3. Kolínský vrhačský čtvrtek
Kolín (10. 9. 2020)vrh koulí 3kg - Dorostenky
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 12.24 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11.38 | ||||||||||||||||
3 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 10.37 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. |
05 | 11.47 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. |
08 | 11.43 | ||||||||||||||||
3 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 11.13 | ||||||||||||||||
4 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 09.71 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 08.63 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 13.14 | ||||||||||||||||
2 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 12.85 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 09.49 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 13.33 | ||||||||||||||||
2 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 12.65 | ||||||||||||||||
3 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 12.01 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří ŠípekJiří Šípek
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 09.49 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 22.21 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 33.30 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 23.73 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. |
05 | 42.13 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. |
08 | 36.52 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 36.05 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 33.89 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 33.56 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Veteráni
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 36.94 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 57.93 | ||||||||||||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 44.85 | ||||||||||||||||
3 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 35.98 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 33.85 | ||||||||||||||||
5 |
Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 33.46 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 56.50 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 42.73 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 54.54 | ||||||||||||||||
2 |
Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova |
01 | 45.95 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 36.42 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 6kg - Veteráni
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 52.94 | ||||||||||||||||
2 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín |
68 | 33.02 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(čt, 10.9.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 48.34 | ||||||||||||||||
2 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 46.04 | ||||||||||||||||
3 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK Jeseniova |
00 | 43.36 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |