Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva

Liberec (10. - 11. 7. 2020)

skok o tyči - Muži

(so, 11.7.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.20 Body
1 4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 PB 3.00 o-xxx 357.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 11.7.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.203.303.403.503.60 Body
1 7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 3.20 -xoxxx 406.00
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM xxx
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 NM ---xxx
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.7.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 PB 4.00 -------------o-o 617.00
2 7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 PB 3.80 -------o-o-xo-o-xxx 562.00
3 4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 PB 3.60 -------o-o-o-xxx 509.00
4 2 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 PB 3.60 ------o-xxoxoooxxx 509.00
5 3 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 PB 3.00 ---o-xoxxx 357.00
6 1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 PB 2.50 oxxx 242.00
6 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 NM ---xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 10.7.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 PB 3.00 ----o-o-ooxoxxx 357.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4 PB 3.00 o---oo-ooxxoxoxxx 357.00
3 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 PB 2.80 o-xooooxoxoxoxxx 309.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 PB 2.70 o---o-oxxoxxx 286.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 PB 2.60 ----xo-o-xxx 264.00
6 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 PB 2.50 --ooooxxx 242.00
7 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 8 PB 2.40 ooxooxoxxx 220.00
8 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 PB 2.30 ooooxxx 199.00
9 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 7 PB 2.20 oxoxoxxx 179.00
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 NM xxx
Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 9 NM xxx
Celkem 11 závodníků