Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD dorostu a juniorů

Praha - Přátelství (27. 8. 2020)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 49.86 11.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.71 9.00
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.00 7.00
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 51.19 5.00
5 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.40 3.00
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 51.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 51.17
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 51.32 4.00
3 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 51.59 2.00
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 51.78 1.00
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 53.49
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 27.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.91
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.54
3 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 57.97
261 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 27.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.92 8.00
2 254 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.10
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 54.07
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.42
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 55.34
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 27.8.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.09 6.00
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 54.76
3 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 57.78
Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 49.86 11.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.71 9.00
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.92 8.00
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.00 7.00
5 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.09 6.00
6 Roman StehnoRoman Stehno 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 51.17
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 51.19 5.00
8 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 51.32 4.00
9 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.40 3.00
10 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 51.59 2.00
11 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 51.78 1.00
12 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 51.82
13 254 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.10
14 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 53.49
15 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 54.07
16 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.42
17 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 54.76
18 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 55.34
19 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.91
20 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 56.54
21 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 57.78
22 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 57.97
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
261 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.37 11.00
2 Jan HoráčekJan Horáček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 52.06 9.00
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.42 8.00
4 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.60 7.00
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.83 6.00
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 55.38 3.00
2 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 55.56 2.00
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 55.98 1.00
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 56.09
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
6 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 27.8.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.25 4.00
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 56.53
3 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 56.63
4 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.74
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.64
6 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 68.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 27.8.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.28
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 57.08
3 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.11
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.51
5 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 51.37 11.00
2 Jan HoráčekJan Horáček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 52.06 9.00
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.42 8.00
4 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.60 7.00
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.83 6.00
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.26 5.00
7 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.25 4.00
8 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 55.38 3.00
9 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 55.56 2.00
10 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 55.98 1.00
11 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 56.09
12 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.28
13 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 56.53
14 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 56.63
15 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.74
16 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 57.08
17 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.11
18 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.51
19 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.53
20 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
21 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.97
22 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.64
23 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 68.18

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.62 11.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 58.13 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 59.49 8.00
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.41 7.00
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.61 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 60.95 6.00
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.44 4.00
3 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 65.65 1.00
4 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 67.44
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 64.07 3.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.55 2.00
3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 66.68
4 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 71.27
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.62 11.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 58.13 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 59.49 8.00
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.41 7.00
5 47 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 60.95 6.00
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.61 5.00
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.44 4.00
8 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 64.07 3.00
9 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.55 2.00
10 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 65.65 1.00
11 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 66.68
12 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 67.44
13 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 71.27
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.14 11.00
2 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 60.91 9.00
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.01 8.00
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 61.07 7.00
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 62.04 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 61.40 6.00
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 65.33 2.00
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 68.84
Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.94 4.00
2 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 65.16 3.00
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.52 1.00
4 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 67.18
5 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 67.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.14 11.00
2 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 60.91 9.00
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.01 8.00
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 61.07 7.00
5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 61.40 6.00
6 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 62.04 5.00
7 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.94 4.00
8 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 65.16 3.00
9 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 65.33 2.00
10 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.52 1.00
11 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 67.18
12 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 67.82
13 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 68.84
Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS