Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mužů a žen

Praha - Podvinný mlýn (17. 9. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 17.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 54.07 11.00
2 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 54.43 8.00
3 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.51 7.00
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 54.60 6.00
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 55.04 5.00
6 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 56.12 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 54.10 9.00
2 Aleš KlečkaAleš Klečka 02 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 3 62.02 1.00
3 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 62.73
Robin ŠtěrbáčekRobin Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 6 DNS
3 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 59.62 3.00
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 61.77 2.00
3 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 62.11
Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 54.07 11.00
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 54.10 9.00
3 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 54.43 8.00
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.51 7.00
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 54.60 6.00
6 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 55.04 5.00
7 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 56.12 4.00
8 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 59.62 3.00
9 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 61.77 2.00
10 Aleš KlečkaAleš Klečka 02 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 3 62.02 1.00
11 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 62.11
12 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 62.73
Robin ŠtěrbáčekRobin Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 6 DNS
3 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 DNS
Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 17.9.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.25 11.00
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 62.72
3 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.90 9.00
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 65.42 6.00
5 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 66.21 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 17.9.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 64.40 7.00
2 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 66.59 4.00
3 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 69.95 2.00
4 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 73.70
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 17.9.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 64.02 8.00
2 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 67.11 3.00
3 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 71.75 1.00
Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 60.25 11.00
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 62.72
3 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.90 9.00
4 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 64.02 8.00
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 64.40 7.00
6 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 65.42 6.00
7 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 66.21 5.00
8 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 66.59 4.00
9 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 67.11 3.00
10 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 69.95 2.00
11 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 71.75 1.00
12 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 73.70
Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 DNS