Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD mužů a žen

Praha - Kotlářka (29. 6. 2020)

800 m - Muži

(po, 29.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:06.98 11.00
2 2 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:08.05 9.00
3 9 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 2:09.06 8.00
4 18 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 2:16.17 7.00
5 3 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:16.71 6.00
6 19 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 13 2:19.17 5.00
7 12 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 2:20.05 4.00
8 5 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:20.29 3.00
9 13 Radek LacigaRadek Laciga 82 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 10 2:25.10 2.00
10 6 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:26.45 1.00
8 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 7 DNS
15 Tomáš MachTomáš Mach 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 11 DNS
1 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(po, 29.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11 2:25.34 11.00
2 20 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 2:25.56 9.00
3 30 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:27.55 8.00
4 24 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:29.83 7.00
5 26 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:34.54 6.00
6 32 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 2:37.78 5.00
7 17 Adéla KoženáAdéla Kožená 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 2:38.12 4.00
8 33 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:38.15 3.00
9 27 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:40.39 2.00
10 8 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 2:45.77 1.00
11 29 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12 2:47.88
12 15 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 15 2:50.06
13 7 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 17 2:51.32
14 31 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 2:56.89
15 1 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13 2:59.09
35 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS
2 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 16 DNS
Celkem 17 závodníků