Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přespolní běh žactva a přípravky

Čáslav (7. 7. 2020)

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:06:38
2 1 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:06:39
3 2 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:07:09
4 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:07:22
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:29
2 2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:04:30
3 1 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:04:44
4 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:05:49
5 6 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:06:00
6 5 Vojtěch MalýVojtěch Malý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:06:04
4 Adam TomanAdam Toman 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DNS
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:04:40
2 5 Patricie PitrunováPatricie Pitrunová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:46
3 9 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:56
4 2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:05:06
5 8 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:08
6 7 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:10
7 4 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:12
8 3 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:13
9 10 Klára KyprováKlára Kyprová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:19
6 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DNS
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:15
2 11 Lucie KnoflíčkováLucie Knoflíčková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:20
3 5 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:23
4 10 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:24
5 12 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:25
6 14 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:38
7 13 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:39
8 9 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:40
9 19 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:41
10 7 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:42
11 1 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:04:43
12 18 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:43
13 17 Jasmína VrubelováJasmína Vrubelová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:46
14 8 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:07
15 6 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:30
16 15 Anna ImrichováAnna Imrichová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:05:35
17 3 Anežka HudečkováAnežka Hudečková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:36
18 2 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:06:07
19 4 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:06:52
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Jedna skupina)

Jedna skupina (út, 7.7.2020 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Jakub DančákJakub Dančák 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:06
2 5 David BabinčukDavid Babinčuk 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:07
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 0:00:57
2 2 Pavel MalinaPavel Malina 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:00:58
3 3 Jan NedomaJan Nedoma 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:09
4 Daniel ZatloukalDaniel Zatloukal 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:08
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 0:03:52
2 3 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:04:03
3 4 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:04
4 2 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:04:21
5 6 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:23
6 5 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:24
7 8 Roman VernerRoman Verner 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:04:25
8 7 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:07
9 9 Tomáš HájekTomáš Hájek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:32
10 Daniel FořtDaniel Fořt 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:33
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Jedna skupina)

Jedna skupina (út, 7.7.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Lilien StojanováLilien Stojanová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:03
2 2 Lucie StrakováLucie Straková 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:06
3 3 Melanie MikulováMelanie Mikulová 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:07
4 4 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:15
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:00:59
2 2 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0:01:02
3 7 Natálie PavlíčkováNatálie Pavlíčková 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:04
4 9 Anna StojanováAnna Stojanová 11 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:05
5 3 Nela PavlováNela Pavlová 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:06
6 13 Anna MuhlhandlováAnna Muhlhandlová 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:07
7 12 Alžběta JenčekováAlžběta Jenčeková 11 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:08
8 11 Soňa CetkovskáSoňa Cetkovská 11 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:08
9 6 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:09
10 10 Veronika VojtěchováVeronika Vojtěchová 11 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:01:10
11 4 Veronika VaňáčkováVeronika Vaňáčková 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:11
12 8 Natálie VuchanováNatálie Vuchanová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:13
13 5 Zuzana KrčkováZuzana Krčková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:15
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 7.7.2020 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0:04:14
2 9 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:16
3 5 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:04:29
4 8 Veronika AnýžováVeronika Anýžová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:31
5 6 Eliška KoprováEliška Koprová 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:04:54
6 7 Karla JenčekováKarla Jenčeková 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:04:58
7 3 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:04:59
8 1 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:04
9 4 Barbora KrčkováBarbora Krčková 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:34
10 2 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:05:39
Celkem 10 závodníků