Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (18. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.82
2 194 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 11.18
3 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 11.49
4 111 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 11.54
5 130 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 11.55
6 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 11.63
7 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.13
49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 SB 10.96
2 45 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 11.31
3 183 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.37
4 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 SB 11.46
5 150 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 11.55
6 57 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 11.66
7 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.68
MS 129 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.23
2 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 11.24
3 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.26
4 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.60
5 197 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.65
6 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.70
7 75 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.88
8 53 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.82
2 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 SB 10.96
3 194 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 11.18
4 200 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.23
5 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 11.24
6 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.26
7 45 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 11.31
8 183 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.37
9 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 SB 11.46
10 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 11.49
11 111 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 11.54
12 130 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 PB 11.55
12 150 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 11.55
14 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.60
15 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 11.63
16 197 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.65
17 57 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 11.66
18 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.68
19 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.70
20 75 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.88
21 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.13
22 129 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.32
23 53 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.51
49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 10.70 11.00
2 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 11.02 9.00
3 194 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 11.12 8.00
4 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 SB 11.21 7.00
5 200 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.28 6.00
6 45 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 11.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 11.22 4.00
2 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 SB 11.35 3.00
3 183 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.41 2.00
4 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 11.45 1.00
5 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 11.46
6 111 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 11.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 10:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.45
2 211 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.81
3 180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 12.83
4 149 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 PB 13.03
5 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.32
6 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 13.67
7 223 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 14.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 10:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.44
2 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.73
3 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.74
4 212 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 12.79
MS 49 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.33
6 186 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 14.28
7 88 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.51
MS Tamara BehůňováTamara Behůňová 03 STU BratislavaSTU Bratislava 1 14.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.7.2020 - 10:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 12.22
2 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.41
3 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.56
4 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 12.57
5 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 13.02
6 81 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 13.39
7 206 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.54
8 226 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 14.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 12.22
2 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.41
3 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.44
4 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.45
5 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.56
6 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 12.57
7 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.73
8 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.74
9 212 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 12.79
10 211 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.81
11 180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 12.83
12 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 13.02
13 149 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 PB 13.03
14 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.32
15 49 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.33
16 81 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 13.39
17 206 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.54
18 19 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 13.67
19 226 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 14.21
20 223 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 14.22
21 186 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 14.28
22 88 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.51
23 Tamara BehůňováTamara Behůňová 03 STU BratislavaSTU Bratislava 1 14.53

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 11.96 11.00
2 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 12.04 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 12.08 8.00
4 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 SB 12.35 7.00
5 211 Dominika FialováDominika Fialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 12.70 6.00
6 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 12.34 4.00
2 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 12.40 3.00
3 180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 12.75 2.00
4 212 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.92 1.00
137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 DNS
149 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 DNF
Celkem 6 závodníků