Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje

Nové Město nad Metují (29. 8. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.26 QA
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.98 QA
3 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.11 QA
4 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 12.54 QB
5 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.06 QB
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.84 QA
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.84 QA
3 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.16 QA
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.38 QB
5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12.62 QB
6 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 13.19 QB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.26 QA
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.84 QA
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.84 QA
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.98 QA
5 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.11 QA
6 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.16 QA
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.38 QB
8 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 12.54 QB
9 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12.62 QB
10 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.06 QB
11 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 13.19 QB
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 13:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.29 11.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.74 9.00
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 11.83 8.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04 7.00
5 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.13 6.00
6 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 12.57 4.00
2 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.68 3.00
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 13.06 2.00
4 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 13.07 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.76 QA
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.79 QA
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.04 QA
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.31 QB
5 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.46 QB
6 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 12.91 QB
7 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 11.49 QA
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.78 QA
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.82 QA
4 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.35 QB
5 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.77 QB
6 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.96 QB
MS Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 11.49 QA
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.76 QA
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.78 QA
4 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.79 QA
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.82 QA
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.04 QA
7 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.31 QB
8 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.35 QB
9 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.46 QB
10 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.77 QB
11 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 12.91 QB
12 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.96 QB
13 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.97
14 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.27

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 11.48 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 11.73 9.00
3 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 11.76 8.00
4 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 11.76 7.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.91 6.00
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 12.07 4.00
2 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.44 3.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.55 2.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 12.68 1.00
5 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 12.71
6 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.03
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 11:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.71 11.00
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12.91 9.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.98 8.00
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 13.23 7.00
5 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 13.75 6.00
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.98 5.00
7 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 14.27 4.00
Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.05 QA
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.31 QA
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 13.33 QB
4 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.82 QB
5 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 13.99
6 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 14.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 13.12 QA
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 13.32 QA
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.34
4 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 13.74 QB
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.03 QB
6 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 15.48
Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.8.2020 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.20 QA
2 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.59 QA
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.61 QB
MS Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.95
5 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.02 QB
6 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 16.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.05 QA
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 13.12 QA
3 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.20 QA
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.31 QA
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 13.32 QA
6 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 13.33 QB
7 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.34
8 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.59 QA
9 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.61 QB
10 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 13.74 QB
11 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.82 QB
12 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.95
13 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 13.99
14 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.02 QB
15 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.03 QB
16 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 14.91
17 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 15.48
18 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 16.99
Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.10 11.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 13.12 9.00
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 13.12 8.00
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.40 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 13.52 6.00
6 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.49 4.00
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 13.56 3.00
3 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 13.77 2.00
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 13.90 1.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 14.07
6 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.18
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 16:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.83 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 24.29 9.00
3 13 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 25.19 8.00
4 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.88 7.00
5 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 25.94 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 16:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.56 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.60 9.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.98 7.00
4 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.01 6.00
5 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 24.46 4.00
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DQ
Poznámky:
Závodník Řehounek Jakub diskvalifikován pro porušení pravidla 17.3.2
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 16:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 23.93 8.00
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 25.12 3.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.17 2.00
4 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.40 1.00
5 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.42
Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 24.39 5.00
2 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 25.85
3 64 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 26.54
4 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 26.80
5 50 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 26.87
MS Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.56 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.60 9.00
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 23.93 8.00
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.98 7.00
5 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.01 6.00
6 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 24.39 5.00
7 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 24.46 4.00
8 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 25.12 3.00
9 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.17 2.00
10 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.40 1.00
11 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.42
12 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 25.85
13 64 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 26.54
14 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 26.80
15 50 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 26.87
16 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.95
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DQ
Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.17 11.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.90 9.00
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 26.32
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.61 8.00
5 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.49 4.00
6 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.89 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 16:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.04 7.00
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.82
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.99 6.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.28 5.00
5 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 30.56 3.00
Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.17 11.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.90 9.00
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 26.32
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.61 8.00
5 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.04 7.00
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.82
7 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.99 6.00
8 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.28 5.00
9 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.49 4.00
10 Monika HorákováMonika Horáková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 30.56 3.00
11 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.89 2.00
Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 26.24 11.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.26 9.00
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.45 8.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.90 7.00
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.09 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.17 5.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.14 4.00
MS Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.37
4 Klára SvobodováKlára Svobodová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.90
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 SB 28.21 3.00
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 28.63 2.00
3 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.78 1.00
4 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 30.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 26.24 11.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.26 9.00
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.45 8.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.90 7.00
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.09 6.00
6 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.17 5.00
7 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.14 4.00
8 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 SB 28.21 3.00
9 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.37
10 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 28.63 2.00
11 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.78 1.00
12 Klára SvobodováKlára Svobodová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 28.90
13 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.62
14 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 SB 30.17

400 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.36
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 44 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 PB 54.95
2 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 57.85 11.00
3 9 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 60.56 9.00
Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 53.84 11.00
2 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 55.94 9.00
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 56.36 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 57.69 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 60.57 6.00
2 58 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.87 5.00
3 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 68.48 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 53.84 11.00
2 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 55.94 9.00
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 56.36 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 57.69 7.00
5 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 60.57 6.00
6 58 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.87 5.00
7 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 68.48 4.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 59.22
MS Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 61.86
3 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 63.22 11.00
4 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 67.34 9.00
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 70.37 8.00
2 50 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 72.07 7.00
3 62 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 81.41 6.00
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ
Poznámky:
Závodnice Havlíčková Tereza diskvalifikována pro porušení TP16.7.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 59.22
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 61.86
3 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 63.22 11.00
4 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 67.34 9.00
5 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 70.37 8.00
6 50 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 72.07 7.00
7 62 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 81.41 6.00
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ

400 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 63.98 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 65.46 9.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 66.85 8.00
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 67.09 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 45 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31 2:02.48
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 44 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 2:02.94
MS 64 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:05.87
3 46 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:06.86 11.00
MS 45 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 SB 2:07.94
5 13 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:16.53 9.00
6 9 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.28 8.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 SB 2:09.76 11.00
2 67 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31 SB 2:11.45 9.00
3 66 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41 2:11.52 8.00
4 68 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21 2:17.60 7.00
5 64 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 61 PB 2:17.66 6.00
6 69 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 51 2:23.43 5.00
7 65 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 62 2:46.26 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 31 2:27.21 11.00
2 55 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41 2:28.03 9.00
3 65 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 51 SB 2:31.55 8.00
4 51 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21 2:33.66 7.00
5 50 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 PB 2:41.74 6.00
6 59 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 61 2:43.58 5.00
7 52 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22 PB 2:44.23 4.00
8 49 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 2:46.95 3.00
9 46 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 52 PB 2:49.65 2.00
10 62 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 62 PB 3:01.70 1.00
11 56 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42 3:02.01
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 2:23.39 11.00
MS 13 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:26.16
3 46 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 2:38.57 9.00
4 45 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:41.20 8.00
5 43 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:42.88 7.00
6 48 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:56.81 6.00
44 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 64 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:25.35
2 67 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 4:35.99 11.00
3 44 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:43.06 9.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 50 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4 PB 4:48.47
MS 53 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:00.86
3 58 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 5:19.68 11.00
4 66 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 5:21.30 9.00
5 68 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 5:27.63 8.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:52.40 11.00
2 49 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 4:57.51 9.00
3 65 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:19.29 8.00
4 55 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 5:33.60 7.00
5 63 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 5:46.16 6.00
6 69 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 6:27.40 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:56.97 11.00
2 56 Iveta FilounováIveta Filounová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 5:32.50 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 17.32 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 18.16 9.00
3 49 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.45 8.00
Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DQ
Poznámky:
Závodnice Vacková diskvalifikována TP16.7.
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 14.78 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 14.78 9.00
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 15.39
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.43 8.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 16.44 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 16.57 6.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 16.58 5.00
3 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.70 4.00
4 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 18.33 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 14.78 11.00
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 14.78 9.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 15.39
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.43 8.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 16.44 7.00
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 16.57 6.00
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 16.58 5.00
8 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 17.70 4.00
9 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 18.33 3.00

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 15.09 11.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 15.50 9.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.79 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 15.40 11.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.61 9.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.35 8.00
Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 16.86 7.00
MS Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 17.47
Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 15.40 11.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.61 9.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.35 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 16.86 7.00
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 17.47
Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.53 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.63 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 42.30 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.38 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 43.46 6.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 44.59 5.00
MS Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 45.26
4 68 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.85 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.53 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.63 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 42.30 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.38 7.00
5 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 43.46 6.00
6 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 44.59 5.00
7 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 45.26
8 68 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.85 4.00

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 45.12 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 45.15 9.00
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.52 8.00
MS Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 50.53 7.00
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 50.55 6.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.49 5.00
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 54.14 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 45.12 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 45.15 9.00
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.52 8.00
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.22
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 50.53 7.00
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 50.55 6.00
7 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 51.49 5.00
8 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 54.14 4.00

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 29.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 64.40 11.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 71.27 9.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 69.94 11.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 75.43 9.00
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 53 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 6:52.26
2 56 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 6:56.02 11.00
3 57 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 7:14.32 9.00
MS 43 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 8 7:25.24
5 62 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 7:40.66 8.00
6 49 Jan KlírJan Klír 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 7:40.93 7.00
7 50 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 7:52.02 6.00
8 65 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 8:39.89 5.00
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 55 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 7:58.78
2 51 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 8:13.52 11.00
3 58 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 8:46.27 9.00
4 59 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 9:30.46 8.00
52 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(so, 29.8.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 10:08.71
MS 45 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10:33.52
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 48 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13:06.51
2 46 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14:58.48 11.00
3 9 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 15:34.67 9.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Mix (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Hroch, Kloud, Pšenka, Blažek Hroch, Kloud, Pšenka, Blažek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DQ
MS Kaplanová, Pražáková, Rychterová, Havlíčková Kaplanová, Pražáková, Rychterová, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.89
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pácal, Müller, Šantavý, Červinka Pácal, Müller, Šantavý, Červinka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:35.20 11.00
2 Řehounek, Sváček, Kasal, Hvězda Řehounek, Sváček, Kasal, Hvězda Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:48.85 9.00
3 62 Čáp, Seidl, Locker, Touc Čáp, Seidl, Locker, Touc SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 4:16.80 8.00
Dítě, Čech, Kvapil, Bukovský Dítě, Čech, Kvapil, Bukovský TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 DQ
Poznámky:
Štafeta TJ Sokol Jaroměř diskvalifikována pro porušení pravidla: 24.6.3.
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Jansová, Bělohlávková, Prouzová, Myšková Jansová, Bělohlávková, Prouzová, Myšková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:38.81 11.00
2 Černovská, Thiele, Hudousková, Havlíčková Černovská, Thiele, Hudousková, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:40.73 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatníková, Šarounová, Filipová, Kuttichová Blatníková, Šarounová, Filipová, Kuttichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:14.40 11.00
2 Uhlíková, Frejvaldová, Štětinová, Fejová Uhlíková, Frejvaldová, Štětinová, Fejová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 4:36.56 9.00
3 Křováková, Vondroušová, Bašková, Voborníková Křováková, Vondroušová, Bašková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 4:37.19 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,69 1,73 1,77 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,95 1,99 2,02 2,05 2,07 2,11 2,13 Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 2.07 ----------o--o-xo-xxoxxx 11.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 PB 1.81 -----xooxxoxxoxxx 9.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 PB 1.60 -oxoxoxxx 8.00
4= Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 1.55 oooxxx 6.50
4= Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 PB 1.55 oooxxx 6.50
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,74 1,76 1,78 1,82 Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.78 -----o-xo--oxxx 11.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 PB 1.66 ---oxoxxoxxx 9.00
3= Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3 PB 1.55 oooxxx 7.50
3= Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 PB 1.55 -ooxxx 7.50
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 2 1.55 oxoxxoxxx 6.00
Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC PardubiceAC Pardubice
05 4 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 6 1.58 --o-o-xoxoxxo-xxx 11.00
2 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 1.43 ooooxxx 9.00
3 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 1.40 --xoxxx 8.00
4 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 1.35 ooxxx 7.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1 SB 1.35 oxxoxxx 6.00
6 Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 1.30 xxoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,57 1,59 1,61 1,64 1,65 1,66 Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 10 PB 1.65 ---oooooo-xo-xxoxoxxx 11.00
2 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 8 PB 1.49 -ooxxoxooxoxxx 9.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 9 1.46 ---ooo-xxx 8.00
4 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 6 PB 1.43 -ooooxxx 7.00
5 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 1.43 -oooxoxxx 6.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3 1.35 ooxxoxxx 5.00
7 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 1 SB 1.30 xooxxx 4.00
8 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 2 PB 1.30 oxxoxxx 3.00
9 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 5 PB 1.25 oxxx 2.00
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 NM -xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,65 3,80 3,95 4,15 4,22 4,34 4,44 4,54 4,64 4,69 Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 4.22 ----o-xxx 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 4.15 -oxoxoxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,50 2,70 2,90 3,10 3,30 3,50 3,65 3,80 3,95 Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 PB 3.80 ------xooxxx 11.00
2 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 SB 2.90 o-oxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,05 3,15 3,25 3,35 3,40 3,45 3,50 Body
Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 NM
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,30 2,50 2,65 2,80 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,40 3,45 3,50 Body
1 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 PB 2.65 -o-oxxoxxx 11.00
2 Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 PB 2.50 xooooxxx 9.00
Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 NM -------xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 6.84 +0.0 m/s 6.84  +0.0xx6.846.84  +0.46.74  +1.76.59  +0.8 11.00
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 PB 6.40 +0.0 m/s 6.40  +0.0x6.20  +2.36.406.30  +0.0-6.01  +1.6 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 6.23 +0.0 m/s 6.23  +0.06.09  +1.4x6.235.90  +2.54.14  +0.2x 8.00
4 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 5.84 +1.4 m/s xxx0.05.84  +1.44.48  +2.0x 7.00
5 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2 PB 5.47 +0.7 m/s x5.29  +0.05.19  +1.65.295.47  +0.7x4.78  +1.0 6.00
Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 13 PB 6.49 +0.4 m/s 6.21  +0.06.36  +0.06.43  +0.96.43x6.44  +0.26.49  +0.4 11.00
2 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 14 6.31 +0.7 m/s 6.19  +0.06.31  +0.7x6.31x5.92  +0.56.12  +0.0 9.00
3 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 PB 5.86 +0.0 m/s xx5.84  +0.95.84x5.48  +0.25.86  +0.0 8.00
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 6 PB 5.81 +0.0 m/s x5.62  +0.05.81  +0.05.815.81  +0.05.72  +0.05.67  +0.0 7.00
5 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 PB 5.69 +0.0 m/s 5.29  +0.05.69  +0.05.27  +0.05.694.40  +0.04.58  +0.25.55  +0.0 6.00
6 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 PB 5.67 +0.0 m/s 5.67  +0.05.17  +0.0x5.674.59  +0.1x5.48  +1.4 5.00
7 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 5.63 +0.7 m/s 5.63  +0.75.20  +0.35.25  +0.35.63x5.44  +0.35.49  +0.0 4.00
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 5.59 +0.2 m/s 5.46  +0.05.42  +0.05.59  +0.25.595.31  +0.25.58  +0.35.51  +0.0 3.00
9 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 5.54 +0.0 m/s 5.54  +0.05.27  +0.0x5.540.00.00.0 2.00
10 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 PB 5.47 +0.1 m/s 5.17  +0.05.47  +0.15.29  +0.55.470.00.00.0 1.00
11 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 12 5.38 +1.7 m/s x5.11  +0.05.38  +1.75.380.00.00.0
12 Jakub ČervinkaJakub Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 SB 5.36 +0.0 m/s 4.53  +0.05.36  +0.05.15  +0.05.360.00.00.0
13 Jakub JiroutJakub Jirout
AC PardubiceAC Pardubice
03 10 5.26 +0.1 m/s 5.21  +0.05.26  +0.14.95  +1.05.260.00.00.0
14 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3 4.47 +0.0 m/s 4.31  +0.04.42  +0.04.47  +0.04.470.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 PB 5.98 +0.1 m/s 5.98  +0.15.68  +0.0x5.985.60  +0.0x5.64  +0.7 11.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 11 5.13 +0.5 m/s x4.73  +1.45.13  +0.55.134.95  +0.04.85  +1.04.89  +0.0 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 PB 5.08 +0.0 m/s 4.92  +0.05.02  +0.0x5.025.08  +0.0x5.03  +1.0 8.00
4 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 10 PB 4.95 +0.8 m/s 4.84  +0.54.74  +0.04.95  +0.84.954.84  +0.04.90  +0.04.67  +1.7 7.00
5 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 PB 4.89 +1.3 m/s 4.89  +1.3x4.78  +0.04.894.79  +0.94.81  +0.04.73  +1.5 6.00
6 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 4.60 +1.2 m/s 4.24  +0.74.41  +0.64.28  +2.14.414.33  +0.04.26  +1.94.60  +1.2 5.00
7 Monika HorákováMonika Horáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 PB 4.58 +0.0 m/s 4.50  +0.04.58  +0.0x4.584.11  +0.74.07  +0.44.01  +0.0 4.00
8 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1 SB 4.31 +0.0 m/s 4.27  +0.04.31  +0.04.14  +0.04.314.04  +1.14.13  +1.44.29  +0.6 3.00
9 Dominika WimmerováDominika Wimmerová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 4.30 +0.0 m/s 4.30  +0.04.21  +0.04.28  +0.04.300.00.00.0 2.00
10 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 5 PB 4.29 +0.0 m/s 3.81  +1.6x4.29  +0.04.290.00.00.0 1.00
11 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 9 4.25 +1.0 m/s 4.11  +1.04.25  +1.04.19  +0.54.250.00.00.0
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.87 +0.7 m/s 4.62  +1.84.87  +0.7x4.874.75  +1.54.86  +0.3x
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 17 4.81 +0.3 m/s xx4.42  +0.44.42x4.74  +0.04.81  +0.3 11.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 16 4.79 +1.1 m/s x4.51  +0.64.79  +1.14.794.47  +1.54.55  +1.24.54  +0.8 9.00
4 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 PB 4.76 +0.0 m/s 4.76  +0.04.29  +1.14.13  +0.14.764.70  +0.34.43  +1.44.18  +0.5 8.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 14 4.69 +0.6 m/s 4.69  +0.64.37  +0.33.18  +0.04.69x4.58  +1.4x 7.00
6 Klára KopejtkováKlára Kopejtková
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 4.60 +1.2 m/s 4.47  +1.44.58  +0.94.60  +1.24.604.33  +0.04.40  +0.44.27  +0.0 6.00
7 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 4.58 +0.0 m/s 4.22  +1.24.58  +0.04.50  +1.74.584.28  +0.84.26  +1.24.46  +0.5 5.00
8 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 4.47 +0.1 m/s x4.47  +0.1x4.47xx2.61  +0.1 4.00
9 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 4.40 +1.4 m/s 4.02  +1.04.08  +1.94.40  +1.44.400.00.00.0 3.00
10 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 4.31 +1.8 m/s 4.08  +1.7x4.31  +1.84.310.00.00.0 2.00
11 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 9 4.28 +1.1 m/s 4.28  +1.1x4.26  +1.14.280.00.00.0 1.00
12 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 13 4.26 +1.6 m/s 4.26  +1.64.10  +1.04.10  +1.44.260.00.00.0
13 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 2 SB 4.17 +0.2 m/s 4.17  +0.23.82  +1.93.66  +1.64.170.00.00.0
14 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4 SB 4.15 +0.9 m/s 4.11  +0.04.15  +0.94.05  +2.04.150.00.00.0
15 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 5 PB 4.01 +0.5 m/s 4.01  +0.53.88  +0.83.67  +0.44.010.00.00.0
16 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 3.98 +0.7 m/s x3.98  +0.73.84  +0.63.980.00.00.0
Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 29.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 PB 12.73 +1.4 m/s 12.73  +1.412.23  +0.2x12.73xxx 11.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 PB 11.74 +1.2 m/s x11.74  +1.2-11.74--- 9.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 PB 11.57 +0.9 m/s xx11.57  +0.911.57xx- 8.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 PB 12.91 +0.8 m/s 12.40  +0.412.60  +0.1x12.6012.57  +0.512.91  +0.812.67  +0.0 11.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 12.63 +0.1 m/s 12.58  +0.012.63  +0.112.32  +0.712.63xxx 9.00
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 11.73 +0.4 m/s x11.73  +0.4x11.73--- 8.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 10.48 +0.0 m/s 10.21  +0.910.28  +1.510.13  +1.310.2810.37  +0.010.45  +0.010.48  +0.0 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 SB 09.86 +0.0 m/s 09.25  +0.709.57  +1.509.41  +1.609.5709.42  +0.809.73  +1.309.86  +0.0 9.00
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
03 1 PB 09.76 +0.0 m/s x09.49  +0.009.76  +0.009.7609.67  +0.409.57  +0.0- 8.00
4 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 09.74 +0.2 m/s 09.21  +0.009.74  +0.2x09.74x09.49  +1.409.65  +0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17 12.00 10.9211.5611.6111.6112.00xx 11.00
2 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 11.63 10.7510.7810.8210.8211.0811.5611.63 9.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 13 11.20 10.5910.9310.8610.93xx11.20 8.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 10.90 10.4010.9010.8810.9010.5710.30x 7.00
5 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 11 10.62 10.2910.4609.9110.4609.7609.8210.62 6.00
6 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 14 PB 10.60 10.1410.6009.6210.6010.2510.2610.49 5.00
MS Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 PB 10.38 10.3809.1809.6010.380.00.00.0
8 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 PB 10.28 10.0109.7610.2110.2110.2810.25x 4.00
MS Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 PB 10.28 10.2809.1809.6010.280.00.00.0
10 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 09.86 09.78xx09.7809.8607.13x 3.00
11 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 9 09.45 x09.3209.4509.450.00.00.0 2.00
12 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 08.56 08.2208.5608.0008.560.00.00.0 1.00
13 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 5 08.47 08.3408.4708.1408.470.00.00.0
14 59 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 PB 08.37 08.3708.3607.5808.370.00.00.0
15 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4 08.37 08.1508.3208.3708.370.00.00.0
16 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 1 SB 07.17 07.1607.1706.6507.170.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 12.10 11.97x12.1012.10xxx 11.00
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 10.38 x09.4009.3109.4010.38xx 9.00
3 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 PB 10.27 09.6709.6910.1110.1110.09x10.27 8.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 PB 09.48 09.0609.4808.8809.4809.1209.0408.75 7.00
5 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 PB 08.30 07.7608.1508.3008.3007.4907.1007.40 6.00
6 69 Marie DejmkováMarie Dejmková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 2 06.56 06.1806.5606.5206.5606.2106.0006.42 5.00
9 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 6 18.08 17.68x18.0818.0817.84xx 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 PB 13.75 xxx0.013.2013.75x 9.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 PB 13.24 x12.81x12.8112.79x13.24 8.00
4 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 12.07 10.9511.2612.0712.0711.5711.5611.94 7.00
5 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 PB 11.57 10.1311.3211.5711.5710.9611.3709.26 6.00
6 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 PB 11.41 11.41x10.3811.4110.7810.7811.09 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 SB 16.91 16.37x16.9116.91xxx 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 PB 15.61 13.59x15.6115.61xxx 9.00
3 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 7 14.48 12.4214.4814.3714.48x13.60x 8.00
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 12.55 12.5512.34x12.55x12.14x 7.00
5 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5 12.39 11.8411.1511.1711.84x12.3911.88 6.00
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 11.73 11.7311.04x11.73x11.0310.91 5.00
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 PB 10.73 10.6510.7309.9710.73xxx 4.00
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3 PB 10.70 08.7510.7010.2510.700.00.00.0
9 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 PB 09.34 09.3408.9308.4509.3409.2709.19x 3.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 PB 35.38 0.0 11.00
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 33.75 0.0 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 29.14 0.0 8.00
4 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 28.38 0.0 7.00
5 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 27.53 0.0 6.00
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 PB 25.03 0.0 5.00
7 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 PB 24.38 0.0 4.00
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 13 32.36 0.0 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 SB 31.12 0.0 9.00
3 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 12 30.90 0.0 8.00
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 PB 29.71 0.0 7.00
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 11 29.17 0.0 6.00
6 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 26.70 0.0 5.00
7 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 25.90 0.0 4.00
8 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 PB 25.82 0.0 3.00
9 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 7 22.38 0.0 2.00
10 59 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3 19.03 0.0 1.00
11 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 1 SB 17.57 0.0
12 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 PB 16.17 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 8 47.58 0.0 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 PB 40.76 0.0 9.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 PB 39.50 0.0 8.00
4 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 PB 38.54 0.0 7.00
5 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 35.20 0.0 6.00
6 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 PB 29.91 0.0 5.00
7 58 Pavel SpěvákPavel Spěvák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 PB 24.79 0.0 4.00
8 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 PB 23.18 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 49.80 0.0 11.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1 PB 46.12 0.0 9.00
3 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 10 SB 45.63 0.0 8.00
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 11 44.90 0.0 7.00
5 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 12 43.49 0.0 6.00
6 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 9 PB 38.75 0.0 5.00
7 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 PB 38.14 0.0 4.00
8 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 PB 34.47 0.0 3.00
9 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 33.15 0.0 2.00
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 PB 31.48 0.0 1.00
MS Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3 PB 25.47 0.0
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 DNS 0.0
Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 7 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 PB 44.07 0.0
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 43.84 0.0 11.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 42.95 0.0 9.00
4 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 SB 38.59 0.0 8.00
MS Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 PB 34.24 0.0
6 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 33.54 0.0 7.00
MS Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 PB 33.54 0.0
8 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 PB 32.22 0.0 6.00
9 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 31.61 0.0 5.00
10 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 5 PB 28.28 0.0 4.00
11 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 PB 28.27 0.0 3.00
12 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 PB 15.28 0.0 2.00
13 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 PB 07.52 0.0 1.00
Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
04 1 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 PB 44.97 0.0 11.00
2 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 SB 39.30 0.0 9.00
3 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 29.09 0.0 8.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 26.76 0.0 7.00
5 Pavlína PetrováPavlína Petrová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 PB 18.85 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 PB 40.93 0.0 11.00
2 56 Marek BukáčekMarek Bukáček
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 23.08 0.0 9.00
3 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 PB 22.78 0.0 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 NR 75.63 0.0 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 PB 59.70 0.0 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 PB 54.92 0.0 8.00
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 PB 35.32 0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 PB 41.45 0.0 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 PB 36.18 0.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 PB 34.91 0.0 8.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 31.33 0.0 7.00
5 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 7 31.11 0.0 6.00
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 6 31.09 0.0 5.00
7 43 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4 30.79 0.0 4.00
8 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2 27.79 0.0 3.00
9 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 27.57 0.0 2.00
10 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 SB 26.86 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 PB 33.84 0.0 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 PB 32.90 0.0 9.00
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 PB 32.74 0.0 8.00
4 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 PB 26.16 0.0 7.00
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3 PB 25.23 0.0 6.00
6 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 SB 17.33 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 7 PB 40.82 0.0 11.00
2 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 6 PB 37.49 0.0 9.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 PB 37.02 0.0 8.00
4 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 9 PB 34.49 0.0 7.00
5 62 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4 PB 34.01 0.0 6.00
6 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 PB 32.28 0.0 5.00
7 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 5 30.51 0.0 4.00
8 66 Daniel ZemanDaniel Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 PB 23.51 0.0 3.00
9 67 Martin ZemanMartin Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 PB 22.16 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 4 59.69 0.0 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 49.58 0.0 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2 PB 49.51 0.0 8.00
4 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 44.45 0.0 7.00
Celkem 4 závodníků