Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Přátelství (7. 9. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 07.45 11.00
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 07.64 9.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 07.84 8.00
4 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 07.95 7.00
5 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.07 5.00
6 283 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.07 4.00
7 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.14 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.03 6.00
2 David RajchartDavid Rajchart 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.12 3.00
3 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.21 1.00
4 487 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.45
5 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 08.65
6 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 PB 08.80
7 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.18
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.58
2 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.79
3 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 PB 09.10
4 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 09.14
5 494 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 PB 09.23
6 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 07.45 11.00
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 07.64 9.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 07.84 8.00
4 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 07.95 7.00
5 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.03 6.00
6 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.07 5.00
6 283 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.07 4.00
8 David RajchartDavid Rajchart 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.12 3.00
9 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.14 2.00
10 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.21 1.00
11 487 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.45
12 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.58
13 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 08.65
14 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.79
15 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 PB 08.80
16 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 PB 09.10
17 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 09.14
18 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.18
19 494 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 PB 09.23
20 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.28

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 SB 08.19 9.00
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 08.39 8.00
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.44 6.00
4 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.46 5.00
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.51 4.00
6 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 08.54 3.00
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.76
2 256 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.88
3 271 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.93
4 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.94
5 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.98
6 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 09.05
7 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.15
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 08.98
2 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 09.12
3 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.15
4 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.38
5 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.38
6 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.50
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 7.9.2020 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 08.08 11.00
2 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 08.40 7.00
3 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 08.63 2.00
4 248 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 08.64 1.00
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.04
6 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 09.28
7 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.36
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 7.9.2020 - 17:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 09.42
2 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.50
3 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.51
4 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 09.92
5 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.95
Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 08.08 11.00
2 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 SB 08.19 9.00
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 08.39 8.00
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 08.40 7.00
5 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.44 6.00
6 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.46 5.00
7 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.51 4.00
8 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 08.54 3.00
9 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 08.63 2.00
10 248 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 08.64 1.00
11 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.76
12 256 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.88
13 271 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.93
14 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.94
15 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.98
15 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 08.98
17 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.04
18 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 09.05
19 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 09.12
20 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.15
20 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.15
22 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 09.28
23 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.36
24 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.38
24 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.38
26 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 09.42
27 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.50
27 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.50
29 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.51
30 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 09.92
31 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.95
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 DNS
Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 39.07 11.00
2 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 39.70 9.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 40.41 6.00
4 279 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 41.13 5.00
5 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 41.60 4.00
6 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.96 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 40.10 8.00
2 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 43.17 2.00
3 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 43.70 1.00
4 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 43.94
5 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.11
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 45.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 40.40 7.00
2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 44.17
3 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.52
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 46.83
5 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 39.07 11.00
2 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 39.70 9.00
3 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 40.10 8.00
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 40.40 7.00
5 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 40.41 6.00
6 279 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 41.13 5.00
7 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 41.60 4.00
8 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.96 3.00
9 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 43.17 2.00
10 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 43.70 1.00
11 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 43.94
12 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.11
13 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 44.17
14 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 45.79
15 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.52
16 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 46.83
17 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.63

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 43.02 11.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.74 9.00
3 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 44.74 8.00
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 45.74 7.00
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 45.77 6.00
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 46.08 5.00
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 SB 46.26 4.00
4 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 46.34 3.00
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 46.43 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 48.24
2 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 50.03
3 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.16
4 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.24
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 46.86 1.00
2 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 50.57
3 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 50.98
4 254 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.59
5 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 56.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 43.02 11.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.74 9.00
2 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 44.74 8.00
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 45.74 7.00
5 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 45.77 6.00
6 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 46.08 5.00
7 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 SB 46.26 4.00
8 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 46.34 3.00
9 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 46.43 2.00
10 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 46.86 1.00
11 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 48.24
12 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 50.03
13 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 50.57
14 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 50.98
15 254 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.59
16 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.16
17 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.24
18 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 56.50
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 7.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 486 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 4:42.23 11.00
2 490 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 5:00.91 9.00
3 490 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 5:13.08 8.00
4 488 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 5:32.32 7.00
5 493 Václav TocháčekVáclav Tocháček 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 5:42.87 6.00
6 492 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:46.13 5.00
7 491 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 5:48.47 4.00
494 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
489 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 7.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 239 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 5:09.41 11.00
2 255 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 5:11.02 9.00
3 261 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 5:43.78 8.00
4 256 Valerie ProcházkováValerie Procházková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 5:43.90 7.00
5 248 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 5:48.08 6.00
6 250 Pavla ŠimšováPavla Šimšová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 5:48.66 5.00
7 254 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 5:48.80 4.00
268 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
255 Claudina PereiraClaudina Pereira 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 9 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 28.18 11.00
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 28.89 9.00
3 283 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 28.94 8.00
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 28.97 7.00
5 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 31.40 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 16:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 30.72 6.00
2 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 31.02 5.00
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 32.50 1.00
4 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 33.09
5 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 33.42
6 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 34.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 486 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 31.66 3.00
2 491 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 32.27 2.00
3 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 32.81
4 Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 34.76
5 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 35.96
6 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 37.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 28.18 11.00
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 28.89 9.00
3 283 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 28.94 8.00
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 28.97 7.00
5 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 30.72 6.00
6 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 31.02 5.00
7 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 31.40 4.00
8 486 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 31.66 3.00
9 491 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 32.27 2.00
10 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 32.50 1.00
11 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 32.81
12 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 33.09
13 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 33.42
14 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 34.25
15 Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 34.76
16 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 35.96
17 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 37.70

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 30.16 11.00
2 243 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 30.54 9.00
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 31.28 8.00
4 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 33.08 3.00
5 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 39.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.44 7.00
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 32.90 5.00
3 220 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 34.34 1.00
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 34.38
5 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 35.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 32.74 6.00
2 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 33.00 4.00
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 PB 33.74 2.00
4 268 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 35.11
Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 30.16 11.00
2 243 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 30.54 9.00
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 31.28 8.00
4 239 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.44 7.00
5 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 32.74 6.00
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 32.90 5.00
7 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 33.00 4.00
8 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 33.08 3.00
9 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 PB 33.74 2.00
10 220 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 34.34 1.00
11 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 34.38
12 268 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 35.11
13 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 35.52
14 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 39.18
Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štibor, Kindl, Horák, Kolínský Štibor, Kindl, Horák, Kolínský SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:45.34 11.00
2 Měchura, Hochman, Tichý, Jakeš Měchura, Hochman, Tichý, Jakeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:45.57 9.00
3 Pallas, Reischl, Boschat, Kopřiva Pallas, Reischl, Boschat, Kopřiva Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:49.05 8.00
4 Martínek, Dominik, Urban, Hořejší Martínek, Dominik, Urban, Hořejší TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:52.39 7.00
5 494 Ťulák, Holinka, Braun, Taylor Ťulák, Holinka, Braun, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 3:18.31 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toupal, Beneš, Pešula, Vavroušek Toupal, Beneš, Pešula, Vavroušek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:03.53 6.00
2 488 Černoch, Vodvářka, Odvárko, Čížek Černoch, Vodvářka, Odvárko, Čížek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:05.81 5.00
3 Knobloch, Reichelt, Solar, Endršt Knobloch, Reichelt, Solar, Endršt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:11.78 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štibor, Kindl, Horák, Kolínský Štibor, Kindl, Horák, Kolínský SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:45.34 11.00
2 Měchura, Hochman, Tichý, Jakeš Měchura, Hochman, Tichý, Jakeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:45.57 9.00
3 Pallas, Reischl, Boschat, Kopřiva Pallas, Reischl, Boschat, Kopřiva Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:49.05 8.00
4 Martínek, Dominik, Urban, Hořejší Martínek, Dominik, Urban, Hořejší TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:52.39 7.00
5 Toupal, Beneš, Pešula, Vavroušek Toupal, Beneš, Pešula, Vavroušek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:03.53 6.00
6 488 Černoch, Vodvářka, Odvárko, Čížek Černoch, Vodvářka, Odvárko, Čížek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:05.81 5.00
7 Knobloch, Reichelt, Solar, Endršt Knobloch, Reichelt, Solar, Endršt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:11.78 4.00
8 494 Ťulák, Holinka, Braun, Taylor Ťulák, Holinka, Braun, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 3:18.31 3.00

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková, Götzová, Hoffmannová, Lasíková Jelínková, Götzová, Hoffmannová, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:55.53 11.00
