Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Kolínský vrhačský čtvrtek

Kolín (27. 8. 2020)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11.95
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 08.73
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10.83
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10.35
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13.12
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 11.53
2 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 10.20
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.18
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 13.91
2 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12.53
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.88
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.92
2 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 11.96
3 Jan SuchánekJan Suchánek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
84 10.64
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 29.79
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 27.56
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 45.52
2 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 33.73
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 43.80
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 43.03
3 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 42.79
4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 36.97
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 27.06
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 37.23
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 36.87
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 29.96
4 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.78
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 32.30
2 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 31.42
3 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 31.20
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 25.28
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 48.21
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 44.60
3 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 39.34
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 35.32
5 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 34.39
6 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 29.41
7 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 18.55
8 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 17.78
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.82
2 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 32.53
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irfan ShamshuddinIrfan Shamshuddin
MalaysiaMalaysia
95 53.48
2 Tomáš SeverýnTomáš Severýn
neregistrovanýneregistrovaný
81 22.09
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 42.42
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 32.31
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 48.36
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 42.19
3 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 37.60
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 36.12
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 48.64
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 36.22
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 38.21
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 36.14
3 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.60
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 37.21
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 56.95
2 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 49.20
3 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 47.64
4 David FilipDavid Filip
Sk JeseniovaSk Jeseniova
03 43.41
5 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 25.25
6 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 21.45
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Veteráni

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 24.62
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 34.63
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(čt, 27.8.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 43.99
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 41.70
3 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 39.49
4 Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
71 28.46
Celkem 4 závodníků