Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD mužů a žen

Děčín (29. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.23
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 11.97
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.27
4 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 12.45
5 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.65
6 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 7 13.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.00
2 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.38
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.84
4 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 12.85
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 13.54
6 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 13.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 11:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.24 11.00
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 11.94 9.00
3 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.12 8.00
4 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 PB 12.34 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.39 6.00
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 12.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 11:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 SB 12.49 4.00
2 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 SB 12.70 3.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 12.76 2.00
4 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 13.02 1.00
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 SB 13.30
6 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 13.36
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WagnerAnna Wagner 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.21
2 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.60
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 13.76
4 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 14.25
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.87
6 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 15.28
Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.20
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.53
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 13.80
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.00
5 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.11
6 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 14.12
7 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 15.10
8 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 15.43
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 13.02 11.00
2 Anna WagnerAnna Wagner 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 13.17 9.00
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 13.42 8.00
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 13.66 7.00
5 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 SB 13.67 6.00
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 13.74 4.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 14.09 3.00
3 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 14.12 2.00
4 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.60 1.00
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.16
6 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.35
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:25) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.70 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.75 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.05 8.00
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 24.37 7.00
5 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 25.05 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.92 6.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.38 4.00
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 SB 25.77 3.00
4 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 25.89 2.00
MS Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 25.92
6 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 1 26.59 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.29 11.00
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.35 9.00
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.39 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 26.79 7.00
5 Anna WagnerAnna Wagner 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.84 6.00
6 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 32.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 27.31 5.00
2 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.56 4.00
3 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.03 3.00
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.05 2.00
5 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 28.85
6 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 29.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 13:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 28.07 1.00
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 28.12
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 29.20
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 29.88
5 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 31.80
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 50.64 11.00
2 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.59 9.00
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 56.30 8.00
4 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 60.20 7.00
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 6 60.72 6.00
Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(so, 29.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 62.27
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 62.44 11.00
3 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 64.82 9.00
4 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 65.54 8.00
5 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 66.13 7.00
6 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 69.13 6.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:02.26 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:05.28 9.00
3 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 2:11.53 8.00
4 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:11.98 7.00
5 Jakub VernerJakub Verner 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:23.23 6.00
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 SB 2:24.26 5.00
7 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:27.03 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(so, 29.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:43.25 11.00
2 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:45.66 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 4:29.69 11.00
2 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 4:34.38 9.00
3 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:37.44 8.00
4 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 5:03.02 7.00
5 Jakub VernerJakub Verner 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:11.10 6.00
Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 4 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 5:30.99 11.00
2 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:41.77 9.00
3 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 6:19.86 8.00
Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 3 71.03 11.00
Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 4 DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 29.8.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrbek, Rada, Beck, Spišjak Hrbek, Rada, Beck, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 47.22 11.00
2 Vrtiška, Patúc, Vaňkát, Jindra Vrtiška, Patúc, Vaňkát, Jindra TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.81 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 29.8.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slavíková, Řeháková, Černohorská, Kokšalová Slavíková, Řeháková, Černohorská, Kokšalová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.99 11.00
