Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Třetí prázdninový mítink

Brno (27. 7. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 13.35
2 69 Michal KlimešMichal Klimeš 85 SK Meteor BrnoSK Meteor Brno 2 13.86
3 56 Dušan PodstranskýDušan Podstranský 57 Technika BrnoTechnika Brno 5 14.84
4 815 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 16.05
5 137 Martin ČadekMartin Čadek 57 Bez oddíluBez oddílu 4 17.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.35
2 10 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.49
3 51 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.53
9 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
80 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.60
2 65 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.84
3 66 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.03
4 27 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.05
5 65 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.11
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 12.05
2 67 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 12.10
3 1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 12.22
4 88 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 12.50
5 57 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 13.67
6 76 Martin StachMartin Stach 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 13.24
2 8 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.57
3 804 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 15.02
4 139 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 15.28
5 70 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 15.87
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.70
2 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.74
3 811 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 12.62
4 55 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.86
5 31 Vítězslav JíraVítězslav Jíra 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.49
6 143 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 13.93
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 27.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 803 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 14.97
2 87 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.60
3 53 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.75
4 140 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 16.16
5 54 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 16.20
6 802 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 17.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.35
2 10 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.49
3 51 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.53
4 11 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.60
5 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.70
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.74
7 65 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.84
8 66 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.03
9 27 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.05
9 21 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 12.05
11 67 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 12.10
12 65 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.11
13 1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 12.22
14 88 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 12.50
15 811 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 12.62
16 55 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.86
17 75 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 13.24
18 50 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 13.35
19 31 Vítězslav JíraVítězslav Jíra 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.49
20 8 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.57
21 57 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 13.67
22 76 Martin StachMartin Stach 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.83
23 69 Michal KlimešMichal Klimeš 85 SK Meteor BrnoSK Meteor Brno 2 13.86
24 143 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 13.93
25 56 Dušan PodstranskýDušan Podstranský 57 Technika BrnoTechnika Brno 5 14.84
26 803 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 14.97
27 804 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 15.02
28 139 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 15.28
29 87 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.60
30 53 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.75
31 70 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 15.87
32 815 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 16.05
33 140 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 16.16
34 54 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 16.20
35 137 Martin ČadekMartin Čadek 57 Bez oddíluBez oddílu 4 17.21
36 802 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 17.93
9 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
80 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNF

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.80
2 336 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.99
3 811 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 13.25
4 44 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 13.52
5 46 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 13.54
815 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 12.85
2 117 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 13.09
3 5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 13.32
4 73 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.34
5 47 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 13.66
6 113 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 13.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 13.47
2 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.78
3 18 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.84
4 16 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 13.86
5 28 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.92
6 15 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 13.84
2 210 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.89
3 61 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 13.97
4 118 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 14.38
5 43 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.79
6 3 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 14.11
2 62 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 14.75
3 39 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 15.02
4 121 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 15.68
5 63 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 15.80
6 60 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 16.74
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.08
2 13 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.60
3 17 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.77
4 119 Lenka PodstranskáLenka Podstranská 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.87
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNS
14 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 27.7.2020 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 14.54
2 115 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 14.87
3 124 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 PB 15.03
4 7 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 15.25
5 41 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 15.93
6 40 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.80
2 20 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 12.85
3 336 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.99
4 117 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 13.09
5 811 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 13.25
6 5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 13.32
7 73 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.34
8 24 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 13.47
9 44 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 13.52
10 46 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 13.54
11 47 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 13.66
12 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.78
13 18 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 13.84
13 38 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 13.84
15 16 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 13.86
16 210 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.89
17 113 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 13.90
18 28 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.92
19 15 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.94
20 61 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 13.97
21 94 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.08
22 43 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 14.11
23 118 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 4 PB 14.38
24 42 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 14.54
25 13 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.60
26 62 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 14.75
27 17 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.77
28 43 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.79
29 3 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.81
30 119 Lenka PodstranskáLenka Podstranská 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 14.87
30 115 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 14.87
32 39 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 15.02
33 124 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 PB 15.03
34 7 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 15.25
35 121 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 15.68
36 63 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 15.80
37 41 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 15.93
38 60 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 16.74
39 40 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.72
815 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNS
14 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS