Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo

Vyškov (11. 7. 2020)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.7.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 16.25 16.25xx16.25xxx 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 11.23 10.2210.6810.1010.68x10.8111.23 9.00
3 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 18 10.96 10.5910.2910.6710.6710.96x10.94 8.00
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 10.31 09.8210.3109.5210.3110.1810.2810.06 7.00
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 14 10.26 x09.6810.2610.2609.3310.1509.73 6.00
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 12 10.12 09.25x10.0010.00xx10.12 5.00
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 09.48 09.1709.3108.7609.3108.0409.4609.48 4.00
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 9 09.25 08.8709.2508.6609.2509.0509.01x 3.00
9 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 13 08.99 08.9608.9907.7508.990.00.00.0 2.00
10 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 08.89 08.8908.3108.5808.890.00.00.0 1.00
11 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 11 08.81 08.6808.4708.8108.810.00.00.0
12 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 2 PB 08.80 08.8008.3808.7808.800.00.00.0
13 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 7 08.19 07.5408.1608.1908.190.00.00.0
14 Julie SkalíkováJulie Skalíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 6 08.13 08.1307.6607.7008.130.00.00.0
15 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 07.81 07.6207.81x07.810.00.00.0
16 Anna KubíčkováAnna Kubíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 1 PB 07.75 07.6207.7507.5507.750.00.00.0
17 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 06.50 05.4106.50x06.500.00.00.0
18 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 3 06.35 05.9406.1506.3506.350.00.00.0
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků