Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Přátelství (7. 9. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 39.07 11.00
2 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 39.70 9.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 40.41 6.00
4 279 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 41.13 5.00
5 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 41.60 4.00
6 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.96 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 40.10 8.00
2 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 43.17 2.00
3 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 43.70 1.00
4 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 43.94
5 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.11
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 45.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 40.40 7.00
2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 44.17
3 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.52
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 46.83
5 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 39.07 11.00
2 488 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 39.70 9.00
3 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 40.10 8.00
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 40.40 7.00
5 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 40.41 6.00
6 279 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 41.13 5.00
7 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 41.60 4.00
8 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.96 3.00
9 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 43.17 2.00
10 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 43.70 1.00
11 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 43.94
12 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.11
13 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 44.17
14 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 45.79
15 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 46.52
16 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 46.83
17 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.63

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 43.02 11.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.74 9.00
3 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 44.74 8.00
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 45.74 7.00
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 45.77 6.00
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 46.08 5.00
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 SB 46.26 4.00
4 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 46.34 3.00
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 46.43 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 48.24
2 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 50.03
3 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.16
4 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.24
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 7.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 46.86 1.00
2 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 50.57
3 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 50.98
4 254 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.59
5 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 56.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 43.02 11.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.74 9.00
2 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 44.74 8.00
4 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 45.74 7.00
5 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 45.77 6.00
6 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 46.08 5.00
7 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 SB 46.26 4.00
8 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 46.34 3.00
9 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 46.43 2.00
10 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 46.86 1.00
11 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 48.24
12 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 50.03
13 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 50.57
14 47 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 50.98
15 254 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.59
16 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.16
17 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.24
18 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 56.50
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS