Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo

Vyškov (11. 7. 2020)

800 m - Junioři

(so, 11.7.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 118 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 SB 2:02.36 11.00
2 89 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:02.57 9.00
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:02.76 8.00
4 105 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:03.72 7.00
5 145 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.21 6.00
6 125 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 2:04.37 5.00
7 102 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 13 2:06.04 4.00
8 88 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 1 2:07.82 3.00
9 96 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 9 2:08.54 2.00
10 134 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 14 2:12.11 1.00
11 146 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:14.84
12 94 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:16.56
13 98 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:17.14
14 101 Michal MrázekMichal Mrázek 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 12 2:22.82
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.7.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:02.28 11.00
2 67 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:02.49 9.00
3 65 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:02.63 8.00
4 68 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:06.15 6.00
5 69 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:07.37 5.00
6 72 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 2:08.16 4.00
7 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:08.50 3.00
8 71 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:09.04 2.00
9 76 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:09.60 1.00
10 70 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:10.26
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 22 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:04.01
2 78 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 2:05.67 7.00
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 2:10.55
4 79 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:16.16
5 84 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.34
6 80 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:19.26
7 87 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 2:21.20
8 86 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 SB 2:38.90
9 81 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 8 2:44.93
10 82 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:57.55
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:02.28 11.00
2 67 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:02.49 9.00
3 65 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:02.63 8.00
4 22 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:04.01
5 78 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 2:05.67 7.00
6 68 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:06.15 6.00
7 69 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:07.37 5.00
8 72 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 2:08.16 4.00
9 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:08.50 3.00
10 71 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:09.04 2.00
11 76 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:09.60 1.00
12 70 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:10.26
13 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 2:10.55
14 79 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:16.16
15 84 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.34
16 80 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:19.26
17 87 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 2:21.20
18 86 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 SB 2:38.90
19 81 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 8 2:44.93
20 82 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:57.55

800 m - Juniorky

(so, 11.7.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 50 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 2:21.35
2 126 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:23.46 11.00
3 32 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:24.07 9.00
4 35 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:24.52 8.00
5 30 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:28.70 7.00
6 36 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:30.27 6.00
7 39 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:31.15 5.00
8 37 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 2:34.68 4.00
9 61 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:39.64 3.00
10 40 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:42.80 2.00
11 47 Tereza DaníškováTereza Daníšková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:47.90 1.00
12 42 Barbora PlašovskáBarbora Plašovská 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:48.33
13 44 Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 SB 2:49.81
14 64 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 2:54.23
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 11.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:17.25 11.00
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:20.23 9.00
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:20.61 8.00
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:24.82 7.00
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 SB 2:25.18 6.00
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:25.75 5.00
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16 2:26.17 4.00
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15 2:26.97 3.00
9 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 2:28.79 2.00
10 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:30.17 1.00
11 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:30.60
12 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:35.19
13 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 2:37.18
14 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 SB 2:42.09
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 13 2:53.01
Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 DNF
Celkem 16 závodníků