Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve čtyřboji přípravek

Jaroměř (3. 10. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.29 81.00
2 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.81 29.00
3 40 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.87 25.00
4 52 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 10.92 21.00
5 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 14.10 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.94 20.00
2 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.48 0.00
3 41 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.79 0.00
4 36 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.93 0.00
5 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.52 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.13 9.00
2 61 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 11.22 5.00
3 54 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.32 2.00
4 49 Josef NovotnýJosef Novotný 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.98 0.00
5 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.16 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.74 35.00
2 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.51 0.00
3 53 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.56 0.00
4 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.02 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.29 81.00
2 42 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.74 35.00
3 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.81 29.00
4 40 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.87 25.00
5 52 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 10.92 21.00
6 21 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.94 20.00
7 58 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.13 9.00
8 61 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 11.22 5.00
9 54 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.32 2.00
10 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.48 0.00
11 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.51 0.00
12 53 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.56 0.00
13 41 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 11.79 0.00
14 36 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.93 0.00
15 49 Josef NovotnýJosef Novotný 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.98 0.00
16 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.02 0.00
17 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.52 0.00
18 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 14.10 0.00
19 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.16 0.00

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.95 315.00
2 66 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.58 188.00
3 65 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.42 66.00
4 77 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.45 63.00
5 68 Jiří MikysaJiří Mikysa 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.81 29.00
6 76 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 12.41 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29 243.00
2 83 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.40 222.00
3 80 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.85 143.00
4 74 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.29 81.00
5 64 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.39 70.00
6 75 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.82 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.29 243.00
2 73 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.71 166.00
3 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.41 67.00
4 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.53 54.00
5 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.57 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.49 205.00
2 70 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.96 126.00
3 71 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.10 106.00
4 67 Illia KulakovIllia Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.60 47.00
5 63 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.71 37.00
6 79 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.74 35.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.95 315.00
2 78 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29 243.00
2 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.29 243.00
4 83 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.40 222.00
5 84 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.49 205.00
6 66 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.58 188.00
7 73 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.71 166.00
8 80 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.85 143.00
9 70 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.96 126.00
10 71 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.10 106.00
11 74 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.29 81.00
12 64 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.39 70.00
13 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.41 67.00
14 65 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.42 66.00
15 77 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.45 63.00
16 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.53 54.00
17 67 Illia KulakovIllia Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.60 47.00
18 63 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.71 37.00
19 79 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.74 35.00
20 68 Jiří MikysaJiří Mikysa 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.81 29.00
21 75 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.82 0.00
22 76 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 12.41 0.00
23 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.57 0.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.26 285.00
2 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.11 145.00
3 13 Barbora JežováBarbora Ježová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.28 122.00
4 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.85 59.00
5 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.05 41.00
6 19 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.08 39.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.31 276.00
2 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.10 147.00
3 35 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.42 105.00
4 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.16 33.00
5 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.38 0.00
6 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.55 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 10.54 235.00
2= 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.67 213.00
2= 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.67 213.00
4 17 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.85 59.00
5 28 Lota HatkováLota Hatková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.88 56.00
6 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.87 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.86 182.00
2 20 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.16 138.00
3 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.42 105.00
4 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.08 39.00
5 47 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.83 1.00
6 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.89 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.26 285.00
2 43 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.31 276.00
3 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 10.54 235.00
4 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.67 213.00
4 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.67 213.00
6 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.86 182.00
7 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.10 147.00
8 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.11 145.00
9 20 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.16 138.00
10 13 Barbora JežováBarbora Ježová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.28 122.00
11 35 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.42 105.00
11 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.42 105.00
13 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.85 59.00
13 17 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.85 59.00
15 28 Lota HatkováLota Hatková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.88 56.00
16 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.05 41.00
17 19 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.08 39.00
17 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.08 39.00
19 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.16 33.00
20 47 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.83 1.00
21 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.38 0.00
22 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.87 0.00
23 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.89 0.00
24 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 14.55 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.59 424.00
2 86 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.76 386.00
3 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.01 334.00
4 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.16 304.00
5 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.63 219.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.20 297.00
2 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.62 221.00
3 97 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.81 190.00
4 95 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 11.26 125.00
5 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.79 65.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.45 456.00
2 137 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.48 449.00
3 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.82 374.00
4 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.84 369.00
5 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.26 285.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.65 411.00
2 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.60 224.00
3 139 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.61 223.00
4 140 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.04 155.00
5 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.36 112.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.56 431.00
2 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.00 336.00
3 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.01 334.00
4 146 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.24 289.00
5 141 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.83 187.00
6 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.32 117.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.71 397.00
2 135 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.06 324.00
3 134 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.35 268.00
4 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.36 267.00
5 148 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.13 143.00
6 145 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 11.60 84.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.31 489.00
2 45 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.61 419.00
3 99 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.75 389.00
4 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.33 272.00
5 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.49 243.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 09.10 541.00
2 133 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.57 428.00
3 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.62 417.00
4 29 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.30 278.00
5 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 11.34 115.00
6 96 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.51 94.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 09.10 541.00
2 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.31 489.00
3 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.45 456.00
4 137 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.48 449.00
5 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.56 431.00
6 133 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.57 428.00
7 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.59 424.00
8 45 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.61 419.00
9 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.62 417.00
10 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.65 411.00
11 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.71 397.00
12 99 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.75 389.00
13 86 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.76 386.00
14 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.82 374.00
15 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.84 369.00
16 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.00 336.00
17 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.01 334.00
17 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.01 334.00
19 135 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.06 324.00
20 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.16 304.00
21 34 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.20 297.00
22 146 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.24 289.00
23 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.26 285.00
24 29 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.30 278.00
25 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.33 272.00
26 134 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.35 268.00
27 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.36 267.00
28 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.49 243.00
29 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.60 224.00
30 139 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.61 223.00
31 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.62 221.00
32 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.63 219.00
33 97 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.81 190.00
34 141 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.83 187.00
35 140 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.04 155.00
36 148 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.13 143.00
37 95 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 11.26 125.00
38 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.32 117.00
39 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 11.34 115.00
40 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.36 112.00
41 96 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.51 94.00
42 145 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 11.60 84.00
43 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.79 65.00

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:15.76 302.00
2 40 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:20.18 253.00
3 42 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.36 230.00
4 52 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10 2:22.88 225.00
5 21 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:23.62 217.00
6 41 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:24.04 213.00
7 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:28.67 170.00
8 49 Josef NovotnýJosef Novotný 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:31.51 146.00
9 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:33.88 127.00
10 36 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:59.76 4.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 2:18.46 271.00
2 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:20.20 252.00
3 58 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:22.14 232.00
4 53 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.95 186.00
5 54 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:32.76 136.00
6 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:43.07 66.00
7 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 3:00.58 3.00
8 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:02.09 1.00
9 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 3:23.39 0.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:15.76 302.00
2 61 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 2:18.46 271.00
3 40 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:20.18 253.00
4 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:20.20 252.00
5 58 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:22.14 232.00
6 42 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.36 230.00
7 52 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10 2:22.88 225.00
8 21 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:23.62 217.00
9 41 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:24.04 213.00
10 53 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.95 186.00
11 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:28.67 170.00
12 49 Josef NovotnýJosef Novotný 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:31.51 146.00
13 54 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:32.76 136.00
14 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:33.88 127.00
15 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:43.07 66.00
16 36 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:59.76 4.00
17 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 3:00.58 3.00
18 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:02.09 1.00
19 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 3:23.39 0.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 1:53.68 606.00
2 71 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 1:58.06 538.00
3 70 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:02.70 470.00
4 73 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12 2:05.73 428.00
5 63 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:11.98 347.00
6 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:12.59 339.00
7 67 Illia KulakovIllia Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 2:12.88 336.00
8 64 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 2:13.65 326.00
9 65 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:16.57 292.00
10 66 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:21.76 236.00
11 68 Jiří MikysaJiří Mikysa 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:29.18 166.00
12 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 3:05.24 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:01.13 492.00
2 78 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.62 457.00
3 83 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:06.67 415.00
4 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:10.46 366.00
5 79 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:13.87 324.00
6 80 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:17.68 280.00
7 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:21.97 234.00
8 77 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 2:23.28 221.00
9 74 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:32.48 138.00
10 75 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.82 73.00
11 76 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 2:41.84 73.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 1:53.68 606.00
2 71 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 1:58.06 538.00
3 84 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:01.13 492.00
4 70 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:02.70 470.00
5 78 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.62 457.00
6 73 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12 2:05.73 428.00
7 83 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:06.67 415.00
8 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:10.46 366.00
9 63 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:11.98 347.00
10 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:12.59 339.00
11 67 Illia KulakovIllia Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 2:12.88 336.00
12 64 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 2:13.65 326.00
13 79 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:13.87 324.00
14 65 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:16.57 292.00
15 80 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:17.68 280.00
16 66 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:21.76 236.00
17 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:21.97 234.00
18 77 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 2:23.28 221.00
19 68 Jiří MikysaJiří Mikysa 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:29.18 166.00
20 74 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:32.48 138.00
21 75 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.82 73.00
22 76 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 2:41.84 73.00
23 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 3:05.24 0.00

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:07.41 405.00
2 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:22.25 231.00
3 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11 2:22.34 230.00
4 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:33.77 128.00
5 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:41.98 72.00
6 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:44.76 56.00
7 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:46.27 49.00
8 13 Barbora JežováBarbora Ježová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:46.59 47.00
9 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.70 46.00
10 47 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:50.34 30.00
11 28 Lota HatkováLota Hatková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:17.47 0.00
12 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 4:10.51 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:23.88 215.00
2 20 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:27.20 183.00
3 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:29.51 163.00
4 35 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:31.76 144.00
5 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:41.76 73.00
6 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:43.78 62.00
7 17 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.97 41.00
8 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:50.64 29.00
9 19 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:52.86 21.00
10 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:54.38 16.00
11 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 3:00.54 3.00
12 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 3:10.58 0.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:07.41 405.00
2 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:22.25 231.00
3 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11 2:22.34 230.00
4 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:23.88 215.00
5 20 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:27.20 183.00
6 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:29.51 163.00
7 35 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:31.76 144.00
8 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:33.77 128.00
9 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:41.76 73.00
10 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:41.98 72.00
11 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:43.78 62.00
12 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:44.76 56.00
13 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:46.27 49.00
14 13 Barbora JežováBarbora Ježová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 2:46.59 47.00
15 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.70 46.00
16 17 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.97 41.00
17 47 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:50.34 30.00
18 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:50.64 29.00
19 19 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:52.86 21.00
20 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:54.38 16.00
21 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 3:00.54 3.00
22 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 3:10.58 0.00
23 28 Lota HatkováLota Hatková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:17.47 0.00
24 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 4:10.51 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 2:03.78 454.00
2 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 2:05.93 425.00
3 45 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:07.52 404.00
4 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:08.38 392.00
5 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:09.35 380.00
6 29 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:15.12 309.00
7 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:15.38 306.00
8 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:16.21 296.00
9 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.80 279.00
10 133 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.86 256.00
11 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:21.18 242.00
12 86 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:23.29 221.00
13 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 2:26.51 190.00
14 34 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:29.94 159.00
15 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:31.65 145.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:04.21 448.00
2 99 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.53 430.00
3 146 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 2:10.58 364.00
4 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:11.91 348.00
5 137 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:12.42 341.00
6 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 2:18.84 267.00
7 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:20.01 254.00
8 141 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:23.07 223.00
9 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 2:31.46 146.00
10 148 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:32.15 141.00
11 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:33.35 131.00
12 95 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 2:34.75 120.00
13 97 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:37.13 103.00
14 96 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 2:58.55 6.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:00.38 503.00
2 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14 2:01.25 490.00
3 142 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 2:05.31 433.00
4 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:13.52 328.00
5 139 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:13.59 327.00
6 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 2:14.17 320.00
7 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:16.07 298.00
8 135 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:17.09 286.00
9 134 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.50 229.00
10 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:25.70 197.00
11 140 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:27.19 183.00
12 145 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:28.74 169.00
13 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:32.31 139.00
14 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.58 74.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:00.38 503.00
2 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14 2:01.25 490.00
3 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 2:03.78 454.00
4 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:04.21 448.00
5 142 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 2:05.31 433.00
6 99 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.53 430.00
7 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 2:05.93 425.00
8 45 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:07.52 404.00
9 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:08.38 392.00
10 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:09.35 380.00
11 146 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 2:10.58 364.00
12 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:11.91 348.00
13 137 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:12.42 341.00
14 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:13.52 328.00
15 139 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:13.59 327.00
16 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 2:14.17 320.00
17 29 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:15.12 309.00
18 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:15.38 306.00
19 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:16.07 298.00
20 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:16.21 296.00
21 135 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:17.09 286.00
22 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.80 279.00
23 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 2:18.84 267.00
24 133 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.86 256.00
25 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:20.01 254.00
26 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:21.18 242.00
27 134 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.50 229.00
28 141 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:23.07 223.00
29 86 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:23.29 221.00
30 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:25.70 197.00
31 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 2:26.51 190.00
32 140 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:27.19 183.00
33 145 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:28.74 169.00
34 34 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:29.94 159.00
35 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 2:31.46 146.00
36 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:31.65 145.00
37 148 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 2:32.15 141.00
38 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:32.31 139.00
39 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:33.35 131.00
40 95 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 2:34.75 120.00
41 97 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:37.13 103.00
42 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.58 74.00
43 96 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 2:58.55 6.00

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.96 3.963.853.823.960.00.00.0 199.00
2 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.59 3.593.323.563.590.00.00.0 143.00
3 52 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 3.30 3.303.223.303.300.00.00.0 103.00
4 61 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 3.24 3.223.243.203.240.00.00.0 95.00
5 42 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 3.20 3.203.06x3.200.00.00.0 90.00
6 21 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 3.18 3.092.983.183.180.00.00.0 88.00
7 40 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 3.18 3.182.993.073.180.00.00.0 88.00
8 58 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 3.12 2.513.122.933.120.00.00.0 80.00
9 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 3.00 3.002.822.973.000.00.00.0 66.00
10 54 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.98 2.652.612.982.980.00.00.0 63.00
11 49 Josef NovotnýJosef Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.81 2.532.812.742.810.00.00.0 45.00
12 41 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 2.80 2.642.802.732.800.00.00.0 44.00
13 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 2.68 2.682.362.222.680.00.00.0 32.00
14 36 Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 2.67 2.672.512.622.670.00.00.0 31.00
15 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.59 2.592.302.132.590.00.00.0 24.00
16 53 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 2.58 x2.452.582.580.00.00.0 23.00
17 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 2.25 1.872.252.112.250.00.00.0 1.00
18 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.12 2.121.922.032.120.00.00.0 0.00
19 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.10 2.102.091.912.100.00.00.0 0.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 4.19 4.19x4.084.190.00.00.0 237.00
2 83 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 4.17 4.173.854.084.170.00.00.0 234.00
3 84 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 4.12 4.123.913.864.120.00.00.0 225.00
4 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 4.02 4.004.02x4.020.00.00.0 209.00
5 78 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 4.00 4.00xx4.000.00.00.0 206.00
6 80 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 3.99 3.993.693.683.990.00.00.0 204.00
7 64 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.96 3.963.913.793.960.00.00.0 199.00
8 66 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.95 3.953.713.543.950.00.00.0 198.00
9 73 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 PB 3.87 3.873.863.823.870.00.00.0 185.00
10 70 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 3.68 3.68x3.623.680.00.00.0 156.00
11 67 Illia KulakovIllia Kulakov
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 3.65 3.653.473.523.650.00.00.0 152.00
12 71 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.57 3.573.493.553.570.00.00.0 140.00
13 65 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 3.53 3.533.233.363.530.00.00.0 135.00
14 77 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.50 3.503.463.323.500.00.00.0 130.00
15 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 3.44 3.443.443.313.440.00.00.0 122.00
16 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.44 3.223.44x3.440.00.00.0 122.00
17 74 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.43 3.433.193.103.430.00.00.0 121.00
18 79 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 3.39 3.39x3.193.390.00.00.0 115.00
19 63 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.32 3.213.323.193.320.00.00.0 106.00
20 68 Jiří MikysaJiří Mikysa
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.19 x3.113.193.190.00.00.0 89.00
21 76 David JanataDavid Janata
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 2.78 2.302.782.742.780.00.00.0 42.00
22 75 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 2.71 x2.712.572.710.00.00.0 35.00
23 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 2.60 2.602.382.492.600.00.00.0 25.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 3.52 3.173.033.523.520.00.00.0 204.00
2 43 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 3.33 x3.333.263.330.00.00.0 167.00
3 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 3.29 3.29x3.183.290.00.00.0 159.00
4 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 3.28 2.973.282.973.280.00.00.0 157.00
5 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 3.16 3.162.99x3.160.00.00.0 135.00
6 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 3.11 3.033.083.113.110.00.00.0 126.00
7 20 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 3.09 3.093.082.953.090.00.00.0 122.00
8 13 Barbora JežováBarbora Ježová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 PB 3.01 2.922.993.013.010.00.00.0 109.00
9 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.96 2.962.882.782.960.00.00.0 100.00
10 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 2.96 2.802.962.672.960.00.00.0 100.00
11 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.71 2.712.532.542.710.00.00.0 62.00
12 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.70 2.682.70x2.700.00.00.0 60.00
13 17 Nela HanusováNela Hanusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 2.69 2.642.492.692.690.00.00.0 59.00
14 35 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.67 2.442.342.672.670.00.00.0 56.00
15 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 2.66 2.662.642.552.660.00.00.0 55.00
16 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 2.60 x2.60x2.600.00.00.0 46.00
17 19 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.57 2.512.572.442.570.00.00.0 43.00
18 28 Lota HatkováLota Hatková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.52 2.522.522.362.520.00.00.0 36.00
19 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.46 2.462.312.152.460.00.00.0 29.00
20 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 2.45 2.452.322.262.450.00.00.0 28.00
21 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.38 2.381.842.012.380.00.00.0 20.00
22 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 2.29 2.172.142.292.290.00.00.0 11.00
23 47 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 2.15 2.042.072.152.150.00.00.0 1.00
24 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 1.69 1.441.561.691.690.00.00.0 0.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 PB 4.42 x4.394.424.420.00.00.0 408.00
2 137 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 4.29 3.953.974.294.290.00.00.0 376.00
3 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 4.21 3.954.134.214.210.00.00.0 357.00
4 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 4.16 4.034.164.074.160.00.00.0 345.00
5 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 4.15 4.023.934.154.150.00.00.0 343.00
6 45 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 4.08 3.973.954.084.080.00.00.0 326.00
7 99 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 4.04 3.864.043.904.040.00.00.0 317.00
8 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 4.04 3.663.734.044.040.00.00.0 317.00
9 133 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 4.00 3.923.864.004.000.00.00.0 308.00
10 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 3.98 3.983.893.733.980.00.00.0 303.00
11 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 3.95 3.943.953.843.950.00.00.0 296.00
12 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 3.95 3.95x3.713.950.00.00.0 296.00
13 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.91 3.873.883.913.910.00.00.0 287.00
14 139 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 3.72 3.583.193.723.720.00.00.0 246.00
15 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.72 3.56x3.723.720.00.00.0 246.00
16 146 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 3.69 3.593.693.483.690.00.00.0 239.00
17 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 3.65 3.443.623.653.650.00.00.0 231.00
18 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 3.64 3.573.643.563.640.00.00.0 229.00
19 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 3.62 3.603.623.503.620.00.00.0 225.00
20 96 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 PB 3.57 2.722.823.573.570.00.00.0 214.00
21 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.55 2.733.473.553.550.00.00.0 210.00
22 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 3.53 3.533.473.493.530.00.00.0 206.00
23 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 PB 3.51 3.493.363.513.510.00.00.0 202.00
24 86 Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 PB 3.50 3.433.433.503.500.00.00.0 200.00
25 29 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 3.48 3.483.283.343.480.00.00.0 196.00
26 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 3.44 3.353.443.393.440.00.00.0 188.00
27 135 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.43 x3.313.433.430.00.00.0 186.00
28 141 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.42 3.303.423.313.420.00.00.0 184.00
29 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 3.36 3.173.363.263.360.00.00.0 172.00
30 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 3.36 3.36x3.233.360.00.00.0 172.00
31 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 3.35 3.353.353.293.350.00.00.0 170.00
32 97 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.32 x3.323.213.320.00.00.0 165.00
33 34 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 3.31 3.313.193.293.310.00.00.0 163.00
34 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 PB 3.29 3.293.24x3.290.00.00.0 159.00
35 134 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 3.25 3.253.233.033.250.00.00.0 151.00
36 95 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 PB 3.22 3.223.173.163.220.00.00.0 146.00
37 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 3.12 3.12x3.113.120.00.00.0 128.00
38 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 3.07 x3.072.903.070.00.00.0 119.00
39 140 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 2.97 2.832.732.972.970.00.00.0 102.00
40 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 2.94 2.942.932.822.940.00.00.0 97.00
41 145 Silva VernerováSilva Vernerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 2.94 2.942.862.812.940.00.00.0 97.00
42 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 2.78 x2.78x2.780.00.00.0 72.00
43 148 Anna LašováAnna Lašová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 2.35 x2.35x2.350.00.00.0 17.00
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 37.80 0.0 206.00
2 48 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 34.30 0.0 178.00
3 53 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 26.57 0.0 116.00
4 21 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 23.99 0.0 97.00
5 40 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 23.52 0.0 93.00
6 58 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 PB 22.74 0.0 87.00
7 52 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 22.46 0.0 85.00
8 50 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 21.54 0.0 78.00
9 42 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 20.64 0.0 71.00
10 36 Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 19.73 0.0 65.00
11 61 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 PB 19.68 0.0 64.00
12 54 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 16.31 0.0 40.00
13 41 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 PB 16.13 0.0 39.00
14 59 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 15.12 0.0 32.00
15 57 Radek RejchrtRadek Rejchrt
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 14.07 0.0 24.00
16 60 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 14.06 0.0 24.00
17 51 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 PB 13.38 0.0 20.00
18 49 Josef NovotnýJosef Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 PB 11.98 0.0 11.00
19 55 Matyáš JindraMatyáš Jindra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 09.68 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 42.63 0.0 246.00
2 78 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 41.89 0.0 240.00
3 66 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 41.16 0.0 234.00
4 69 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 38.40 0.0 211.00
5 62 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 38.11 0.0 209.00
6 83 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 36.45 0.0 195.00
7 82 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 35.02 0.0 184.00
8 79 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 34.11 0.0 176.00
9 64 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 33.80 0.0 174.00
10 80 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 33.57 0.0 172.00
11 84 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 32.11 0.0 160.00
12= 71 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 30.29 0.0 146.00
12= 68 Jiří MikysaJiří Mikysa
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 30.29 0.0 146.00
14 63 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 29.40 0.0 139.00
15 73 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 PB 29.30 0.0 138.00
16 65 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 28.90 0.0 135.00
17 81 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 26.92 0.0 119.00
18 74 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 26.61 0.0 117.00
19 67 Illia KulakovIllia Kulakov
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 25.11 0.0 105.00
20 76 David JanataDavid Janata
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 22.06 0.0 82.00
21 77 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 19.08 0.0 60.00
22 75 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 18.56 0.0 56.00
23 72 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 09.52 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 24.82 0.0 175.00
2 25 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 PB 24.45 0.0 171.00
3 27 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 PB 19.28 0.0 112.00
4 13 Barbora JežováBarbora Ježová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 PB 18.75 0.0 107.00
5 39 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 18.30 0.0 102.00
6 23 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 17.97 0.0 98.00
7 16 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 PB 16.94 0.0 87.00
8 26 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 PB 16.79 0.0 85.00
9 18 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 15.77 0.0 74.00
10 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 15.69 0.0 74.00
11 46 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 15.22 0.0 69.00
12 37 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 PB 14.90 0.0 65.00
13 38 Klára BičišťováKlára Bičišťová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
13 PB 13.69 0.0 53.00
14 35 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 13.02 0.0 46.00
15 17 Nela HanusováNela Hanusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 PB 12.52 0.0 41.00
16 24 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 11.56 0.0 31.00
17 22 Viktorie SlánskáViktorie Slánská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 11.15 0.0 27.00
18 19 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 10.09 0.0 17.00
19 28 Lota HatkováLota Hatková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 08.60 0.0 4.00
20 15 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
14 PB 08.34 0.0 2.00
21 31 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 07.63 0.0 0.00
22 20 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 PB 07.03 0.0 0.00
23 33 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 06.39 0.0 0.00
24 47 Anna HavrdováAnna Havrdová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 PB 05.83 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 3.10.2020 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 36.86 0.0 317.00
2 133 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 33.90 0.0 281.00
3= 88 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 33.30 0.0 274.00
3= 133 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 33.30 0.0 274.00
5 30 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 PB 29.10 0.0 224.00
6 138 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 28.70 0.0 220.00
7 91 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 28.37 0.0 216.00
8 87 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 27.12 0.0 201.00
9 32 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 25.60 0.0 184.00
10 45 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 25.00 0.0 177.00
11 142 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 PB 24.81 0.0 175.00
12 100 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 24.15 0.0 167.00
13 137 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 24.06 0.0 166.00
14 146 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 23.93 0.0 165.00
15 34 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 PB 23.85 0.0 164.00
16 149 Evelína BarvířováEvelína Barvířová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 22.47 0.0 148.00
17 134 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 22.32 0.0 146.00
18 95 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 PB 22.10 0.0 144.00
19 147 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 21.81 0.0 141.00
20= 99 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 21.73 0.0 140.00
20= 93 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 21.73 0.0 140.00
22 86 Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 PB 21.53 0.0 137.00
23 14 Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 21.44 0.0 136.00
24 145 Adéla RozínkováAdéla Rozínková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 21.21 0.0 134.00
25 44 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 21.19 0.0 134.00
26 90 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 21.07 0.0 132.00
27 29 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 20.70 0.0 128.00
28 148 Anna LašováAnna Lašová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 PB 20.51 0.0 126.00
29 97 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 19.46 0.0 114.00
30 138 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 PB 19.22 0.0 112.00
31 96 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 PB 17.50 0.0 93.00
32 136 Markéta RyglováMarkéta Ryglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 PB 17.22 0.0 90.00
33 143 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 17.06 0.0 88.00
34 89 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 16.69 0.0 84.00
35 94 Apolena BarvířováApolena Barvířová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 16.50 0.0 82.00
36 147 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 PB 15.98 0.0 77.00
37 139 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 15.97 0.0 77.00
38 135 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 PB 15.32 0.0 70.00
39 140 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 15.17 0.0 68.00
40 145 Silva VernerováSilva Vernerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 PB 14.25 0.0 59.00
41 144 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 13.66 0.0 52.00
42 141 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 PB 12.79 0.0 44.00
43 146 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 PB 12.55 0.0 41.00
Celkem 43 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0760
2 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0630
3 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0459
4 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0435
5 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0434
6 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0426
7 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0422
8 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0408
9 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0325
10 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0314
11 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0296
12 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0241
13 Josef NovotnýJosef Novotný 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0202
14 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0179
15 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0100
16 Radek RejchrtRadek Rejchrt 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0091
17 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0051
18 Jaroslav SuchýJaroslav Suchý 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0032
19 Matyáš JindraMatyáš Jindra 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0001
Celkem 19 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1267
2 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1146
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1102
4 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1082
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1066
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0998
7 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0930
8 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0917
9 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0856
10 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0799
11 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0769
12 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0739
13 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0650
14 Illia KulakovIllia Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0640
15 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0629
16 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0628
17 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0529
18 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0474
19 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0457
20 Jiří MikysaJiří Mikysa 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0430
21 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0197
22 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0164
23 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0025
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1023
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0743
3 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0719
4 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0653
5 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0578
6 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0546
7 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0474
8 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0443
9 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0407
10 Barbora JežováBarbora Ježová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0385
11 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0351
12 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0283
13 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0271
14 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0253
15 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0200
16 Klára BičišťováKlára Bičišťová 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0189
17 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0188
18 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0120
19 Lota HatkováLota Hatková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0096
20 Viktorie SlánskáViktorie Slánská 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0059
21 Anna HavrdováAnna Havrdová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0032
22 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0029
23 Klaudie SchröfelováKlaudie Schröfelová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0020
24 Rozálie ŠpringerováRozálie Špringerová 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Celkem 24 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1557
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1553
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1440
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1400
5 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1332
6 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1326
7 Adéla RozínkováAdéla Rozínková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1293
8 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1276
9 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1273
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1237
11= Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1183
11= Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1183
13 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1139
14 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1117
15 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1077
16 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1030
17 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0993
18 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0960
19 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0956
20 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0954
21 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0951
22 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0944
23 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0933
24 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0921
25 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0911
26 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0873
27 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0866
28 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0816
29 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0805
30 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0794
31 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0783
32 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0735
33 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0638
34 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0572
35 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0535
36 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0508
37 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0479
38 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0471
39 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0427
40 Silva VernerováSilva Vernerová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0409
41 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0407
42 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0397
43 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0340
Celkem 43 závodníků