Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Komínské běhy

Brno - Čichnova (22. 6. 2020)

300 m - Junioři

(po, 22.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav JíraVítězslav Jíra 02 SK Speed Brno, spolek 4SK Speed Brno, spolek 4 43.8
Celkem 1 závodníků

300 m - Dorostenci

(po, 22.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StachMartin Stach 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.6
2 Tomáš MáčelTomáš Máčel 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 47.0
Celkem 2 závodníků

300 m - Žáci

(po, 22.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyánekPavel Hyánek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 57.1
Celkem 1 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 22.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.7
2 Adam TomanAdam Toman 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 51.0
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 51.6
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 22.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.4
2 Vojtěch MalýVojtěch Malý 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.7
3 Adam RáčekAdam Ráček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.2
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 22.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
2 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.1
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.7
2 Adam TomanAdam Toman 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 51.0
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 51.6
4 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.4
5 Vojtěch MalýVojtěch Malý 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.7
6 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
7 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.1
8 Adam RáčekAdam Ráček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.2

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 22.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 50.4
2 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.6
3 Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.5
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 22.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka PodstranskáLenka Podstranská 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.3
2 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.9
3 Petra WochováPetra Wochová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.6
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 50.4
2 Lenka PodstranskáLenka Podstranská 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.3
3 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.6
4 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.9
5 Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.5
6 Petra WochováPetra Wochová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.6

300 m - Žákyně

(po, 22.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.0
Celkem 1 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 52.1
2 Jasmína VrubelováJasmína Vrubelová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 56.0
3 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.3
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
2 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.4
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.3
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BendováKristina Bendová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.2
2 Argi Alday DelgadoArgi Alday Delgado 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.5
3 Klára ČerníkováKlára Černíková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 56.8
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 52.5
2 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.8
3 Anna ImrichováAnna Imrichová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.5
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.0
2 Lucie KnoflíčkováLucie Knoflíčková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 59.7
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 49.6
2 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
3 Klára KyprováKlára Kyprová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.0
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (po, 22.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 50.0
2 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.2
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 49.6
2 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 50.0
3 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 52.1
4 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 52.5
5 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.0
6 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
6 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 53.8
8 Kristina BendováKristina Bendová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.2
9 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.4
10 Argi Alday DelgadoArgi Alday Delgado 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.5
11 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 54.8
12 Klára KyprováKlára Kyprová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.0
13 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 55.2
14 Jasmína VrubelováJasmína Vrubelová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 56.0
15 Klára ČerníkováKlára Černíková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 56.8
16 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.3
16 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.3
18 Anna ImrichováAnna Imrichová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 58.5
19 Lucie KnoflíčkováLucie Knoflíčková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 59.7