Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody ASK Slavia Praha

Praha - Eden (10. 7. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 10.7.2020 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.99
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.21
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 07.51
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 07.58
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 SB 07.60
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.81
7 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.87
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 10.7.2020 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.49
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.73
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 07.76
4 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 07.91
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.14
6 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.15
7 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.44
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 10.7.2020 - 17:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠlampaPetr Šlampa 74 neregistrováníneregistrování 2 07.77
2 Marek KřížMarek Kříž 02 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 5 08.47
3 Andrej DydikAndrej Dydik 00 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 7 10.56
Poznámky:
Závodníci Kříž a Dydik jsou zrakově postižení a běh absolvovali s vodičem
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.99
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.21
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.49
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 07.51
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 07.58
6 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 SB 07.60
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.73
8 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 07.76
9 Petr ŠlampaPetr Šlampa 74 neregistrováníneregistrování 2 07.77
10 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.81
11 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.87
12 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 07.91
13 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.14
14 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.15
15 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.44
16 Marek KřížMarek Kříž 02 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 5 08.47
17 Andrej DydikAndrej Dydik 00 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 7 10.56

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 10.7.2020 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.25
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.26
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.50
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.54
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 10.7.2020 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 08.44
2 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.45
3 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.89
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.25
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.26
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 08.44
4 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.45
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.50
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.54
7 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
8 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.89
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 10.7.2020 - 17:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 16.22
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 16.30
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.90
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.17
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.35
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.39
7 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 10.7.2020 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 17.70
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 17.99
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 18.73
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 10.7.2020 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 19.47
2 Marek KřížMarek Kříž 02 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 5 20.99
3 Andrej DydikAndrej Dydik 00 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 7 28.24
Poznámky:
Závodníci Kříž a Dydik jsou zrakově postižení a běh absolvovali s vodičem
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 16.22
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 16.30
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.90
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.17
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.35
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.39
7 7 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 17.70
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 17.99
9 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 18.73
10 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.02
11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 19.47
12 Marek KřížMarek Kříž 02 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 5 20.99
13 Andrej DydikAndrej Dydik 00 Blind athletic Club Královské Vinohrady PrahaBlind athletic Club Královs... 7 28.24

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 10.7.2020 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.48
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.59
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 19.79
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 20.20
5 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.50
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 10.7.2020 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.76
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.99
3 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 21.08
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 21.14
5 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 21.16
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.59
7 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 28.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.48
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.59
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 19.79
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 20.20
5 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.50
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.76
7 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.96
8 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.99
9 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 21.08
10 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 7 21.14
11 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 21.16
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.59
13 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 28.34

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 10.7.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 34.33
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.54
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.54
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 37.14
5 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 10.7.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 37.89
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 38.97
3 3 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.94
4 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 40.35
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 10.7.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 38.69
2 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 40.49
3 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.77
4 5 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.23
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 34.33
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.54
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.54
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 37.14
5 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.17
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 37.89
7 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 38.69
8 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 38.97
9 3 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.94
10 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 40.35
11 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 40.49
12 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.77
13 5 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.23
14 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.38

300 m - Ženy

(pá, 10.7.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.92
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 41.25
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 41.68
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.12
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.21
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 43.15
Celkem 6 závodníků

600 m - Muži

(pá, 10.7.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:16.68
2 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.60
3 7 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 1:26.35
4 8 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:27.04
5 3 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:28.18
6 14 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:30.91
7 5 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:34.64
8 1 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha PB 1:36.59
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 9 závodníků

600 m - Ženy

(pá, 10.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:29.47
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:34.38
3 4 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 1:44.04
4 3 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:44.81
5 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 1:45.00
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků