Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD dorostu a juniorů

Praha - Přátelství (27. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 54.69 11.00
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.10 9.00
3 255 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.06 7.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.50 6.00
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 60.53 5.00
6 Jakub JohnJakub John 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 62.63 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.72 8.00
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 61.60 4.00
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 61.87 3.00
4 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.79 1.00
5 Martin ČechMartin Čech 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 64.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 54.69 11.00
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.10 9.00
3 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.72 8.00
4 255 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.06 7.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.50 6.00
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 60.53 5.00
7 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 61.60 4.00
8 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 61.87 3.00
9 Jakub JohnJakub John 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 62.63 2.00
10 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.79 1.00
11 Martin ČechMartin Čech 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 64.35

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.71 11.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.69 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 64.31 8.00
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.70 7.00
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.81 2.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 67.57 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 65.47 3.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 68.37
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 70.66
4 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 72.89
5 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 72.93
6 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 73.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 27.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.84 6.00
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 64.88 5.00
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 65.26 4.00
4 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 88.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.71 11.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.69 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 64.31 8.00
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.70 7.00
5 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.84 6.00
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 64.88 5.00
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 65.26 4.00
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 65.47 3.00
9 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.81 2.00
10 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 67.57 1.00
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 68.37
12 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 70.66
13 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 72.89
14 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 72.93
15 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 73.21
16 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 88.42