Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo

Vyškov (11. 7. 2020)

2000 m překážek - Junioři

(so, 11.7.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 5:59.67 11.00
2 120 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 6:25.50 9.00
3 116 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 6:28.52 8.00
4 123 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 6:33.34 7.00
5 118 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 6:38.95 6.00
6 114 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 7:19.16 5.00
7 106 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 7:27.69 4.00
8 105 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 7 7:45.66 3.00
Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(so, 11.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 122 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 5:55.20 11.00
2 109 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 6:18.10 9.00
3 111 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 6:25.87 8.00
4 115 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 6:41.10 7.00
5 124 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 7:40.07 6.00
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Juniorky

(so, 11.7.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 7:14.89 11.00
2 101 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 7:39.15 9.00
3 97 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 7:45.35 8.00
4 96 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 8:36.35 7.00
5 102 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 9:02.67 6.00
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky

(so, 11.7.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 90 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 7:49.88 11.00
2 94 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 7:52.88 9.00
3 95 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 8:00.06 8.00
4 91 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 8:46.95 7.00
5 89 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 9:19.25 6.00
6 88 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10:21.84 5.00
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků