Chodovská tretra, memoriál Libora Dočkala
Chodov (28. 9. 2020)vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(po, 28.9.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof PupíkKryštof Pupík
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
08 | 5 | PB 08.44 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kryštof PelcKryštof Pelc
Atletika Ostrov, z.s. |
07 | 6 | 08.10 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 36 |
Adam HanekAdam Hanek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
08 | 4 | 06.94 | 0.0 | |||||||||||||
4 | 42 |
Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
09 | 2 | 06.28 | 0.0 | |||||||||||||
5 |
Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 1 | PB 05.90 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(po, 28.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub Slaný |
04 | 5 | PB 12.03 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 4 | 10.89 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 3 | 10.52 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 2 | SB 09.69 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Zuzana VastlováZuzana Vastlová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 1 | PB 07.77 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 28.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4 | PB 09.47 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 3 | PB 08.03 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 2 | PB 07.28 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 1 | PB 05.33 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |