Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD mužů a žen

Praha - Kotlářka (29. 6. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Zuna, Jan 98 SK Kotlářka Praha, z.s. 33,00
2 Zuna, Matěj 98 SK Kotlářka Praha, z.s. 27,00
3 Kubátová, Anna 95 TJ Stodůlky Praha, z.s. 22,00
4 Lánská, Barbora 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 22,00
5 Bucha, František 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 22,00
6 Lopušková, Michaela 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 22,00
7 Kubelka, Filip 79 SK Aritma Praha 20,00
8 Hrubý, Ondřej 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18,00
9 Hečko, Jan 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18,00
10 Obhlídal, Vojtěch 97 SK Kotlářka Praha, z.s. 18,00
11 Daťková, Anna 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 17,00
12 Stránecká, Anna 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 17,00
13 Valtrová, Veronika 03 PSK Olymp Praha, z.s. B 16,00
14 Severa, Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 16,00
15 Krejčí Václavková, Žaneta 80 SK Kotlářka Praha, z.s. 16,00
16 Holečková, Vladimíra 96 AC Praha 1890 16,00
17 Pelekh, Lyubomyr 95 AC Praha 1890 14,00
18 Urbánek, Kryštof 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 13,00
19 Brothánek, Jan 96 A. C. Sparta Praha 13,00
20 Šára, Pavel 74 AC Praha 1890 13,00
21 Cubínková, Pavlína 03 A. C. Sparta Praha 12,00
22 Šalanda, David 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12,00
23 Hradil, Daniel 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12,00
24 Zanozina, Ekaterina 85 PSK Olymp Praha, z.s. B 11,00
25 Honsová, Eliška 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11,00
26 Vlček, Jakub 98 AC Praha 1890 11,00
27 Linková, Laura 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. 11,00
28 Šloufová, Nela 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11,00
29 Marková, Anna 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11,00
30 Mrázek, Jan 81 TJ Sokol Kbely Praha 11,00
31 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 11,00
32 Bradáč, Jiří 82 A. C. Sparta Praha 10,00
33 Štohanzl, Michal 85 TJ ČZU Praha, z.s. 10,00
34 Milesová, Iva 77 PSK Olymp Praha, z.s. B 9,00
35 Exner, Jan 86 A. C. Sparta Praha 9,00
36 Patočková, Barbora 99 TJ Stodůlky Praha, z.s. 9,00
37 Boučková, Alice 97 SC Radotín Praha 9,00
38 Janovský, Tomáš 01 TJ ČZU Praha, z.s. 9,00
39 Vrátný, Kamil 72 AC Praha 1890 9,00
40 Valachová, Lucie Tereza 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 9,00
41 Cikánková, Karolína 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 9,00
42 Blechová, Karolína 02 A. C. Sparta Praha 9,00
43 Draslarová, Barbora 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9,00
44 Žižková, Andrea 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 9,00
45 Hanušová, Veronika 02 AC Praha 1890 8,00
46 Svobodová, Adéla 04 A. C. Sparta Praha 8,00
47 Hrubý, Štěpán 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8,00
48 Novotná, Júlia 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. 8,00
49 Žuffová, Adriana 05 A. C. Sparta Praha 8,00
50 Jindrová, Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 8,00
51 Závada, Martin 98 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8,00
52 Hlaváč, Jan 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8,00
53 Polášek, Jan Ferdinand 88 AC Praha 1890 8,00
54 Miler, Tomáš 91 A. C. Sparta Praha 7,00
55 Kakešová, Kristýna 98 TJ ČZU Praha, z.s. 7,00
56 Švehlová, Veronika 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 7,00
57 Kroftová, Natálie 83 TJ Stodůlky Praha, z.s. 7,00
58 Najmonová, Ráchel 03 A. C. Sparta Praha 7,00
59 Veselý, František 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7,00
60 Procházka, Patrik 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
