Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek

Svitavy (1. 7. 2020)

60 m - Ml. žáci

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.79 352.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.82 345.00
3 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.19 264.00
4 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.20 261.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.37 227.00
6 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 09.50 203.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.47
2 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.21
3 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.66
4 Lukáš RozlívkaLukáš Rozlívka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.91
5 Matěj KršákMatěj Kršák 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 11.13
6 Martin KrušinaMartin Krušina 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.71
Poznámky:
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. PB 09.12
2= Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. PB 09.68
2= Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.68
4 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.11
5 Natálie HirkováNatálie Hirková 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.88
6 Vendula JandováVendula Jandová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.29
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.92 587.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.07 548.00
3 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.01 334.00
4 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 10.23 291.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 09.41 220.00
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 10.20 93.00
3 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.21 91.00
4 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.26 85.00
5 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.53 54.00
6 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.56 51.00
7 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.62 46.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.91 355.00
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.14 308.00
3 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.46 249.00
4 Bibiana StepanovskáBibiana Stepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.82 0.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:09.17 382.00
2 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:26.13 193.00
3 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:43.65 62.00
Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNS
Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNS
Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:00.02 508.00
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:13.85 324.00
3 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:17.78 279.00
Bibiana StepanovskáBibiana Stepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:34.29 447.00
2 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:40.78 383.00
3 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.72 374.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:54.22 264.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:03.74 193.00
Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:33.90 645.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 2:41.92 551.00
3 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:01.93 347.00
Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula JandováVendula Jandová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:14.33
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 10.20 504.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.87 389.00
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.50 293.00
4 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 SB 11.82 250.00
5 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.73 145.00
Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.58 607.00
2 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.78 415.00
3 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 12.03 380.00
Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JankůTomáš Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 SB 3.84 x3.843.833.840.00.00.0
2 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 PB 3.56 3.563.403.063.560.00.00.0
3 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3.21 3.06x3.213.210.00.00.0
4 Lukáš RozlívkaLukáš Rozlívka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.12 x3.122.903.120.00.00.0
5 Matěj KršákMatěj Kršák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 2.89 2.812.892.802.890.00.00.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 4.71 4.70x4.714.710.00.00.0 328.00
2 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1 PB 4.69 x4.694.624.690.00.00.0 324.00
3 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 PB 4.58 4.424.584.554.580.00.00.0 304.00
4 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 PB 4.03 x3.904.034.030.00.00.0 211.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 PB 3.95 xx3.953.950.00.00.0 198.00
6 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 3 PB 3.88 3.883.623.863.880.00.00.0 187.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 PB 4.33 4.204.33x4.330.00.00.0 386.00
2 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 PB 4.19 4.14x4.194.190.00.00.0 352.00
3 Charlene CrhováCharlene Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 PB 3.75 3.753.493.613.750.00.00.0 252.00
4 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 3 PB 3.42 3.423.083.203.420.00.00.0 184.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 4.23 4.054.064.194.194.144.23x
2 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 3.66 x3.283.663.66x3.46x
3 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 2 PB 3.62 3.62x3.413.623.443.242.95
4 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3 3.56 3.10x3.563.56x3.46x
5 Vendula JandováVendula Jandová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 PB 3.04 3.04x2.723.042.80x2.79
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 4 PB 3.92 3.873.923.863.920.00.00.0 193.00
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 3 PB 3.49 3.493.333.133.490.00.00.0 129.00
3 Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 3.48 xx3.483.480.00.00.0 127.00
4 Lukáš TůmaLukáš Tůma
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 5 PB 3.11 2.733.113.043.110.00.00.0 79.00
5 Jakub JasanskýJakub Jasanský
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 PB 3.08 x3.082.143.080.00.00.0 75.00
Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 3.50 3.383.503.333.500.00.00.0 200.00
2 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 PB 3.50 3.50xx3.500.00.00.0 200.00
3 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 1 PB 3.39 3.183.083.393.390.00.00.0 178.00
4 Bibiana StepanovskáBibiana Stepanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 PB 2.28 2.132.282.252.280.00.00.0 11.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3.49 3.203.293.073.293.133.49x
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JankůTomáš Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 PB 37.68 0.0
2 Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 36.33 0.0
3 Lukáš RozlívkaLukáš Rozlívka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 2 PB 31.90 0.0
4 Matěj KršákMatěj Kršák
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 PB 31.02 0.0
5 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 PB 29.16 0.0
6 Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 24.29 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 44.49 0.0 261.00
2 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 3 PB 42.63 0.0 246.00
3 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 PB 41.55 0.0 237.00
4 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1 PB 40.14 0.0 225.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 PB 39.17 0.0 217.00
6 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 PB 36.85 0.0 198.00
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 PB 44.00 0.0 404.00
2 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 PB 32.13 0.0 260.00
3 Charlene CrhováCharlene Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 PB 29.84 0.0 233.00
4 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 3 PB 16.49 0.0 82.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 PB 46.16 0.0
2 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3 PB 26.62 0.0
3 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5 PB 24.46 0.0
4 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 4 PB 23.69 0.0
5 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 PB 21.86 0.0
6 Vendula JandováVendula Jandová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 PB 10.85 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 4 PB 42.06 0.0 241.00
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 3 PB 35.60 0.0 188.00
3 Michael KarpelesMichael Karpeles
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 33.73 0.0 173.00
4 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 30.44 0.0 147.00
5 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 PB 26.35 0.0 115.00
6 Jakub JasanskýJakub Jasanský
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 1 PB 24.01 0.0 97.00
7 Lukáš TůmaLukáš Tůma
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 5 PB 22.83 0.0 88.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 2 PB 25.23 0.0 180.00
2 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 3 PB 23.80 0.0 163.00
3 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 1 PB 22.21 0.0 145.00
4 Bibiana StepanovskáBibiana Stepanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 PB 11.03 0.0 26.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 1.7.2020 - 16:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 PB 27.31 0.0
Celkem 1 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1852
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1587
3 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1438
4 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1189
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1128
Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2462
2 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2293
3 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1546
Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael KarpelesMichael Karpeles 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0767
2 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0411
3 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0288
Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNF
Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. DNF
Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Celkem 7 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1226
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1012
3 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0851
Bibiana StepanovskáBibiana Stepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF
Celkem 4 závodníků