Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo

Vyškov (11. 7. 2020)

skok vysoký - Junioři

(so, 11.7.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.581.631.681.731.781.831.871.901.931.961.992.02 Body
1 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 PB 1.87 --xoooxoxoxxx 11.00
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
02 9 PB 1.87 ---oooxxoxxx 9.00
3 Mário KadákMário Kadák
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
02 2 PB 1.83 --oxooxor 8.00
4 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 SB 1.78 ooooxxoxxx 7.00
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 1.73 ooooxxx 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 1.68 --xoxr 5.00
7= Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 1.63 oxoxxx 3.50
7= Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 1 PB 1.63 oxor 3.50
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.7.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.531.591.641.681.721.761.791.821.851.881.92 Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 PB 1.88 ------o-oooxxx 11.00
2 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 PB 1.85 ----ooxoxoxxooxxx 9.00
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 13 PB 1.85 ------oxooxxoxxx 8.00
4 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 PB 1.82 ----ooxxoxooxxx 7.00
MS Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 9 PB 1.82 ---oooooxoxxx
6 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 PB 1.79 ----ooxooxxx 6.00
7 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 7 PB 1.72 --oooxoxxx 5.00
8 Šimon ČechŠimon Čech
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 PB 1.64 -oooxxx 4.00
9 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 PB 1.64 --xxoxoxx 3.00
10 Richard PezlarRichard Pezlar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 8 PB 1.64 -ooxxoxxx 2.00
11 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 6 PB 1.59 -oxoxxx 1.00
12 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 PB 1.53 xxoxoxxx
13 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 1.46 xxoxxx
Jan MayerJan Mayer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2 DNS
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 11.7.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 16 1.63 -------oxoooxxx 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 17 1.63 -------ooxoxoxxx 9.00
3 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 1.60 ---ooooxoxooxxx 8.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 15 1.60 -----ooooxxoxxx 7.00
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 9 1.54 ----ooxooxxx 6.00
6 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 14 1.54 ---oxoooxoxxx 5.00
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 12 1.54 ----xo-xoxoxxx 4.00
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 1.51 --oooooxxx 3.00
9 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 5 1.48 --ooooxxx 2.00
10 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 1.45 ---oxoxxx 1.00
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 11 1.40 --oor
12 102 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 PB 1.35 oooxxx
13 Veronika KonečnáVeronika Konečná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 1.30 xxooxxx
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 6 DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4 DNS
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 DNS
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 SB 1.54 --oooxooor 11.00
2 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 9 1.51 --xoooooxxx 9.00
3 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 1.51 --oooxoxoxxx 8.00
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 10 1.48 ----xxooxxx 7.00
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 SB 1.40 -oooxxx 6.00
6 Eva RajskáEva Rajská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 4 SB 1.40 -xxoxxooxxx 5.00
7= Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 2 PB 1.35 ooxxoxxx 3.50
7= Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 1.35 --xxoxxx 3.50
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5 DNS
Sára PlucnarováSára Plucnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 DNS
Celkem 10 závodníků