61 Komárková, Karolína 03 A. C. Sparta Praha 7,00
62 Szabo, Rebecca 03 PSK Olymp Praha, z.s. B 7,00
63 Procházková, Lucie 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6,00
64 Štoglová, Karolína 02 TJ Stodůlky Praha, z.s. 6,00
65 Pallová, Klára 01 A. C. Sparta Praha 6,00
66 Šplechtnová, Laura 04 PSK Olymp Praha, z.s. B 6,00
67 Adamková, Eliška 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. 6,00
68 Zikmund, Martin 98 A. C. Sparta Praha 6,00
69 Setničková, Václava 92 PSK Olymp Praha, z.s. B 6,00
70 Blažek, Jaroslav 93 TJ ČZU Praha, z.s. 6,00
71 Vávrová, Sára 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6,00
72 Bochenková, Martina 87 TJ ČZU Praha, z.s. 5,00
73 Závada, Milan 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5,00
74 Bureš, Ondřej 99 A. C. Sparta Praha 5,00
75 Krimláková, Eliška 05 A. C. Sparta Praha 5,00
76 Dolejší, Eliška 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 5,00
77 Ridvanová, Tereza 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5,00
78 Bližňák, Vojtěch 83 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
79 Stolínová, Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 5,00
80 Řehák, Tomáš 04 A. C. Sparta Praha 5,00
81 Sýkora, Jakub 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
82 Šilhavá, Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. B 4,00
83 Reichel, Jan 77 TJ ČZU Praha, z.s. 4,00
84 Zahrádka, Zbyněk 80 SK Aritma Praha 4,00
85 Peterková, Nela 06 TJ Stodůlky Praha, z.s. 4,00
86 Pepperný, Karel 76 SK Aritma Praha 4,00
87 Kohl, Ondřej 05 AC Praha 1890 4,00
88 Čadová, Nicol 05 A. C. Sparta Praha 4,00
89 Švejnoha, Hynek 04 TJ Sokol Kbely Praha 4,00
90 Kožená, Adéla 03 TJ Stodůlky Praha, z.s. 4,00
91 Pešek, Petr 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,00
92 Zvěřinová, Sára 05 A. C. Sparta Praha 3,00
93 Ondřej, Jakub 89 SK Aritma Praha 3,00
94 Rádl, Jakub 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3,00
95 Ježek, Jan 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3,00
96 Malečková, Hedvika 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. 3,00
97 Stará, Evelína 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,00
98 Daněk, Oldřich 06 A. C. Sparta Praha 3,00
99 Barnoky, Emma 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 3,00
100 Florová, Monika 04 A. C. Sparta Praha 3,00
101 Kříž, Ondřej 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,00
102 Ručka, Filip 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
103 Kasová, Eva 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
104 Konířová, Karolína Anna 04 A. C. Sparta Praha 2,00
105 Kabelka, Jiří 77 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2,00
106 Kakeš, Milan 65 TJ ČZU Praha, z.s. 2,00
107 Laciga, Radek 82 TJ Sokol Kbely Praha 2,00
108 Haveldová, Tereza 06 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
109 Veselá, Veronika 06 A. C. Sparta Praha 2,00
110 Vacek, Michal 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2,00
111 Kučera, Michal 85 SK Aritma Praha 1,00
112 Bureš, Martin 89 TJ Sokol Kbely Praha 1,00
113 Viplerová, Tereza 97 PSK Olymp Praha, z.s. B 1,00
114 Konopík, Štěpán 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1,00
115 Novotná, Luisa 05 TJ Stodůlky Praha, z.s. 1,00
116 Kotrouš, Jan 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1,00
117 Beránková, Martina 71 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
118 Jaroušková, Aneta 06 A. C. Sparta Praha 1,00
119 Pastuchová, Aneta 04 A. C. Sparta Praha 1,00
120 Neruda, Adriana 04 PSK Olymp Praha, z.s. B 1,00
121 Skálová, Anna 04 PSK Olymp Praha, z.s. B 1,00
122 Šebek, Filip 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1,00
123 Martinský, Jakub Mikuláš 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00