3.00
9 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.88 2.00
10 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 13.04 1.00
11 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.06
12 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.56
13 Eine PourováEine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.85

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Horák, Koreček, Ježek Ježek, Horák, Koreček, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 33.25 11.00
2 Horák, Hůlka, Petera, Zolman Horák, Hůlka, Petera, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.55 7.00
3 Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 36.51 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanák, Rybáček, Šulc, Bičiště Hanák, Rybáček, Šulc, Bičiště Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.64 9.00
2 Faltus, Velechovský, Švorčík, Rydlo Faltus, Velechovský, Švorčík, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.45 8.00
3 Baláček, Janeček, Kopecký, Stejskal Baláček, Janeček, Kopecký, Stejskal SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 37.45 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš, Holan, Erban, Palan Lukáš, Holan, Erban, Palan TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 35.84 6.00
2 Koldovský, Křížek, Šimek, Šťastný Koldovský, Křížek, Šimek, Šťastný Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 36.77 4.00
3 Walter, Schmidt, Klapka, Boukal Walter, Schmidt, Klapka, Boukal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 37.92 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Horák, Koreček, Ježek Ježek, Horák, Koreček, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 33.25 11.00
2 Hanák, Rybáček, Šulc, Bičiště Hanák, Rybáček, Šulc, Bičiště Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.64 9.00
3 Faltus, Velechovský, Švorčík, Rydlo Faltus, Velechovský, Švorčík, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.45 8.00
4 Horák, Hůlka, Petera, Zolman Horák, Hůlka, Petera, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.55 7.00
5 Lukáš, Holan, Erban, Palan Lukáš, Holan, Erban, Palan TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 35.84 6.00
6 Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 36.51 5.00
7 Koldovský, Křížek, Šimek, Šťastný Koldovský, Křížek, Šimek, Šťastný Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 36.77 4.00
8 Baláček, Janeček, Kopecký, Stejskal Baláček, Janeček, Kopecký, Stejskal SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 37.45 3.00
9 Walter, Schmidt, Klapka, Boukal Walter, Schmidt, Klapka, Boukal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 37.92 2.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hronovská, Vejsová, Polívková Čechová, Hronovská, Vejsová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 32.80 11.00
2 Kholová, Tázlerová, Součková, Lžíčařová Kholová, Tázlerová, Součková, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.63 9.00
3 Frejvaldová, Dvořáková, Ovčariková, Stolinová Frejvaldová, Dvořáková, Ovčariková, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.83 3.00
4 Erbenová, Mládková, Jeníková, Konrádová Erbenová, Mládková, Jeníková, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 36.01 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brumlichová, Horkelová, Dohnalová, Krejčí Brumlichová, Horkelová, Dohnalová, Krejčí SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 34.65 8.00
2 Šišková, Žalská, Tužová, Hauková Šišková, Žalská, Tužová, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 35.26 7.00
3 Šturmová, Bořková, Baierová, Grusová Šturmová, Bořková, Baierová, Grusová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 35.65 5.00
4 Vomáčková, Černovská, Novotná, Křoustková Vomáčková, Černovská, Novotná, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 35.68 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Jelenová, Krmašová, Sládková Coufalová, Jelenová, Krmašová, Sládková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 36.02 1.00
2 Trejbalová, Pleskotová, Plecháčová, Čermáková Trejbalová, Pleskotová, Plecháčová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.97
3 Exnerová, Holmanová, Hlaváčová, Pospíšilová Exnerová, Holmanová, Hlaváčová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 38.21
4 Astalošová, Lepltová, Machytková, Reichsteinová Astalošová, Lepltová, Machytková, Reichsteinová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 39.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažková, Pešková, Lorencová, Vycpálková Blažková, Pešková, Lorencová, Vycpálková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.49 6.00
2 Stolínová, Prokopová, Ernestová, Schusterova Stolínová, Prokopová, Ernestová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 36.05
3 Mrázková, Netalová, Pecháčková, Štveráková Mrázková, Netalová, Pecháčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 36.34
4 Sedláčková, Lukášová, Rozínková, Holanová Sedláčková, Lukášová, Rozínková, Holanová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipová, Lánská, Svobodová, Špliňová Filipová, Lánská, Svobodová, Špliňová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 37.07
2 Tomášková, Síbrová, Vondroušová, Erbenová Tomášková, Síbrová, Vondroušová, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.70
3 Školová, Krtičková, Horáčková, Holcová Školová, Krtičková, Horáčková, Holcová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 37.76
4 Dvořáková, Hofmanová, Kábrtová, Trávníčková Dvořáková, Hofmanová, Kábrtová, Trávníčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 39.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hronovská, Vejsová, Polívková Čechová, Hronovská, Vejsová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 32.80 11.00
2 Kholová, Tázlerová, Součková, Lžíčařová Kholová, Tázlerová, Součková, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.63 9.00
3 Brumlichová, Horkelová, Dohnalová, Krejčí Brumlichová, Horkelová, Dohnalová, Krejčí SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 34.65 8.00
4 Šišková, Žalská, Tužová, Hauková Šišková, Žalská, Tužová, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 35.26 7.00
5 Blažková, Pešková, Lorencová, Vycpálková Blažková, Pešková, Lorencová, Vycpálková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.49 6.00
6 Šturmová, Bořková, Baierová, Grusová Šturmová, Bořková, Baierová, Grusová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 35.65 5.00
7 Vomáčková, Černovská, Novotná, Křoustková Vomáčková, Černovská, Novotná, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 35.68 4.00
8 Frejvaldová, Dvořáková, Ovčariková, Stolinová Frejvaldová, Dvořáková, Ovčariková, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.83 3.00
9 Erbenová, Mládková, Jeníková, Konrádová Erbenová, Mládková, Jeníková, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 36.01 2.00
10 Coufalová, Jelenová, Krmašová, Sládková Coufalová, Jelenová, Krmašová, Sládková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 36.02 1.00
11 Stolínová, Prokopová, Ernestová, Schusterova Stolínová, Prokopová, Ernestová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 36.05
12 Mrázková, Netalová, Pecháčková, Štveráková Mrázková, Netalová, Pecháčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 36.34
13 Sedláčková, Lukášová, Rozínková, Holanová Sedláčková, Lukášová, Rozínková, Holanová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.93
14 Trejbalová, Pleskotová, Plecháčová, Čermáková Trejbalová, Pleskotová, Plecháčová, Čermáková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.97
15 Filipová, Lánská, Svobodová, Špliňová Filipová, Lánská, Svobodová, Špliňová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 37.07
16 Tomášková, Síbrová, Vondroušová, Erbenová Tomášková, Síbrová, Vondroušová, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.70
17 Školová, Krtičková, Horáčková, Holcová Školová, Krtičková, Horáčková, Holcová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 37.76
18 Exnerová, Holmanová, Hlaváčová, Pospíšilová Exnerová, Holmanová, Hlaváčová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 38.21
19 Astalošová, Lepltová, Machytková, Reichsteinová Astalošová, Lepltová, Machytková, Reichsteinová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 39.57
20 Dvořáková, Hofmanová, Kábrtová, Trávníčková Dvořáková, Hofmanová, Kábrtová, Trávníčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 39.75

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.55 Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 PB 1.50 ----ooooxxx 11.00
2 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 PB 1.40 ---oooxx 9.00
3 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 1.35 ---ooxxx 8.00
4 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 1.20 xxooxxx 7.00
Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 1.49 ----oooooxxoxxx 11.00
2 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.46 --ooooooxoxxx 9.00
3 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 1.43 oooooxooxoxxx 8.00
4 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1.40 ---xooooxxx 7.00
5 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 1.35 ooooooxxx 6.00
6 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 1.35 --oooxxoxxx 5.00
7 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.35 -oooxoxxoxxx 4.00
8 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.30 -ooooxxx 3.00
9= Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 1.30 -oooxoxxx 1.50
9= Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1.30 -oooxoxxx 1.50
11 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.30 oooxoxoxxx
12 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.25 ooooxxx
13 Eine PourováEine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1.25 -oxxooxxx
14 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 1.25 oooxoxxx
15 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.25 ooxoxxoxxx
16 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1.15 ooxxx
17 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.15 xooxxx
18 Anna HolmanováAnna Holmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1.15 oxoxxx
19 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 1.10 xoxxx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.80 +0.1 m/s 4.41  -0.7x4.73  +0.34.73x4.77  -0.24.80  +0.1 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.50 +1.1 m/s xx4.34  +0.44.344.43  -0.34.50  +1.1x 9.00
3 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.38 +0.8 m/s 4.13  +0.24.27  -0.33.98  +0.04.274.19  +0.14.36  -0.54.38  +0.8 8.00
4 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4.38 +1.2 m/s 4.38  +1.23.96  +0.04.26  -0.24.384.26  +0.1x3.68  +0.0 7.00
5 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4.33 +0.3 m/s 4.33  +0.34.01  +1.23.87  -0.74.334.22  +0.24.01  +0.04.30  +1.0 6.00
6 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4.31 +0.1 m/s 4.31  +0.13.93  +0.43.95  -0.14.314.10  +0.0x4.21  +1.6 5.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4.05 +1.2 m/s 2.85  -0.13.42  -0.34.05  +1.24.053.79  +0.2r0.0 4.00
8 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4.04 +0.8 m/s x4.04  +0.84.03  +0.24.043.86  -0.13.99  +0.4x 3.00
