Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo

Vyškov (11. 7. 2020)

skok o tyči - Junioři

(so, 11.7.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.482.682.883.033.183.333.433.533.633.733.783.833.883.933.984.034.084.184.28 Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 6 PB 4.28 -----------------oxo 11.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 4 PB 4.18 ----------o---o--xxoxxx 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 3.33 --ooooxxx 8.00
4 106 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 2.88 oooxxx 7.00
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 PB 2.88 ooxoxxx 6.00
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 DNS
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.7.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.482.682.883.033.183.333.433.533.633.733.783.833.883.933.984.034.184.28 Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 4.18 ----------o---o-xoxr 11.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3 PB 3.43 --xoooxoo 9.00
3 139 Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 PB 3.03 oxoxxooxxx 8.00
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 PB 3.03 -ooxoxxx 7.00
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 NM --------xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 11.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.352.502.652.802.953.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 SB 2.50 oxoooxxx 11.00
2 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.35 xooxoxxx 9.00
3 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4 2.35 --xxoxxx 8.00
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 DNS
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 DNS
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 11.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.352.502.652.802.953.103.203.30 Body
1= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 3.10 -----ooxoxxx 10.00
1= Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 3.10 -----o-xoxxx 10.00
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 2.95 ----ooo-xxx 8.00
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4 2.35 oxooxxx 7.00
5 127 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 2.20 ooxxx 6.00
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 3 2.00 or 5.00
Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 DNS
Celkem 7 závodníků