2 Zemánková, Blažková, Dolistová, Kaucká Zemánková, Blažková, Dolistová, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:59.19 9.00
3 Lavičková, Rubešová, Suchá, Váchová Lavičková, Rubešová, Suchá, Váchová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:01.31 8.00
4 Novotná, Novotná, Adamková, Linková Novotná, Novotná, Adamková, Linková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 3:03.82 7.00
5 Brandejsová, Ostenová, Polanská, Vondrová Brandejsová, Ostenová, Polanská, Vondrová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 3:11.93 5.00
6 Jirglová, Konvičková, Kojanová, Kollár Jirglová, Konvičková, Kojanová, Kollár TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:13.89 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušů, Hegerová, Zápotocká, Štěpová Matoušů, Hegerová, Zápotocká, Štěpová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:10.53 6.00
2 Krumphanzlová, Suchánková, Panušková, Málková Krumphanzlová, Suchánková, Panušková, Málková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:14.41 3.00
3 Lohse, Procházková, Petschová, Valentová Lohse, Procházková, Petschová, Valentová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:14.87 2.00
4 Kapila, Oplištilová, Solarová, Sojková Kapila, Oplištilová, Solarová, Sojková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:22.25 1.00
5 Kofroňová, Juráčková, Šimáčková, Dvořáková Kofroňová, Juráčková, Šimáčková, Dvořáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:27.67
6 Sellnerová, Malečková, Cesneková, Špačková Sellnerová, Malečková, Cesneková, Špačková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 3:31.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková, Götzová, Hoffmannová, Lasíková Jelínková, Götzová, Hoffmannová, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:55.53 11.00
2 Zemánková, Blažková, Dolistová, Kaucká Zemánková, Blažková, Dolistová, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:59.19 9.00
3 Lavičková, Rubešová, Suchá, Váchová Lavičková, Rubešová, Suchá, Váchová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:01.31 8.00
4 Novotná, Novotná, Adamková, Linková Novotná, Novotná, Adamková, Linková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 3:03.82 7.00
5 Matoušů, Hegerová, Zápotocká, Štěpová Matoušů, Hegerová, Zápotocká, Štěpová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:10.53 6.00
6 Brandejsová, Ostenová, Polanská, Vondrová Brandejsová, Ostenová, Polanská, Vondrová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 3:11.93 5.00
7 Jirglová, Konvičková, Kojanová, Kollár Jirglová, Konvičková, Kojanová, Kollár TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:13.89 4.00
8 Krumphanzlová, Suchánková, Panušková, Málková Krumphanzlová, Suchánková, Panušková, Málková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:14.41 3.00
9 Lohse, Procházková, Petschová, Valentová Lohse, Procházková, Petschová, Valentová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:14.87 2.00
10 Kapila, Oplištilová, Solarová, Sojková Kapila, Oplištilová, Solarová, Sojková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:22.25 1.00
11 Kofroňová, Juráčková, Šimáčková, Dvořáková Kofroňová, Juráčková, Šimáčková, Dvořáková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:27.67
12 Sellnerová, Malečková, Cesneková, Špačková Sellnerová, Malečková, Cesneková, Špačková TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 3:31.73

skok o tyči - Žáci

(po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 14 2.90 ----oooxooxxx 11.00
2 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 12 PB 2.80 --o-ooxxoxxoxxx 9.00
3 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 PB 2.50 xxoxoxoxooxxx 8.00
4 491 Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 3 PB 2.40 ooooxxx 7.00
5 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 13 2.40 oooxoxxx 6.00
6= Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 4 PB 2.30 oooxxx 4.50
6= Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1 PB 2.30 oooxxx 4.50
8 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 10 2.30 oxooxx 3.00
9 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 PB 2.20 ooxxx 2.00
10 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 PB 2.20 xooxx 1.00
11 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 8 PB 2.00 oxxx
Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 6 NM xx
203 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 NM xxx
493 Václav TocháčekVáclav Tocháček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(po, 7.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.952.052.152.252.352.452.552.652.752.852.953.053.15 Body
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 7 2.15 xxoxoxxooxx 11.00
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 3 PB 1.95 oxxoxx 9.00
3 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 2 PB 1.80 oxxx 8.00
268 Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 NM -xxx
Natalie LohseNatalie Lohse
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 NM -xx
Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1 NM xxx
256 Valerie ProcházkováValerie Procházková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 5 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 7.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 20 PB 5.96 +1.0 m/s 5.03  +0.05.60  +1.15.39  +0.05.605.62  +0.95.81  +1.65.96  +1.0 11.00
2 487 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 19 PB 5.44 +1.1 m/s xx5.34  +0.05.345.44  +1.1xx 9.00
3 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 14 PB 5.17 +0.5 m/s 4.78  +1.04.78  +0.04.98  +1.34.985.17  +0.55.03  +0.95.00  +1.3 8.00
4 279 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 16 PB 5.15 +0.8 m/s 5.05  +1.0xx5.055.15  +0.8x4.67  +0.3 7.00
5 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 15 PB 5.07 +1.6 m/s 4.24  +0.04.76  +0.04.75  +1.14.764.54  +0.05.07  +1.64.89  +1.6 6.00
6 Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 8 PB 4.83 +2.0 m/s 4.25  +0.54.16  +0.54.77  +1.34.774.71  +0.34.83  +2.04.59  +1.0 5.00
7 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 18 4.82 +0.9 m/s 4.65  +0.44.82  +0.94.70  +0.54.824.70  +1.3x4.82  +2.2 4.00
8 203 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 PB 4.68 +0.0 m/s 4.05  +0.04.16  +0.04.68  +0.04.684.17  +0.04.51  +0.04.54  +0.0 3.00
9 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 13 PB 4.66 +0.2 m/s 4.42  +1.04.66  +0.24.63  +0.94.660.00.00.0 2.00
10 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1 PB 4.63 +0.3 m/s xx4.63  +0.34.630.00.00.0 1.00
11 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 11 PB 4.62 +0.7 m/s 4.16  +1.14.10  +1.14.62  +0.74.620.00.00.0
12 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 3 PB 4.59 +0.0 m/s 4.32  -0.7x4.59  +0.04.590.00.00.0
13 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 7 PB 4.41 +0.5 m/s 4.27  +0.04.23  +0.14.41  +0.54.410.00.00.0
14 Jan KnoblochJan Knobloch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 12 4.36 +0.2 m/s 4.11  +1.74.36  +0.2x4.360.00.00.0
15 Jakub TopolJakub Topol
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 9 4.32 +0.0 m/s 4.02  +0.24.32  +0.04.26  +1.74.320.00.00.0
16 Radim VotavaRadim Votava
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 10 4.31 +1.0 m/s 4.14  +0.33.77  +0.04.31  +1.04.310.00.00.0
17 Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 5 PB 4.30 -0.3 m/s 4.30  -0.34.02  +0.04.29  +0.74.300.00.00.0
18 Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 4 PB 4.19 +0.0 m/s x4.19  +0.0x4.190.00.00.0
19 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 17 4.06 +0.8 m/s 3.92  +1.3-4.06  +0.84.060.00.00.0
20 Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 3.88 +0.0 m/s 3.57  +0.03.87  -0.53.88  +0.03.880.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 37 5.34 +0.7 m/s x5.34  +0.75.08  +0.05.345.27  +0.0x5.07  +0.0 11.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 35 5.05 +0.0 m/s 4.74  +0.24.81  +0.04.83  +0.34.834.87  +0.05.05  +0.0x 9.00
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 34 5.01 +0.0 m/s 4.93  +0.54.84  +0.04.72  +0.74.935.01  +0.04.83  +0.64.78  +0.0 8.00
4 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 36 4.95 +0.0 m/s 4.90  +0.0x4.80  +0.04.904.92  +0.04.67  +0.04.95  +0.0 7.00
5 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 31 PB 4.89 +0.0 m/s x4.80  +0.0x4.804.89  +0.04.71  +0.7x 6.00
6 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 30 PB 4.79 +0.8 m/s 4.72  +0.0x4.79  +0.84.794.71  +0.0xx 5.00
7 239 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 29 PB 4.77 +0.0 m/s 4.77  +0.0xx4.774.35  +0.0x4.65  +0.0 4.00
8 256 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 32 4.74 +0.4 m/s 4.74  +0.4xx4.744.58  +0.2xx 3.00
9 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 33 4.53 +0.2 m/s 4.27  +0.13.91  +0.04.53  +0.24.530.00.00.0 2.00
10 Viktorie DolistováViktorie Dolistová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 25 PB 4.51 +0.0 m/s 4.46  +0.84.29  +0.54.51  +0.04.510.00.00.0 1.00
11 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 19 SB 4.49 +0.9 m/s 4.49  +0.94.35  +1.44.30  +0.34.490.00.00.0
12 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 22 4.34 +0.0 m/s 3.34  +1.14.11  +0.04.34  +0.04.340.00.00.0
13 Natalie LohseNatalie Lohse
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 1 PB 4.34 +0.6 m/s x3.83  +1.44.34  +0.64.340.00.00.0
14 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 16 PB 4.26 +0.0 m/s 4.26  +0.04.17  +1.14.14  +0.04.260.00.00.0
15 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 24 4.24 +0.0 m/s 4.24  +0.04.09  +0.74.17  +0.04.240.00.00.0
16= 220 Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 26 4.22 +0.9 m/s 4.22  +0.04.12  +0.03.86  +0.44.220.00.00.0
16= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 23 4.22 +0.0 m/s 4.12  +0.04.22  +0.93.86  +0.04.220.00.00.0
18 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 20 4.19 +0.4 m/s 4.19  +0.43.94  +1.33.97  +0.04.190.00.00.0
19 248 Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 28 4.15 +0.3 m/s 3.82  +0.04.15  +0.33.19  +0.04.150.00.00.0
20 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 13 PB 4.12 +0.2 m/s 4.10  +1.33.67  +0.04.12  +0.24.120.00.00.0
21 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 15 4.09 +0.7 m/s x4.09  +0.7x4.090.00.00.0
22 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 6 PB 4.06 +0.0 m/s 3.88  +0.03.94  +1.04.06  +0.04.060.00.00.0
23 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4 SB 4.06 +0.2 m/s x3.39  +1.24.06  +0.24.060.00.00.0
24 Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 21 4.05 +0.0 m/s 3.31  +0.04.05  +0.03.42  +0.24.050.00.00.0
25 271 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 12 PB 4.01 +0.5 m/s 3.20  +1.0x4.01  +0.54.010.00.00.0
26 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 9 SB 3.95 +0.4 m/s x3.80  +0.03.95  +0.43.950.00.00.0
27 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 10 3.87 +0.8 m/s 3.36  +1.43.42  +0.93.87  +0.83.870.00.00.0
28 Veronika PanuškováVeronika Panušková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 14 3.83 +0.0 m/s 3.79  +1.43.61  +0.03.83  +0.03.830.00.00.0
29 Natálie JirglováNatálie Jirglová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 11 3.79 +1.0 m/s xx3.79  +1.03.790.00.00.0
30 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 8 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.16  +0.03.60  +0.33.770.00.00.0
31 Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 18 3.72 +1.0 m/s 3.72  +1.03.69  +0.8x3.720.00.00.0
32 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 17 3.67 +0.0 m/s x3.67  +0.0-3.670.00.00.0
33 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 5 PB 3.62 +0.0 m/s 3.58  +0.03.62  +0.03.51  +1.03.620.00.00.0
34 Karolína PetrášováKarolína Petrášová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 2 PB 3.59 +0.0 m/s 3.39  +1.33.59  +0.03.20  +0.63.590.00.00.0
35 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 7 3.42 +0.3 m/s 2.96  +0.03.42  +0.33.23  +0.33.420.00.00.0
36 Barbora SálováBarbora Sálová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3 PB 3.39 +0.0 m/s 3.39  +0.03.39  +0.63.31  +0.83.390.00.00.0
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 7.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 24 11.10 10.2411.0810.8811.0811.10-- 11.00
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 23 09.70 09.4609.70x09.70x09.1209.57 9.00
3 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 PB 09.56 09.5608.7707.1109.5608.7209.0609.08 8.00
4 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 18 PB 09.47 09.4708.4408.0609.4708.5508.1008.53 7.00
5 Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 16 PB 09.20 08.7809.2008.8409.2008.1908.8509.13 6.00
6 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 19 PB 09.04 09.0408.9708.8609.0409.0409.0008.76 5.00
7 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 21 08.88 08.7908.8808.5708.8808.4208.69- 4.00
8 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 PB 08.59 08.3108.5908.1708.5908.0407.50x 3.00
MS Lucie PlochováLucie Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 08.17 06.6308.1707.6508.170.00.00.0
10 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 15 08.06 07.9807.1908.0608.060.00.00.0 2.00
11 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13 07.56 07.2907.56-07.560.00.00.0 1.00
12 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 8 PB 07.30 06.7507.3007.2607.300.00.00.0
13 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 10 07.12 06.9707.1206.9107.120.00.00.0
14 248 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 PB 06.94 06.4505.4506.9406.940.00.00.0
15 254 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 PB 06.87 05.9906.5706.8706.870.00.00.0
16 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 9 06.79 05.6406.3306.7906.790.00.00.0
17 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 7 06.51 x06.5105.3606.510.00.00.0
18 Mína JuráčkováMína Juráčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 PB 06.33 x06.3305.8706.330.00.00.0
19 261 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 5 SB 05.95 05.7505.9505.9205.950.00.00.0
Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška HrbkováEliška Hrbková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 22 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 PB 12.82 11.0611.4812.8212.8211.3011.3709.47 11.00
2 486 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 20 12.10 11.3112.08x12.08x12.1011.69 9.00
3 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 18 11.10 10.4710.5909.6810.5909.6711.1010.08 8.00
4 David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 19 10.71 09.8509.9109.9709.9709.5610.7110.06 7.00
5 489 Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 15 PB 10.51 09.1009.5110.0110.0108.9810.5109.48 6.00
6 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3 PB 09.97 09.7209.2209.9709.9708.7009.7909.25 5.00
7 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 09.62 08.7709.1708.5009.1709.4609.6209.58 4.00
8 David RajchartDavid Rajchart
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 7 PB 09.50 08.9608.8909.2009.2009.5009.2609.49 3.00
9 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 13 09.16 09.1608.4809.1609.160.00.00.0 2.00
10 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 PB 08.74 06.2208.7408.6208.740.00.00.0 1.00
11 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 5 PB 08.67 07.2808.0908.6708.670.00.00.0
12 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 08.58 08.5808.4208.0708.580.00.00.0
13 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 12 08.36 08.3608.0208.0008.360.00.00.0
14 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 16 08.30 08.3008.0608.0908.300.00.00.0
15 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 9 PB 07.88 07.8807.8307.7507.880.00.00.0
16 Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 2 PB 07.52 06.7507.5206.9407.520.00.00.0
17 Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 PB 07.50 x06.5307.5007.500.00.00.0
18 490 Michal VavroušekMichal Vavroušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 07.22 06.9607.2207.1907.220.00.00.0
19 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 07.12 xx07.1207.120.00.00.0
20 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 8 PB 06.56 05.2506.56x06.560.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 20 PB 32.43 0.0 11.00
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 18 PB 30.55 0.0 9.00
3 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 19 27.84 0.0 8.00
4 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 17 PB 27.58 0.0 7.00
5 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 8 PB 27.14 0.0 6.00
6 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 11 PB 25.42 0.0 5.00
7 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 7 PB 25.23 0.0 4.00
8 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 16 PB 23.69 0.0 3.00
9 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 12 PB 23.09 0.0 2.00
10 Mína JuráčkováMína Juráčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 5 PB 20.77 0.0 1.00
11 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 2 PB 19.03 0.0
12 239 Mariana KonvičkováMariana Konvičková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 6 PB 18.58 0.0
13 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 14 PB 18.33 0.0
14 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 15 SB 17.25 0.0
15 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 10 PB 17.21 0.0
MS Lucie PlochováLucie Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 PB 17.17 0.0
17 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 4 PB 14.42 0.0
18 261 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 13 SB 13.50 0.0
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3 DNS 0.0
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 7.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 486 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 17 PB 49.18 0.0 11.00
2 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13 PB 42.41 0.0 9.00
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 16 PB 42.34 0.0 8.00
4 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 15 PB 40.60 0.0 7.00
5 488 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4 PB 40.39 0.0 6.00
6 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 2 PB 39.48 0.0 5.00
7 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 37.39 0.0 4.00
8 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 1 PB 33.28 0.0 3.00
9 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 12 33.10 0.0 2.00
10 Jan PořízekJan Pořízek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 8 PB 24.75 0.0 1.00
11 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 11 24.69 0.0
12 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 5 SB 24.29 0.0
13 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 21.49 0.0
14 Matěj PechMatěj Pech
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 7 PB 21.39 0.0
15 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3 PB 19.95 0.0
Jan MatoušekJan Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 NM 0.0
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 NM 0.0
Celkem 17 závodníků