9 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.93 +1.6 m/s 2.96  +0.23.93  +1.63.82  -0.13.930.00.00.0 2.00
10 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.88 +0.0 m/s 3.86  +0.73.88  +0.03.65  +0.13.880.00.00.0 1.00
11 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.81 +0.1 m/s 3.81  +0.13.81  +1.23.78  -0.13.810.00.00.0
12 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.70 +0.6 m/s 3.51  +0.73.70  +0.63.36  +1.13.700.00.00.0
13 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.66 +1.1 m/s 3.66  +1.13.46  +0.83.54  +0.03.660.00.00.0
14 Michal ŠimekMichal Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.55 +0.0 m/s 3.55  +0.03.44  +0.13.53  -0.23.550.00.00.0
15 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.51 +0.0 m/s 3.16  +0.43.51  +0.0x3.510.00.00.0
16 Václav BoukalVáclav Boukal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.50 +0.2 m/s 3.50  +0.22.28  +0.02.89  -0.13.500.00.00.0
17 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.49 +0.5 m/s x3.49  +0.53.10  -0.53.490.00.00.0
18 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.48 +0.4 m/s 3.28  -0.53.39  +1.23.48  +0.43.480.00.00.0
19 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.43 +0.1 m/s x3.43  +0.13.25  -0.23.430.00.00.0
20 Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.05 -0.2 m/s 2.91  +1.02.25  +0.83.05  -0.23.050.00.00.0
21 Johan KotykJohan Kotyk
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.04 +0.2 m/s x3.04  +0.23.00  +0.03.040.00.00.0
22 Adam CiznerAdam Cizner
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.01 -1.0 m/s 2.97  +0.13.01  -1.0x3.010.00.00.0
23 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2.73 +0.2 m/s 2.73  +0.2xx2.730.00.00.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 PB 4.74 +0.0 m/s 4.59  +0.14.48  +0.34.63  +0.04.634.63  -0.14.74  +0.04.68  +0.0 11.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 PB 4.69 +1.0 m/s 4.53  +0.04.42  +0.04.69  +1.04.694.40  -0.24.48  +0.34.58  +0.7 9.00
3 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 PB 4.65 +0.1 m/s x4.61  +0.04.65  +0.14.654.59  +0.1xx 8.00
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 4.56 +0.7 m/s 4.28  +0.23.97  +1.24.50  +0.34.504.37  -0.54.35  +1.24.56  +0.7 7.00
5 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 4.55 +0.1 m/s x4.31  +0.04.55  +0.14.554.17  +0.44.20  -0.34.40  +0.1 6.00
6 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 4.40 +0.1 m/s 4.29  +0.34.35  -0.24.32  +0.54.354.40  +0.1x4.26  +0.0 5.00
7 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 PB 4.18 +0.0 m/s 4.13  +1.04.07  -0.13.93  +0.04.133.95  +0.14.01  -0.34.18  +0.0 4.00
8 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 PB 4.07 +0.2 m/s 4.07  +0.24.00  +0.13.80  +0.04.073.98  +0.13.81  +0.3x 3.00
9 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 PB 4.06 +0.1 m/s 4.06  +0.13.94  +0.03.88  +0.04.060.00.00.0 2.00
10 Natálie LánskáNatálie Lánská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 PB 4.05 +1.2 m/s 4.05  +1.23.91  +0.23.63  -0.14.050.00.00.0 1.00
11 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 PB 4.02 -0.2 m/s 3.45  +0.73.98  +0.34.02  -0.24.020.00.00.0
12 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 4.00 +0.0 m/s xx4.00  +0.04.000.00.00.0
13 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 PB 3.99 +0.5 m/s 3.99  +0.53.55  +0.03.74  -0.23.990.00.00.0
14 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 PB 3.86 -0.1 m/s 3.78  +0.03.80  +0.13.86  -0.13.860.00.00.0
15 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 PB 3.79 +0.1 m/s 3.79  +0.13.64  -0.23.65  +0.03.790.00.00.0
16 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 PB 3.78 +0.0 m/s 3.63  +0.1x3.78  +0.03.780.00.00.0
17 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 PB 3.77 -1.0 m/s x3.70  +0.13.77  -1.03.770.00.00.0
18 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 3.76 -0.2 m/s 3.72  +0.03.76  -0.23.70  +0.03.760.00.00.0
19 Lucie HrochováLucie Hrochová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 3.75 -0.2 m/s 3.75  -0.23.57  +0.73.47  +0.03.750.00.00.0
20 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 PB 3.73 +0.0 m/s 3.73  +0.03.08  +1.0x3.730.00.00.0
21 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 3.65 -0.2 m/s 3.54  +0.03.65  -0.23.60  +0.13.650.00.00.0
22 Adéla RozínkováAdéla Rozínková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.56 +0.1 m/s 3.39  +0.03.56  +0.13.54  +0.33.560.00.00.0
23 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 PB 3.54 +0.0 m/s 3.19  -0.43.32  +0.93.54  +0.03.540.00.00.0
24 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 PB 3.52 +0.1 m/s 3.52  +0.13.50  +0.0x3.520.00.00.0
25 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 PB 3.49 -0.2 m/s 3.22  +0.23.20  +0.33.49  -0.23.490.00.00.0
26 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 3.30 +0.0 m/s xx3.30  +0.03.300.00.00.0
27 Sára PlecháčováSára Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 PB 3.25 +0.1 m/s 3.25  +0.1x2.80  +0.83.250.0  -0.30.00.0
28 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 3.19 +0.0 m/s 3.19  +0.03.17  +0.13.13  -0.23.190.00.00.0
29 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 PB 3.15 +0.0 m/s 3.15  +0.02.75  +0.13.09  +0.23.150.00.00.0
Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" KP J 1. Čechová Martina TJ Sokol Hradec Králové 2. Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř 3. Konrádová Anežka TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 11.96 0.0 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 11.85 0.0 9.00
