Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody přípravek AC Ústí

Ústí nad Labem (24. 6. 2020)

skok z místa - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 2.06 0.0
2 Jan BarátJan Barát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 1 PB 2.01 0.0
3 Karel StaněkKarel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 PB 1.88 0.0
4 Maxmilián MedekMaxmilián Medek
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
08 2 PB 1.71 0.0
Celkem 4 závodníků

skok z místa - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 10 PB 2.13 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 PB 2.10 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 2 PB 2.05 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 PB 2.00 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 PB 1.99 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Linda NovotnáLinda Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 3 PB 1.99 0.00.00.00.00.00.00.0
7= Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 9 PB 1.98 0.00.00.00.00.00.00.0
7= Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 PB 1.98 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 8 PB 1.89 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 7 PB 1.82 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Barbora HeltováBarbora Heltová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 1 PB 1.74 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš HoráčekEliáš Horáček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 1 PB 1.56 0.0
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 1.45 0.0
3 Pavel UličnýPavel Uličný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 1.36 0.0
4 Matěj KudrMatěj Kudr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 4 PB 1.33 0.0
5 Sebastián KepkaSebastián Kepka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 2 PB 1.32 0.0
6 Hoanh Son LeHoanh Son Le
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 PB 1.30 0.0
7 Ondřej MikolášekOndřej Mikolášek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 5 PB 1.28 0.0
8 Bartoloměj PřibylBartoloměj Přibyl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 PB 1.18 0.0
9 Jiří ŠkodaJiří Škoda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 7 PB 1.12 0.0
10 Eduard PocEduard Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 6 PB 1.04 0.0
Celkem 10 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 PB 1.85 0.0
2 Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 1.71 0.0
3 David VojtěchDavid Vojtěch
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 5 PB 1.63 0.0
4 Jan NovotnýJan Novotný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 4 PB 1.56 0.0
5 Václav HanzlVáclav Hanzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 PB 1.42 0.0
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura PospíchalováLaura Pospíchalová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 10 PB 1.73 0.0
2 Adéla KramarováAdéla Kramarová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 8 PB 1.66 0.0
3 Karolína SoukupováKarolína Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 12 PB 1.61 0.0
4 Petra KlepetkováPetra Klepetková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 7 PB 1.51 0.0
5 Eliška BartošováEliška Bartošová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
12 5 PB 1.38 0.0
6 Kristýna WorlováKristýna Worlová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 13 PB 1.37 0.0
7 Zuzana DavidováZuzana Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 2 PB 1.30 0.0
8 Zuzana SailerováZuzana Sailerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 11 PB 1.29 0.0
9 Anna KraslováAnna Kraslová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 4 PB 1.28 0.0
10 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 6 PB 1.23 0.0
11 Kateřina DavidováKateřina Davidová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 1 PB 1.21 0.0
12 Eliška KadrabováEliška Kadrabová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 1.16 0.0
13 Linda Anna LaloučkováLinda Anna Laloučková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
13 9 PB 1.12 0.0
Celkem 13 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 24.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marijana CermanováMarijana Cermanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 PB 1.64 0.0
2 Edita VaněčkováEdita Vaněčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 4 PB 1.56 0.0
3 Agáta HlaváčkováAgáta Hlaváčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
10 2 PB 1.52 0.0
Celkem 3 závodníků