Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD dorostu a juniorů

Praha - Přátelství (27. 8. 2020)

vrh koulí 4kg - Juniorky

(čt, 27.8.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 24 PB 12.74 0.0 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 23 PB 11.65 0.0 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 21 PB 11.55 0.0 8.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 22 PB 11.26 0.0 7.00
5 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20 PB 11.13 0.0 6.00
6 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 19 PB 10.25 0.0 5.00
MS Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 PB 09.90 0.0
8 Agáta MikundováAgáta Mikundová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 7 PB 09.68 0.0 4.00
9 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 PB 09.32 0.0 3.00
10 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 18 PB 09.16 0.0 2.00
11 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 PB 08.67 0.0 1.00
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 08.37 0.0
13 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 08.35 0.0
14 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 13 PB 08.13 0.0
15 252 Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4 PB 08.12 0.0
16 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 PB 07.99 0.0
17 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 17 PB 07.74 0.0
18 Petra ViplerováPetra Viplerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 16 PB 07.35 0.0
19 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 07.28 0.0
20 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 15 PB 07.13 0.0
21 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10 PB 06.89 0.0
22 Vendula DalibováVendula Dalibová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 PB 06.79 0.0
23 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 12 PB 06.61 0.0
24 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 PB 06.50 0.0
25 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 11 PB 05.75 0.0
Celkem 25 závodníků