3 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10.83 0.0 8.00
4 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 10.61 0.0 7.00
5 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 09.27 0.0 6.00
6 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 09.13 0.0 5.00
7 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 08.71 0.0 4.00
8 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 08.57 0.0 3.00
9 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 08.41 0.0 2.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 08.34 0.0 1.00
11 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 08.17 0.0
12 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 07.85 0.0
13 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 07.48 0.0
14 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 07.44 0.0
15 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 07.36 0.0
16 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 07.33 0.0
17 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 07.30 0.0
18 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 07.28 0.0
19 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 07.20 0.0
20 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 07.17 0.0
21 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 06.98 0.0
22 Adéla MaláAdéla Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 06.77 0.0
23 Ema KoudelkováEma Koudelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 06.70 0.0
24 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 06.38 0.0
25 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 06.36 0.0
26 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 06.26 0.0
27 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 05.79 0.0
28 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 05.18 0.0
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10.57 0.0 11.00
2 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 10.25 0.0 9.00
3 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 09.13 0.0 8.00
4 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 08.94 0.0 7.00
5 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 08.78 0.0 6.00
6 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 07.79 0.0 5.00
7 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 06.86 0.0 4.00
8 Dan RifelDan Rifel
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 03.98 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 64.98 0.0 11.00
2 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 45.68 0.0 9.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 45.13 0.0 8.00
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 43.44 0.0 7.00
5 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 43.24 0.0 6.00
6 Miroslav KoldovskýMiroslav Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 42.55 0.0 5.00
7 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 42.31 0.0 4.00
8 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 40.14 0.0 3.00
9 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 39.91 0.0 2.00
10 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 37.23 0.0 1.00
11 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 37.22 0.0
12 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 36.08 0.0
13 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 34.54 0.0
14 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 33.80 0.0
15 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 30.02 0.0
16 Filip HlaváčekFilip Hlaváček
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 29.51 0.0
17 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 26.80 0.0
18 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 26.63 0.0
19 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23.70 0.0
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 49.85 0.0 11.00
2 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 45.66 0.0 9.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 42.71 0.0 8.00
4 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 42.00 0.0 7.00
5 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 40.11 0.0 6.00
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 34.06 0.0 5.00
7 Natálie LánskáNatálie Lánská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 31.92 0.0 4.00
8 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 31.67 0.0 3.00
9 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 31.26 0.0 2.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 31.07 0.0 1.00
11 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 30.87 0.0
12 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 30.58 0.0
13 Sofie ŠkolováSofie Školová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 30.24 0.0
14 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 30.15 0.0
15 Eliška KrtičkováEliška Krtičková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 30.12 0.0
16 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 29.87 0.0
17 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29.21 0.0
18 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 27.46 0.0
19 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 26.57 0.0
20 Anežka ŠpliňováAnežka Špliňová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 26.44 0.0
21 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 25.31 0.0
22 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 25.30 0.0
23 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 24.11 0.0
24 Ester HolcováEster Holcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 21.74 0.0
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 DNS 0.0
Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků