Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Masters Europa Lovosice 2020

Lovosice (14. - 16. 8. 2020)
skok vysoký - Muži (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.70
2 Milan KrálMilan Král 70 M35M35 1.50
3 Petr ČechPetr Čech 44 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 1.40
skok vysoký - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.31
skok o tyči - Muži (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3.00
2 Milan TrejbalMilan Trejbal 66 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.80
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2.30
skok o tyči - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.90
2 Hana VodičkováHana Vodičková 67 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.30
skok daleký - Muži (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.77
2 Petr ScigelPetr Scigel 83 M35M35 5.25
3 Milan KrálMilan Král 70 M35M35 4.53
skok daleký - Ženy (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.89
2 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.62
3 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 4.41
trojskok - Muži (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.10
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.15
3 Jaromír GebauerJaromír Gebauer 65 M35M35 10.05
trojskok - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.90
2 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82
vrh koulí 3kg - Veteráni (pátek, 14.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav PanochaVáclav Panocha 33 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.53
vrh koulí 3kg - Veteránky (pátek, 14.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 49 W60W60 07.30
vrh koulí 4kg - Veteráni (pátek, 14.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka 50 Sokol DomažliceSokol Domažlice 13.11
2 Milan FlieglMilan Fliegl 43 M35M35 08.05
3 Antonín KrátkýAntonín Krátký 46 AK MostAK Most 07.50
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková 82 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.41
2 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.23
3 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.71
vrh koulí 5kg - Veteráni (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota 54 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.20
2 Jiří ŠolarJiří Šolar 54 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 11.68
3 Štefan PšenákŠtefan Pšenák 59 ASK LovosiceASK Lovosice 10.35
vrh koulí 6kg - Veteráni (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Luděk JursaLuděk Jursa 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.08
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 13.41
2 Petr ScigelPetr Scigel 83 M35M35 09.94
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 ASK LovosiceASK Lovosice 08.37
hod diskem 1kg - Veteráni (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ŠolarJiří Šolar 54 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 46.00
2 Karel HošekKarel Hošek 58 AK KroměřížAK Kroměříž 45.22
3 Štefan PšenákŠtefan Pšenák 59 ASK LovosiceASK Lovosice 33.95
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 83 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.32
2 Jana MatějkováJana Matějková 49 W60W60 15.56
hod diskem 1,5kg - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 32.60
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 39.90
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 35.32
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 ASK LovosiceASK Lovosice 30.47
hod kladivem 3kg - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav PanochaVáclav Panocha 33 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 25.12
hod kladivem 3kg - Veteránky (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová 56 AK BílinaAK Bílina 31.78
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková 82 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.29
hod kladivem 6kg - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří TáborskýJiří Táborský 63 AK MostAK Most 46.52
2 Libor NovotnýLibor Novotný 63 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 41.33
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BartůněkJan Bartůněk 81 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.51
2 Aleš KuklíkAleš Kuklík 72 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 39.70
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 38.15
hod oštěpem 400g - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamil NeužilKamil Neužil 38 M35M35 21.36
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 17.46
3 Václav PanochaVáclav Panocha 33 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.52
hod oštěpem 500g - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan SobotkaIvan Sobotka 43 M35M35 27.03
2 Pavel KalinaPavel Kalina 41 M35M35 17.72
hod oštěpem 500g - Veteránky (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stanislava MasničákováStanislava Masničáková 60 W60W60 14.96
hod oštěpem 600g - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 34.05
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková 82 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.38
2 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.38
3 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.38
hod oštěpem 700g - Veteráni (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 43.00
2 Petr ErlebachPetr Erlebach 61 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.74
3 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 34.87
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 15.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Luboš NováčekLuboš Nováček 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.70
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 53.42
hod břemenem 10kg - Veteráni (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel HošekKarel Hošek 58 AK KroměřížAK Kroměříž 14.72
2 Jiří ŠolarJiří Šolar 54 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 14.15
hod břemenem 10kg - Veteráni (čtvrtek, 13.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav PanochaVáclav Panocha 33 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.95
hod břemenem 10kg - Ženy (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková 82 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.42
1 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová 56 AK BílinaAK Bílina 12.77
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.80
hod břemenem 12kg - Veteráni (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří TáborskýJiří Táborský 63 AK MostAK Most 15.52
2 Libor NovotnýLibor Novotný 63 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 15.05
hod břemenem 16kg - Muži (neděle, 16.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BartůněkJan Bartůněk 81 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.16
2 Aleš KuklíkAleš Kuklík 72 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.92