Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (5. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 22.08 11.00
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 22.34 9.00
3 4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 22.42 8.00
4 6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 22.50 7.00
5 438 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.68
6 343 Boris KácalBoris Kácal 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 26.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 23.17 5.00
2 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 23.18 4.00
3 33 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.65 3.00
4 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.94
5 442 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.03
6 213 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 25.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.68 1.50
2 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.68 1.50
3 433 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.74
4 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.16
5 42 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.28
6 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 23.07 6.00
2 168 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 23.72
3 182 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 23.92
4 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 SB 24.24
5 183 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 24.89
6 66 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 26.71
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 SB 24.25
2 366 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 24.79
3 141 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.45
4 220 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.81
5 104 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 26.83
6 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 30.48
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.7.2020 - 14:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 382 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 24.55
2 386 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 25.51
3 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 25.88
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 22.08 11.00
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 22.34 9.00
3 4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 22.42 8.00
4 6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 22.50 7.00
5 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 23.07 6.00
6 383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 23.17 5.00
7 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 23.18 4.00
8 33 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.65 3.00
9 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.68 1.50
9 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.68 1.50
11 168 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 23.72
12 433 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.74
13 182 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 23.92
14 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.94
15 442 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.03
16 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.16
17 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 SB 24.24
18 181 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 SB 24.25
19 42 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.28
20 382 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 24.55
21 438 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.68
22 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.73
23 366 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 24.79
24 183 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 24.89
25 141 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.45
26 213 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 25.49
27 386 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 25.51
28 220 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.81
29 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 25.88
30 66 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 26.71
31 104 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 26.83
32 343 Boris KácalBoris Kácal 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 26.86
33 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 30.48

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.94 11.00
2 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 25.46 9.00
3 19 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 26.29 8.00
4 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 26.61 7.00
5 214 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 SB 26.89 5.00
6 11 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 26.63 6.00
2 302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 27.28 4.00
3 212 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 27.50 3.00
4 280 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 27.52 2.00
5 94 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 27.53 1.00
6 327 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 27.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 13:50) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 SB 27.75
2 14 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 28.61
3 322 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 28.83
4 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 28.88
5 284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 29.97
241 Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.7.2020 - 13:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 SB 28.17
MS Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 SB 28.50
3 310 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 28.72
4 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 28.92
5 83 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 29.47
6 323 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 29.63
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.7.2020 - 13:50) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 27.73
2 312 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 30.25
3 317 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 31.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.94 11.00
2 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 25.46 9.00
3 19 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 26.29 8.00
4 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 26.61 7.00
5 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 26.63 6.00
6 214 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 SB 26.89 5.00
7 302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 27.28 4.00
8 212 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 27.50 3.00
9 280 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 27.52 2.00
10 94 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 27.53 1.00
11 11 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.69
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 27.73
13 279 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 SB 27.75
14 327 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 27.89
15 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 SB 28.17
16 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 SB 28.50
17 14 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 28.61
18 310 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 28.72
19 322 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 28.83
20 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 28.88
21 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 28.92
22 83 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 29.47
23 323 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 29.63
24 284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 29.97
25 312 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 30.25
26 317 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 31.16
241 Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 DNS