Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoměstský mikromítink

Nové Město nad Metují (22. 6. 2020)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.081.111.141.171.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50
1 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 1.47 oooooooooooooooxxx
2 Ondřej VítOndřej Vít
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 PB 1.44 oooooooooxxoooxxooxxx
3 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 1.23 ooooooxoxxx
4 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 1.20 ooxoooxxoxxx
5 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 1.08 ooxxx
Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.081.111.141.171.201.231.261.291.321.351.38
1 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 PB 1.35 ooooooooxxoxxooxxx
2 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 PB 1.32 ooooooooooxxx
3 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 1.26 oooxoooooxxx
4 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 1.20 ooooxoxoxxx
5 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 1.08 oxoxxx
Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 NM xr
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.31 +1.1 m/s 5.23  +1.35.11  +1.45.31  +1.15.315.19  +0.35.18  +2.0x
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.30 +0.8 m/s 4.80  +1.45.29  +1.84.94  +1.25.295.30  +0.85.29  +1.55.29  +1.0
3 Ondřej VítOndřej Vít
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.72 +1.4 m/s x3.79  +3.24.72  +1.44.72x4.50  +1.74.46  +1.7
4 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.62 +3.7 m/s 4.58 +1.9 m/s 4.40  +1.94.25  +1.74.39  +0.74.404.58  +1.94.62  +3.74.24  +1.6
5 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.45 +1.8 m/s x4.45  +1.8x4.45xx4.45  +2.5
6 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.13 +2.2 m/s 4.05 +0.6 m/s 4.05  +0.64.13  +2.23.90  +1.14.133.84  +2.03.56  +2.24.00  +1.3
7 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.13 +1.4 m/s 3.93  +1.54.13  +1.42.84  +0.94.133.57  +1.43.75  +2.23.36  +2.0
8 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4.11 +1.6 m/s x3.62  +2.03.89  +3.73.894.11  +1.64.05  +2.43.84  +2.2
9 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.96 +0.9 m/s 2.99  +1.0x3.96  +0.93.963.71  +2.43.89  +1.83.93  +0.7
10 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.96 +2.4 m/s 3.91 +1.4 m/s 3.96  +2.43.91  +1.43.70  +1.43.963.88  +1.43.65  +0.93.10  +1.3
11 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.78 +1.0 m/s 3.63  +1.23.66  +0.73.61  +1.33.663.40  +2.43.77  +2.83.78  +1.0
12 Jakub SvatýJakub Svatý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3.65 +1.8 m/s 3.52  +1.33.65  +1.82.77  +1.73.653.42  +1.33.40  +0.7x
13 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3.58 +2.1 m/s 3.55 +1.3 m/s 3.58  +2.13.49  +0.43.55  +1.33.583.39  +0.63.49  +1.43.38  +1.8
14 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3.55 +0.7 m/s x3.36  +1.13.23  +1.23.363.55  +0.7x-
15 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3.33 +1.4 m/s x3.21  +1.13.33  +1.43.333.22  +0.53.27  +1.93.32  +1.5
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 5.04 +0.2 m/s 5.04  +0.2x4.93  +2.55.043.68  +1.13.52  +2.23.56  +1.7
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 11 4.90 +1.6 m/s x4.86  +2.04.73  +1.14.864.81  +1.04.67  +2.44.90  +1.6
3 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 15 4.38 +1.9 m/s x4.38  +1.94.34  +1.54.384.17  +1.3xx
4 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 4.27 +2.5 m/s 4.23 +1.7 m/s 4.05  +1.94.27  +2.54.23  +1.74.273.73  +0.54.21  +2.64.09  +1.1
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 13 4.23 +0.9 m/s 4.23  +0.94.19  +1.2x4.23---
6 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 4.20 +1.5 m/s 4.01  +2.73.98  +1.63.84  +1.54.013.69  +0.83.93  +0.94.20  +1.5
7 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 17 4.04 +1.8 m/s 3.74  +0.93.52  +2.04.04  +1.84.044.00  +2.63.99  +0.74.01  +1.9
8 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 18 3.94 +0.9 m/s 3.94  +0.9x3.23  +1.03.94x3.83  +1.1x
9 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 8 3.80 +2.6 m/s 3.68 +1.4 m/s 3.61  +0.73.63  +2.93.80  +2.63.803.68  +1.43.52  +1.93.56  +0.6
10 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 12 3.78 +1.8 m/s 3.45  +1.53.28  +1.43.26  +1.33.453.19  +1.2x3.78  +1.8
11 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2 3.70 +1.9 m/s 3.70  +1.93.46  +1.03.37  +1.83.703.67  +0.8 +1.4 +0.1
12 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 6 3.57 +1.4 m/s xx3.57  +1.43.57x3.15  +1.5x
13 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 3.53 +0.4 m/s  +1.93.52  +1.6 +1.83.523.53  +0.4x3.29  +1.6
14 Šárka VlčkováŠárka Vlčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 10 3.50 +0.9 m/s 3.50  +0.92.78  +1.4x3.50xx3.42  +0.2
15 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3 3.50 +0.1 m/s 3.28  +1.23.22  +0.8x3.283.28  +1.03.41  +1.43.50  +0.1
16 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 7 3.49 +0.6 m/s 3.49  +0.63.30  +2.23.46  +4.23.493.22  +0.8x3.23  +0.9
17 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 16 2.91 +1.3 m/s 2.76  +1.42.63  +0.92.91  +1.32.912.73  +1.32.87  +1.92.81  +2.5
18 Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 14 2.84 +1.5 m/s x2.84  +1.52.65  +1.72.842.74  +1.3x2.61  +1.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 06.37 0.0
2 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 06.04 0.0
3 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 05.61 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 09.60 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 08.12 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 08.07 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 09.73 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10.12 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 12.90 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 10.78 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Josef VondraJosef Vondra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
71 07.72 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 54.28 0.0
2 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 46.96 0.0
3 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 45.03 0.0
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 43.10 0.0
5 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 37.73 0.0
6 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 37.18 0.0
7 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 36.79 0.0
8 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 34.35 0.0
9 Jakub SvatýJakub Svatý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 34.15 0.0
10 Matěj VítMatěj Vít
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 31.28 0.0
11 Vojtěch RolečekVojtěch Roleček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 28.80 0.0
12 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 28.60 0.0
13 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 28.16 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (po, 22.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 9 63.30 0.0
2 Šárka VlčkováŠárka Vlčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3 40.60 0.0
3 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 8 38.79 0.0
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 14 30.99 0.0
5 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 10 26.49 0.0
6 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 7 26.48 0.0
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 2 25.30 0.0
8 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1 23.44 0.0
9 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 13 23.02 0.0
10 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 22.90 0.0
11 Michaela ErbanováMichaela Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 12 21.24 0.0
12 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 4 20.85 0.0
13 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 6 20.01 0.0
14 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 5 15.36 0.0
Celkem 14 závodníků