Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra, memoriál Libora Dočkala

Chodov (28. 9. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 28.9.2020 - 14:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.47
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 12.35
3 33 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 12.95
4 3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 13.23
Lukáš VolfLukáš Volf 02 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (po, 28.9.2020 - 14:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.57
2 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.38
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 12.48
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 12.96
5 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 13.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (po, 28.9.2020 - 14:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.09
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.17
3 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 13.02
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 13.81
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.47
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.57
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.09
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.17
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 12.35
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.38
7 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 12.48
8 33 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 12.95
9 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 12.96
10 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 13.02
11 3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 13.23
12 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 13.58
13 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 13.81
Lukáš VolfLukáš Volf 02 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (po, 28.9.2020 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 SB 11.45
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.50
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.17
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 12.17
5 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.44
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.59
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 28.9.2020 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.16
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.36
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 13.38
4 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 13.53
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 13.91
6 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 28.9.2020 - 14:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.13
2 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 14.06
3 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.67
4 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 15.12
Nela DvořákováNela Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (po, 28.9.2020 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 13.14
2 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.61
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.35
4= Klaudie KohutiárováKlaudie Kohutiárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 14.93
4= Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (po, 28.9.2020 - 14:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 13.40
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.72
3 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.78
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.13
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 13.14
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 13.40
4 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.61
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.72
6 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 14.06
7 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.35
8 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.67
9 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.78
10 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.90
11 Klaudie KohutiárováKlaudie Kohutiárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 14.93
11 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.93
13 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 15.12
Nela DvořákováNela Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DQ