2 Schuldesová, Kolínská, Vlasáková, Hodková Schuldesová, Kolínská, Vlasáková, Hodková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.78 9.00
3 Kopecká, Krásenská, Sawruková, El Ngarová Kopecká, Krásenská, Sawruková, El Ngarová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 58.22 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 29.8.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,87 Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 PB 1.82 ----ooo-oxoxxx 11.00
2 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 PB 1.76 ---ooo-o-xxx 9.00
3 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 4 PB 1.73 ----oxooxxx 8.00
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 1.65 -oxooox- 7.00
5 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 2 PB 1.50 ooxxx 6.00
MS Vladislav LunhulVladislav Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 PB 1.45 xxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 Body
MS Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 9 PB 1.57 -------ooxxoxxx
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 PB 1.54 ----oooxooxxx 11.00
3= Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 PB 1.51 --ooooxxooxxx 8.50
3= Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 6 PB 1.51 --oooxoxooxxx 8.50
5 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 PB 1.45 -ooooxoxxx 7.00
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 4 PB 1.45 --ooxoxoxxx 6.00
7 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 2 PB 1.40 ---ooxxx 5.00
8 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 5 PB 1.40 -oooxoxxx 4.00
9 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3 PB 1.30 oooxxx 3.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 PB 6.04 -0.6 m/s 5.58  -0.1x5.71  +0.05.716.04  -0.65.82  -0.46.01  -1.0 11.00
2 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 1 PB 4.55 -0.2 m/s x4.55  -0.2x4.55xx4.21  -0.7 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 29.8.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 10 PB 5.39 -1.2 m/s 5.32  -1.35.17  -0.35.39  -1.25.395.13  -0.95.33  +0.15.34  -0.9 11.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 PB 5.32 -0.5 m/s 5.18  -1.35.30  +0.15.22  -0.65.305.32  -0.55.23  +0.25.15  -0.9 9.00
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 6 PB 5.27 -0.8 m/s 4.19  -0.45.27  -0.8x5.27xxx 8.00
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 8 PB 4.98 -0.1 m/s 4.82  -1.24.91  -0.84.88  -0.64.914.73  -0.74.98  -0.1x 7.00
5 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 PB 4.86 -0.1 m/s 4.56  -0.24.27  -0.74.09  -0.34.564.67  -1.14.30  -0.64.86  -0.1 6.00
MS Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 7 PB 4.63 -0.6 m/s 4.62  -0.74.63  -0.64.63  -1.34.63---
7 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 PB 4.41 -0.5 m/s 4.31  -0.7x3.99  -0.64.313.94  -0.84.28  -0.54.41  -0.5 5.00
8 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 PB 4.39 -0.4 m/s 4.24  -0.34.19  -1.04.39  -0.44.394.16  -0.44.06  -0.44.13  -0.7 4.00
9 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 3 PB 4.32 -0.7 m/s 4.02  -1.24.05  -0.64.08  -0.34.084.13  -0.84.32  -0.74.25  -0.2 3.00
10 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 PB 3.93 -0.8 m/s 3.93  -0.83.88  -0.63.83  -0.23.930.00.00.0 2.00
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(so, 29.8.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 2 13.88 -0.8 m/s 13.88  -0.812.21  -1.613.79  -1.013.8813.72  -0.313.60  -1.913.79  -1.5 11.00
2 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 PB 12.83 -0.7 m/s 12.83  -0.712.59  -0.9x12.8312.48  -0.812.24  -0.712.79  -1.0 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 11.51 -1.4 m/s 10.98  -0.511.11  -0.811.29  -1.311.29x11.38  -2.411.51  -1.4 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 11.07 -1.3 m/s 10.68  -1.8x10.68  -0.610.6810.94  -0.810.99  -1.011.07  -1.3 9.00
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 2 09.89 -1.3 m/s 09.72  -0.209.89  -1.3x09.8909.60  -0.1xx 8.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 1 PB 09.84 -0.8 m/s 09.49  -1.109.52  -1.009.84  -0.809.8409.80  -1.709.80  -0.309.84  -0.9 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 29.8.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 5 PB 10.90 10.90x10.6710.9010.6410.64x
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 PB 08.89 08.56x08.8908.89xx08.44 11.00
3 Eva MusilováEva Musilová
ASK DěčínASK Děčín
99 2 PB 07.48 07.4507.4807.4507.48x06.5807.16 9.00
4 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 06.24 05.7806.2406.1806.2405.9606.1206.10 8.00
Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 6 PB 14.44 14.4414.3213.9814.4414.2014.2814.29
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 PB 13.07 12.3612.7013.0713.0712.8012.7312.87 11.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 PB 10.71 10.10x10.4810.48x10.71x 9.00
4 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 3 PB 09.32 08.4509.3209.0809.3209.3008.6009.15 8.00
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 2 PB 08.63 08.0007.6507.8508.0008.2608.4208.63 7.00
6 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 1 PB 08.36 07.9307.84x07.9308.2608.3607.84 6.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 29.8.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 6 PB 33.30 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
MS Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 7 PB 32.03 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 4 PB 24.84 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 PB 22.16 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
5 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 2 PB 20.30 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
6 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 15.88 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 PB 41.68 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 8 PB 38.60 0.0 11.00
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 6 PB 37.94 0.0 9.00
MS Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 7 PB 34.92 0.0
4 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 2 PB 24.58 0.0 8.00
5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 5 PB 24.56 0.0 7.00
Miroslav NeumannMiroslav Neumann
ASK DěčínASK Děčín
73 4 DNS 0.0
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 7 PB 35.18 0.0 11.00
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 6 PB 33.46 0.0 9.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 8 PB 30.80 0.0 8.00
4 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 PB 30.30 0.0 7.00
5 Diana KrásenskáDiana Krásenská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 2 PB 25.14 0.0 6.00
6 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 5 PB 24.08 0.0 5.00
MS Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 4 PB 22.52 0.0
8 Agáta KopeckáAgáta Kopecká
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1 PB 20.84 0.0 4.00
9 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 3 PB 20.40 0.0 3.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 29.8.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 8 59.09 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 9 58.59 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 PB 45.07 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 PB 43.80 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 SB 43.38 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 6 PB 33.55 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 5 PB 28.51 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4 24.12 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 3 DNF 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků