Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD dorostu a juniorů

Praha - Přátelství (27. 8. 2020)

hod oštěpem 600g - Juniorky

(čt, 27.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 26 PB 42.98 0.0 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 PB 35.85 0.0 9.00
MS Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 PB 35.63 0.0
4 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 25 PB 34.60 0.0 8.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 23 PB 33.54 0.0 7.00
6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 19 PB 32.93 0.0 6.00
7 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 21 PB 31.17 0.0 5.00
8 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 PB 30.90 0.0 4.00
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 20 PB 30.74 0.0 3.00
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 24 PB 29.90 0.0 2.00
11 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 18 PB 29.44 0.0 1.00
12 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 15 PB 28.97 0.0
13 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 PB 28.40 0.0
14 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 16 PB 27.30 0.0
15 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 PB 26.98 0.0
16 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 PB 26.47 0.0
17 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 PB 25.94 0.0
18 Agáta MikundováAgáta Mikundová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5 PB 25.41 0.0
19 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 22 PB 25.38 0.0
20 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 9 PB 23.65 0.0
21 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 14 PB 21.68 0.0
22 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 PB 19.78 0.0
23 Vendula DalibováVendula Dalibová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 PB 18.90 0.0
24 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 PB 18.70 0.0
25 Anna StrnadováAnna Strnadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 PB 14.69 0.0
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků