Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. atletické prázdninové úterý

Brno-Horníkova (21. 7. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 21.7.2020 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.96
2 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.14
3 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.51
4 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 10.13
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.7.2020 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.18
2 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.64
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.78
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 21.7.2020 - 15:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 07.77
2= Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 07.89
2= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 07.89
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 08.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 07.77
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 07.89
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 07.89
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 08.07
5 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.18
6 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.64
7 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.78
8 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.96
9 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.14
10 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.51
11 Alex KratochvilAlex Kratochvil 09 BYAC BrnoBYAC Brno 10.13

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šiška MatějŠiška Matěj 12 JAC BrnoJAC Brno 9 10.63 45.00
2 Adam PažitkaAdam Pažitka 14 JAC BrnoJAC Brno 11 14.28 0.00
3 Marek SlámaMarek Sláma 12 JAC BrnoJAC Brno 14 14.65 0.00
4 Jakub MatušJakub Matuš 13 JAC BrnoJAC Brno 10 16.25 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ZpěvákMikuláš Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 17 11.05 13.00
2 Marek SalvetMarek Salvet 12 JAC BrnoJAC Brno 13 11.85 0.00
3 Vojtěch TrtilVojtěch Trtil 11 JAC BrnoJAC Brno 16 11.88 0.00
4 Václav MachotaVáclav Machota 11 JAC BrnoJAC Brno 8 12.68 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelkaAdam Šindelka 10 JAC BrnoJAC Brno 15 10.47 61.00
2 Šimon DoleželŠimon Doležel 10 JAC BrnoJAC Brno 3 10.85 26.00
3 František MachotaFrantišek Machota 10 JAC BrnoJAC Brno 7 12.26 0.00
4 Petr DoleželPetr Doležel 10 JAC BrnoJAC Brno 4 13.16 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 JAC BrnoJAC Brno 5 11.48 0.00
2 Patrik SalvetPatrik Salvet 08 JAC BrnoJAC Brno 12 11.60 0.00
3 Kristian KorvasKristian Korvas 08 JAC BrnoJAC Brno 6 13.14 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BerdnikLukáš Berdnik 06 JAC BrnoJAC Brno 2 09.21 259.00
2 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.08 109.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BerdnikLukáš Berdnik 06 JAC BrnoJAC Brno 2 09.21 259.00
2 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.08 109.00
3 Adam ŠindelkaAdam Šindelka 10 JAC BrnoJAC Brno 15 10.47 61.00
4 Šiška MatějŠiška Matěj 12 JAC BrnoJAC Brno 9 10.63 45.00
5 Šimon DoleželŠimon Doležel 10 JAC BrnoJAC Brno 3 10.85 26.00
6 Mikuláš ZpěvákMikuláš Zpěvák 11 JAC BrnoJAC Brno 17 11.05 13.00
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 JAC BrnoJAC Brno 5 11.48 0.00
8 Patrik SalvetPatrik Salvet 08 JAC BrnoJAC Brno 12 11.60 0.00
9 Marek SalvetMarek Salvet 12 JAC BrnoJAC Brno 13 11.85 0.00
10 Vojtěch TrtilVojtěch Trtil 11 JAC BrnoJAC Brno 16 11.88 0.00
11 František MachotaFrantišek Machota 10 JAC BrnoJAC Brno 7 12.26 0.00
12 Václav MachotaVáclav Machota 11 JAC BrnoJAC Brno 8 12.68 0.00
13 Kristian KorvasKristian Korvas 08 JAC BrnoJAC Brno 6 13.14 0.00
14 Petr DoleželPetr Doležel 10 JAC BrnoJAC Brno 4 13.16 0.00
15 Adam PažitkaAdam Pažitka 14 JAC BrnoJAC Brno 11 14.28 0.00
16 Marek SlámaMarek Sláma 12 JAC BrnoJAC Brno 14 14.65 0.00
17 Jakub MatušJakub Matuš 13 JAC BrnoJAC Brno 10 16.25 0.00

60 m - Ženy

(út, 21.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 08.97
2 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.01
3 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 09.24
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína VaculíkováKristína Vaculíková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.01 160.00
2 Tereza HolíkováTereza Holíková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.54 91.00
3 Gabriela GrimováGabriela Grimová 13 JAC BrnoJAC Brno 12.56 10.00
4 Markéta VaculíkováMarkéta Vaculíková 14 JAC BrnoJAC Brno 14.03 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela WeisováDaniela Weisová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.36 0.00
2 Ema RajnochováEma Rajnochová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.38 0.00
3 Pavlína RajnochováPavlína Rajnochová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.48 0.00
Lenka HoškováLenka Hošková 11 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liliana SchmmausováLiliana Schmmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 11.05 154.00
2 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 11.17 137.00
3 Valerie LukšíkováValerie Lukšíková 09 JAC BrnoJAC Brno 13.04 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 21.7.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.21 513.00
2 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.28 496.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.21 513.00
2 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.28 496.00
3 Kristína VaculíkováKristína Vaculíková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.01 160.00
4 Liliana SchmmausováLiliana Schmmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 11.05 154.00
5 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 11.17 137.00
6 Tereza HolíkováTereza Holíková 12 JAC BrnoJAC Brno 11.54 91.00
7 Gabriela GrimováGabriela Grimová 13 JAC BrnoJAC Brno 12.56 10.00
8 Valerie LukšíkováValerie Lukšíková 09 JAC BrnoJAC Brno 13.04 0.00
9 Daniela WeisováDaniela Weisová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.36 0.00
10 Ema RajnochováEma Rajnochová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.38 0.00
11 Pavlína RajnochováPavlína Rajnochová 12 JAC BrnoJAC Brno 13.48 0.00
12 Markéta VaculíkováMarkéta Vaculíková 14 JAC BrnoJAC Brno 14.03 0.00
Lenka HoškováLenka Hošková 11 BYAC BrnoBYAC Brno DNS