Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Podvinný mlýn (1. 9. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 16:50) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 07.39 11.00
2 Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 07.55 9.00
3 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.76 7.00
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 08.01 6.00
5 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.12 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 16:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 07.67 8.00
2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 08.52
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 08.58
4 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.70
Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 1.9.2020 - 16:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.37 3.00
2= Vladimír PravenecVladimír Pravenec 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.49 0.50
2= Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 08.49 0.50
4 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 08.51
5 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.82
6 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 1.9.2020 - 16:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.08 5.00
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.47 2.00
3 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.77
4 5 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.10
5 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 09.32
6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 16:35) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.95 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.51 9.00
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.67 7.00
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.70 6.00
5 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 08.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 16:35) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.81 4.00
2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.88 3.00
3 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.01
4 8 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.06
5 Kamila KovaříkováKamila Kovaříková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 1.9.2020 - 16:35) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.77 5.00
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
3 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.26
4 Anna TulachováAnna Tulachová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.38
5 79 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 1.9.2020 - 16:35) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.89 1.50
2 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.00
MS Agáta KverkováAgáta Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.51
4 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.61
5 53 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.82
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 1.9.2020 - 16:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 08.60 8.00
2 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.89 1.50
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.04
4 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.13
5 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.33
6 66 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.58
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 17:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 17.13 11.00
2 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 19.92
3 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 20.80
4 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.90
5 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 22.51
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 17:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 17.26 9.00
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 19.35 2.00
3 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.40
4 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.62
5 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.01
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 1.9.2020 - 17:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.51 7.00
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 18.81 6.00
3 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 18.97 5.00
4 Vladimír PravenecVladimír Pravenec 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 21.31
5 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.36
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 1.9.2020 - 17:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.08 4.00
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 SB 19.99
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.19
4 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 20.49
5 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 20.90
Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 1.9.2020 - 17:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 18.21 8.00
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19.16 3.00
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.81 1.00
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 20.97
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.42
Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 17:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 19.95 11.00
2 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.84
3 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.42
4 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.70
92 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.69 8.00
2 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.12 5.00
3 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.56 3.00
4 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 21.76 2.00
5 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 21.80 1.00
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 1.9.2020 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 20.64 9.00
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.86 7.00
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.94 6.00
4 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.45 4.00
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.70
6 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.03
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci

(út, 1.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 2:14.19 11.00
2 4 Šimon MacháčekŠimon Macháček 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 8 2:20.52 9.00
3 40 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:20.87 8.00
4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:25.32 7.00
5 53 Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 2:26.29 6.00
6 3 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 2:26.93 5.00
7 82 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:33.18 4.00
8 79 Martin SoukupMartin Soukup 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:40.32 3.00
9 71 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 2:41.42 2.00
10 69 Pavel ŠkopPavel Škop 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 2:42.33 1.00
11 6 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:44.15
12 5 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:49.05
13 75 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 3:00.55
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 2:30.88 11.00
MS 70 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:35.19
3 84 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:37.73 9.00
4 79 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:41.84 8.00
5 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:42.19 7.00
6 66 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 2:43.19 6.00
7 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 2:43.29 5.00
8 58 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:45.47 4.00
9 67 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:47.82 3.00
10 8 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 2:57.90 2.00
11 76 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:58.26 1.00
12 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 3:01.32
13 Tereza SchlesingerováTereza Schlesingerová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 3:08.50
14 90 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 13 3:13.66
92 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 15 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 15.01 11.00
2 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 15.33 8.00
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.36 6.00
4 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.40
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 16:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 15.19 9.00
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.34 7.00
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.57 5.00
4 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.75 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 1.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ObstAlex Obst 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 17.43 4.00
2 4 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 19.02 2.00
3 40 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.51 1.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 16:00) official Vítr: +6.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.95 8.00
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.84 7.00
3 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 17.45 6.00
4 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 19.01 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 15.78 11.00
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.81 9.00
3 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.30 5.00
4 Ella JelínkováElla Jelínková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 23.64 3.00
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(út, 1.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 5:07.49 11.00
2 79 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 5:07.65 9.00
3 35 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 5:26.96 8.00
4 90 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 5:27.60 7.00
5 96 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 5:36.41 6.00
6 4 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 5:36.42 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 5:50.94 11.00
2 82 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 6:40.94 9.00
3 71 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 6:41.15 8.00
4 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 6:56.19 7.00
5 53 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 7:18.11 6.00
6 79 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 8:17.93 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zlesák, Rozkydálek, Klusoň, Labuť Zlesák, Rozkydálek, Klusoň, Labuť PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.58 11.00
2 Šebek, Starý, Lukeš, Vacek Šebek, Starý, Lukeš, Vacek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.64 9.00
3 Lupač, Parikh, Ureš, Shon Lupač, Parikh, Ureš, Shon A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 30.94 8.00
4 Vajsochr, Hořejší, Ptáček, Rys Vajsochr, Hořejší, Ptáček, Rys AC Praha 1890AC Praha 1890 5 31.12 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haman, Haranta, Obst, Ort Haman, Haranta, Obst, Ort PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 31.09 7.00
2 Bendičák, Ovčiak, Hollmann, Klouda Bendičák, Ovčiak, Hollmann, Klouda PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 31.42 5.00
3 71 Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 32.93 4.00
4 Mašek, Adamčík, Koverdynský, Šafránek Mašek, Adamčík, Koverdynský, Šafránek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 33.07 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimková, Krimláková, Jaroušková, Křížová Šimková, Krimláková, Jaroušková, Křížová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 30.99 11.00
2 Jindrová, Frimlová, Kněžková, Ondrová Jindrová, Frimlová, Kněžková, Ondrová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 32.11 9.00
3 Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 32.35 8.00
4 Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 34.68 4.00
5 Maříková, Bartáková, Válová, Schlesingerová Maříková, Bartáková, Válová, Schlesingerová AC Praha 1890AC Praha 1890 4 37.20 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koděrová, Jelínková, Ledvinková, Kolářová Koděrová, Jelínková, Ledvinková, Kolářová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 33.63 7.00
2 8 Brožová, Vítkovská, Pokorná, Krejčovesová Brožová, Vítkovská, Pokorná, Krejčovesová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 33.71 6.00
3 Varna, Valachová, Hanušová, Dolejší Varna, Valachová, Hanušová, Dolejší PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 34.54 5.00
4 Váchová, Teplá, Neufusová, Krejdlová Váchová, Teplá, Neufusová, Krejdlová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 34.85 3.00
5 Kovaříková, Malinská, Velenská, Mrázová Kovaříková, Malinská, Velenská, Mrázová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 35.23 2.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 1.9.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.481.511.541.571.601.63 Body
1 Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 4 1.60 ooooooxxx 11.00
2 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3 1.60 ooxoooxoxxx 9.00
3 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2 1.51 oxxooxxx 8.00
4 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 1 1.51 oxoxoxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 13 PB 1.46 11.00
2 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 PB 1.43 9.00
3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 11 PB 1.40 8.00
4 35 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 6 PB 1.40 7.00
5 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 10 PB 1.34 6.00
6 71 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 PB 1.31 5.00
7 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 12 PB 1.28 4.00
8 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 8 PB 1.28 3.00
Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1 DNS
Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 7 NM
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 9 NM
Izabel KubiesIzabel Kubies
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 4 NM
Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 3 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 1.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 PB 5.53 -1.6 m/s 5.53  -1.60.00.05.530.00.00.0 11.00
2 Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 2 5.50 +2.7 m/s 5.49 -3.4 m/s 0.05.49  -3.45.50  +2.75.500.00.00.0 9.00
3 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 10 PB 5.28 -1.8 m/s 5.28  -1.80.00.05.280.00.00.0 8.00
4 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 8 PB 5.01 -1.1 m/s 5.01  -1.10.00.05.010.00.00.0 7.00
5 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 7 PB 4.61 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.04.61  +0.90.0 6.00
6 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 4.52 +2.3 m/s 4.37 +0.0 m/s 0.00.04.37  +0.04.374.52  +2.30.00.0 5.00
7 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 6 PB 4.44 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.04.44  +0.90.0 4.00
8 96 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3 4.21 +4.7 m/s 4.04 +0.0 m/s 0.00.04.04  +0.04.040.00.04.21  +4.7 3.00
9 Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 1 PB 3.90 +0.0 m/s 0.03.90  +0.00.03.900.00.00.0 2.00
69 Pavel ŠkopPavel Škop
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 9 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 16 4.81 +0.8 m/s 4.81  +0.80.00.04.810.00.00.0 11.00
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 15 4.66 +1.8 m/s 4.66  +1.80.00.04.660.00.00.0 9.00
3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 11 4.54 -0.9 m/s 4.54  -0.90.00.04.540.00.00.0 8.00
4 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 14 4.48 -1.1 m/s 4.48  -1.10.00.04.480.00.00.0 7.00
5 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 6 4.36 +0.2 m/s 4.36  +0.20.00.04.360.00.00.0 6.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 13 4.35 +0.0 m/s 4.35  +0.00.00.04.350.00.00.0 5.00
7 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 5 4.20 +0.0 m/s 4.20  +0.00.00.04.200.00.00.0 4.00
8 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 4.13 -0.3 m/s 4.13  -0.30.00.04.130.00.00.0 3.00
9 Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 8 4.11 +0.0 m/s 4.11  +0.00.00.04.110.00.00.0 2.00
10 Kamila KovaříkováKamila Kovaříková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 9 4.03 -0.5 m/s 4.03  -0.50.00.04.030.00.00.0 1.00
11 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 4.01 -0.2 m/s 4.01  -0.20.00.04.010.00.00.0
12 Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 7 3.99 +1.1 m/s 3.99  +1.10.00.03.990.00.00.0
13 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 3.96 -0.9 m/s 3.96  -0.90.00.03.960.00.00.0
14 Ella JelínkováElla Jelínková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 2 3.94 +1.6 m/s 3.94  +1.60.00.03.940.00.00.0
15 Marina KverkováMarina Kverková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 10 3.91 -1.9 m/s 3.91  -1.90.00.03.910.00.00.0
16 Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 3.65 +0.0 m/s 3.65  +0.00.00.03.650.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 16 11.61 0.0 11.00
MS Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 15 11.00 0.0
3 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1 09.97 0.0 9.00
4 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 14 09.01 0.0 8.00
5 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 13 08.58 0.0 7.00
6 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 10 08.39 0.0 6.00
7 79 Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 08.39 0.0 5.00
8 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 11 08.26 0.0 4.00
9 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 5 08.03 0.0 3.00
10 40 Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 9 07.73 0.0 2.00
11 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 8 07.13 0.0 1.00
12 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 06.20 0.0
13 Juliana FrimlováJuliana Frimlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 4 05.95 0.0
14 Anna TulachováAnna Tulachová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 6 05.92 0.0
15 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 3 05.84 0.0
Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 2 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 1.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 12.64 0.0 11.00
2 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 8 11.81 0.0 9.00
3 Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 10.01 0.0 8.00
4 Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1 08.87 0.0 7.00
5 35 Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3 08.63 0.0 6.00
6 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 08.43 0.0 5.00
7 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2 08.23 0.0 4.00
8 Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 4 08.06 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 1.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 16 PB 34.01 0.0
2 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 14 PB 30.96 0.0 11.00
3 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 15 PB 30.74 0.0 9.00
4 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 12 PB 26.62 0.0 8.00
5 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 PB 23.85 0.0 7.00
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 4 PB 23.29 0.0 6.00
7 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 13 PB 21.51 0.0 5.00
8 Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 9 PB 18.53 0.0 4.00
9 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 5 PB 16.62 0.0 3.00
10 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 PB 16.06 0.0 2.00
11 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 2 PB 15.10 0.0 1.00
12 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 8 PB 14.79 0.0
13 67 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 7 PB 14.49 0.0
14 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3 PB 12.76 0.0
15 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 10 PB 10.77 0.0
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 1.9.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 38.72 0.0 11.00
2 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 5 33.98 0.0 9.00
3 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 4 26.05 0.0 8.00
4 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3 24.78 0.0 7.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 2 23.93 0.0 6.00
6 90 Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1 21.37 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků