Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody přípravek AC Ústí

Ústí nad Labem (24. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.93
2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 SB 09.17
3 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.25
4 Maxmilián MedekMaxmilián Medek 08 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 SB 09.65
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.17
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.73
3 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.76
4 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.86
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.00
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 09.14
3 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.56
4 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.64
5 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.74
6 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.00
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 09.14
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.17
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.56
5 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.64
6 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.73
7 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.74
8 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.76
9 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.86
10 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.88
11 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.09

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.83
2 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.92
3 Matěj KudrMatěj Kudr 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.92
4 Ondřej MikolášekOndřej Mikolášek 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.10
5 Sebastián KepkaSebastián Kepka 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj PřibylBartoloměj Přibyl 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.59
2 Pavel UličnýPavel Uličný 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.19
3 Hoanh Son LeHoanh Son Le 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.49
4 Jiří ŠkodaJiří Škoda 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.13
5 Eduard PocEduard Poc 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.83
2 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.92
3 Bartoloměj PřibylBartoloměj Přibyl 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.59
4 Matěj KudrMatěj Kudr 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.92
5 Ondřej MikolášekOndřej Mikolášek 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.10
6 Pavel UličnýPavel Uličný 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.19
7 Sebastián KepkaSebastián Kepka 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.47
8 Hoanh Son LeHoanh Son Le 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.49
9 Jiří ŠkodaJiří Škoda 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.13
10 Eduard PocEduard Poc 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.15

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.76
2 Jan NovotnýJan Novotný 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.37
3 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.69
4 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.70
5 David VojtěchDavid Vojtěch 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KlepetkováPetra Klepetková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.85
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.74
3 Adéla KramarováAdéla Kramarová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.89
4 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 12.38
5 Linda Anna LaloučkováLinda Anna Laloučková 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 10.60
2 Karolína SoukupováKarolína Soukupová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 10.88
3 Kristýna WorlováKristýna Worlová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.23
4 Zuzana SailerováZuzana Sailerová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DavidováKateřina Davidová 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.50
2 Eliška KadrabováEliška Kadrabová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.74
3 Zuzana DavidováZuzana Davidová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.46
4 Anna KraslováAnna Kraslová 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 10.60
2 Petra KlepetkováPetra Klepetková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.85
3 Karolína SoukupováKarolína Soukupová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 10.88
4 Kristýna WorlováKristýna Worlová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.23
5 Kateřina DavidováKateřina Davidová 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.50
6 Zuzana SailerováZuzana Sailerová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.58
7 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.74
7 Eliška KadrabováEliška Kadrabová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.74
9 Adéla KramarováAdéla Kramarová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.89
10 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 12.38
11 Zuzana DavidováZuzana Davidová 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.46
12 Anna KraslováAnna Kraslová 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.73
13 Linda Anna LaloučkováLinda Anna Laloučková 13 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.79

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 24.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marijana CermanováMarijana Cermanová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.79
2 Edita VaněčkováEdita Vaněčková 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.18
3 Agáta HlaváčkováAgáta Hlaváčková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.91
Celkem 3 závodníků

skok z místa - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 2.06 0.0
2 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 1 PB 2.01 0.0
3 Karel StaněkKarel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 PB 1.88 0.0
4 Maxmilián MedekMaxmilián Medek
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
08 2 PB 1.71 0.0
Celkem 4 závodníků

skok z místa - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 PB 2.13 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 PB 2.10 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 2 PB 2.05 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 2.00 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 PB 1.99 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 3 PB 1.99 0.00.00.00.00.00.00.0
7= Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 9 PB 1.98 0.00.00.00.00.00.00.0
7= Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 PB 1.98 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 8 PB 1.89 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 7 PB 1.82 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Barbora HeltováBarbora Heltová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 1 PB 1.74 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš HoráčekEliáš Horáček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 1 PB 1.56 0.0
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 1.45 0.0
3 Pavel UličnýPavel Uličný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 1.36 0.0
4 Matěj KudrMatěj Kudr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 4 PB 1.33 0.0
5 Sebastián KepkaSebastián Kepka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 2 PB 1.32 0.0
6 Hoanh Son LeHoanh Son Le
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 PB 1.30 0.0
7 Ondřej MikolášekOndřej Mikolášek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 5 PB 1.28 0.0
8 Bartoloměj PřibylBartoloměj Přibyl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 PB 1.18 0.0
9 Jiří ŠkodaJiří Škoda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 7 PB 1.12 0.0
10 Eduard PocEduard Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 6 PB 1.04 0.0
Celkem 10 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 PB 1.85 0.0
2 Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 1.71 0.0
3 David VojtěchDavid Vojtěch
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 5 PB 1.63 0.0
4 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 4 PB 1.56 0.0
5 Václav HanzlVáclav Hanzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 PB 1.42 0.0
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 10 PB 1.73 0.0
2 Adéla KramarováAdéla Kramarová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 1.66 0.0
3 Karolína SoukupováKarolína Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 12 PB 1.61 0.0
4 Petra KlepetkováPetra Klepetková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 7 PB 1.51 0.0
5 Eliška BartošováEliška Bartošová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
12 5 PB 1.38 0.0
6 Kristýna WorlováKristýna Worlová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 13 PB 1.37 0.0
7 Zuzana DavidováZuzana Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 2 PB 1.30 0.0
8 Zuzana SailerováZuzana Sailerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 11 PB 1.29 0.0
9 Anna KraslováAnna Kraslová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 4 PB 1.28 0.0
10 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 6 PB 1.23 0.0
11 Kateřina DavidováKateřina Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 1 PB 1.21 0.0
12 Eliška KadrabováEliška Kadrabová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 1.16 0.0
13 Linda Anna LaloučkováLinda Anna Laloučková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 9 PB 1.12 0.0
Celkem 13 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marijana CermanováMarijana Cermanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 1.64 0.0
2 Edita VaněčkováEdita Vaněčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 4 PB 1.56 0.0
3 Agáta HlaváčkováAgáta Hlaváčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 2 PB 1.52 0.0
Celkem 3 závodníků

hod raketkou - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 25.10 0.0
2 Karel StaněkKarel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 PB 24.20 0.0
3 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 1 PB 18.00 0.0
4 Maxmilián MedekMaxmilián Medek
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
08 2 PB 10.40 0.0
Celkem 4 závodníků

hod raketkou - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 PB 23.50 0.0
2 Barbora HeltováBarbora Heltová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 1 PB 16.00 0.0
3 Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 3 PB 15.50 0.0
4 Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 PB 13.70 0.0
5 Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 9 PB 13.60 0.0
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 PB 13.30 0.0
7 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 7 PB 12.70 0.0
8 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 11.20 0.0
9 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 2 PB 11.10 0.0
10 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 8 PB 10.60 0.0
11 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 PB 07.30 0.0
Celkem 11 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartoloměj PřibylBartoloměj Přibyl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 2 PB 15.10 0.0
2 Hoanh Son LeHoanh Son Le
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 1 PB 12.80 0.0
3 Eliáš HoráčekEliáš Horáček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 11.90 0.0
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 5 PB 09.80 0.0
5 Sebastián KepkaSebastián Kepka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 4 PB 07.90 0.0
6 Jiří ŠkodaJiří Škoda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 9 PB 07.80 0.0
7 Eduard PocEduard Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 07.70 0.0
8 Matěj KudrMatěj Kudr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 6 PB 07.50 0.0
9 Pavel UličnýPavel Uličný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 10 PB 06.30 0.0
10 Ondřej MikolášekOndřej Mikolášek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 7 PB 05.50 0.0
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 PB 18.30 0.0
2 Václav HanzlVáclav Hanzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 PB 15.40 0.0
3 Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 14.80 0.0
4 David VojtěchDavid Vojtěch
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 5 PB 13.20 0.0
5 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 4 PB 11.90 0.0
Celkem 5 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína SoukupováKarolína Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 12 PB 10.40 0.0
2 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 10 PB 09.10 0.0
3 Petra KlepetkováPetra Klepetková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 7 PB 07.50 0.0
4 Linda Anna LaloučkováLinda Anna Laloučková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 9 PB 07.40 0.0
5 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 6 PB 07.00 0.0
6 Anna KraslováAnna Kraslová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 4 PB 06.20 0.0
7 Kristýna WorlováKristýna Worlová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 13 PB 05.90 0.0
8 Adéla KramarováAdéla Kramarová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 05.00 0.0
9= Zuzana SailerováZuzana Sailerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 11 PB 04.70 0.0
9= Eliška KadrabováEliška Kadrabová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 04.70 0.0
11 Zuzana DavidováZuzana Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 2 PB 03.30 0.0
12 Eliška BartošováEliška Bartošová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
12 5 PB 03.20 0.0
13 Kateřina DavidováKateřina Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 1 PB 02.90 0.0
Celkem 13 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta HlaváčkováAgáta Hlaváčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 2 PB 10.70 0.0
2 Marijana CermanováMarijana Cermanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 09.20 0.0
Edita VaněčkováEdita Vaněčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 4 08.10 0.0
Celkem 3 závodníků