Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Třetí prázdninový mítink

Brno (27. 7. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 27.7.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 51.57
2 30 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 54.52
3 65 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.78
4 21 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 54.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 27.7.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 56.96
2 90 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.91
3 244 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.47
4 91 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.08
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 27.7.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 79 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 57.10
2 75 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 59.67
3 804 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 69.27
143 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 27.7.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 59.58
2 815 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 4 72.08
3 137 Martin ČadekMartin Čadek 57 Bez oddíluBez oddílu 3 79.38
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 27.7.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 76.90
2 54 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 81.72
3 87 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 85.95
4 802 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 89.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 51.57
2 30 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 54.52
3 65 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.78
4 21 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 54.85
5 142 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 56.96
6 79 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 57.10
7 90 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.91
8 244 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.47
9 34 Petr JuračkaPetr Juračka 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 59.58
10 75 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 59.67
11 91 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.08
12 804 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 69.27
13 815 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 4 72.08
14 53 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 76.90
15 137 Martin ČadekMartin Čadek 57 Bez oddíluBez oddílu 3 79.38
16 54 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 81.72
17 87 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 85.95
18 802 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 89.22
143 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 27.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 58.73
2 116 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.04
3 72 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 69.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 27.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 336 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.37
2 210 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.58
3 97 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 61.82
117 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 27.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 PB 66.14
2 42 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 69.16
3 118 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 3 71.52
4 7 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 75.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 27.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 63 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 74.52
2 41 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 77.30
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 27.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 70.61
2 93 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 81.72
121 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 58.73
2 336 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.37
3 116 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.04
4 210 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.58
5 97 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 61.82
6 43 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 PB 66.14
7 42 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 69.16
8 72 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 69.61
9 94 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 70.61
10 118 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 3 71.52
11 63 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 74.52
12 7 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 75.77
13 41 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 77.30
14 93 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 81.72
117 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 DNS
121 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS