Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Eden (10. 9. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 22 PB 54.29 0.0 11.00
2 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 23 PB 54.18 0.0 9.00
3 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 19 PB 50.68 0.0 8.00
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 20 PB 50.15 0.0 7.00
5 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 17 PB 45.52 0.0 6.00
6 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
07 16 PB 45.21 0.0 5.00
7 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 15 PB 45.08 0.0 4.00
8 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 7 PB 43.48 0.0 3.00
9 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 18 PB 42.44 0.0 2.00
10 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 21 PB 41.00 0.0 1.00
11 Jan GorgoňJan Gorgoň
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 11 PB 39.69 0.0
12 Matěj KrystiánMatěj Krystián
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 39.53 0.0
13 Dominik SteinbachDominik Steinbach
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 14 PB 39.10 0.0
14 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3 PB 36.49 0.0
15 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 PB 36.10 0.0
16 248 Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 6 PB 35.12 0.0
17 Adam MálekAdam Málek
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 13 PB 32.41 0.0
18 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 12 PB 31.02 0.0
19 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 2 PB 30.77 0.0
20 Hynek BurianHynek Burian
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 10 PB 28.17 0.0
21 Richard NavaraRichard Navara
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 5 PB 26.90 0.0
Matěj ČížekMatěj Čížek
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 8 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 24 PB 47.13 0.0 11.00
2 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 22 PB 44.84 0.0 9.00
3 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
07 21 PB 39.59 0.0 8.00
4 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 18 PB 38.42 0.0 7.00
5 Viktorie BíláViktorie Bílá
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 23 PB 37.68 0.0 6.00
6 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 5 PB 33.11 0.0 5.00
7 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 32.45 0.0 4.00
8 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 19 32.19 0.0 3.00
9 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 17 PB 30.80 0.0 2.00
10 Klára BesedováKlára Besedová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 13 PB 30.49 0.0 1.00
11 Emma De RoseEmma De Rose
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 20 PB 30.20 0.0
12 Eliška PupováEliška Pupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 9 PB 28.73 0.0
13 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 3 SB 28.19 0.0
14 3 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 12 PB 27.83 0.0
15 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 6 PB 27.04 0.0
16 Viola MotejzíkováViola Motejzíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 14 PB 25.72 0.0
17 Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 10 PB 25.30 0.0
18 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 4 PB 23.86 0.0
19 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
08 15 PB 23.69 0.0
20 8 Ester KedroňováEster Kedroňová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 11 PB 23.39 0.0
21 Sofie AdamičkováSofie Adamičková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 PB 18.59 0.0
22 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 2 PB 12.01 0.0
Lucie MilštainováLucie Milštainová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 8 DNS 0.0
Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 16 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků