KPD mužů a žen
Děčín (29. 8. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.23 | ||||||||||||||
2 | František ŠtolfaFrantišek Štolfa | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 4 | 11.97 | ||||||||||||||
3 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 12.27 | ||||||||||||||
4 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 2 | 12.45 | ||||||||||||||
5 | Milan MikovecMilan Mikovec | 06 | ASK ELNA Počerady | 6 | 12.65 | ||||||||||||||
6 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 7 | 13.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BeckJakub Beck | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 12.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 12.38 | ||||||||||||||
3 | Patrik HausnerPatrik Hausner | 05 | ASK ELNA Počerady | 6 | 12.84 | ||||||||||||||
4 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 4 | 12.85 | ||||||||||||||
5 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 7 | 13.54 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 2 | 13.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 29.8.2020 - 11:35) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.24 | 11.00 | |||||||||||||
2 | František ŠtolfaFrantišek Štolfa | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 6 | 11.94 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub BeckJakub Beck | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 12.12 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 2 | PB 12.34 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 12.39 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 12.41 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.8.2020 - 11:35) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan MikovecMilan Mikovec | 06 | ASK ELNA Počerady | 5 | SB 12.49 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 6 | SB 12.70 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Patrik HausnerPatrik Hausner | 05 | ASK ELNA Počerady | 4 | SB 12.76 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 3 | SB 13.02 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 7 | SB 13.30 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 2 | SB 13.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna WagnerAnna Wagner | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 13.21 | ||||||||||||||
2 | Magdalena HorníkováMagdalena Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 13.60 | ||||||||||||||
3 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 6 | PB 13.76 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová | 06 | ASK Lovosice | 7 | 14.25 | ||||||||||||||
5 | Adéla SawrukováAdéla Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 14.87 | ||||||||||||||
6 | Eliška BalíkováEliška Balíková | 06 | ASK Lovosice | 1 | 15.28 | ||||||||||||||
Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:45) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 13.20 | ||||||||||||||
2 | Barbora StřížkováBarbora Střížková | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 13.53 | ||||||||||||||
3 | Matylda HorníkováMatylda Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 13.80 | ||||||||||||||
4 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 14.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta SmržováAneta Smržová | 04 | ASK Lovosice | 3 | 14.11 | ||||||||||||||
6 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 7 | 14.12 | ||||||||||||||
7 | Veronika VydrářováVeronika Vydrářová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 15.10 | ||||||||||||||
8 | Natálie SawrukováNatálie Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 15.43 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 29.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | SB 13.02 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna WagnerAnna Wagner | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | SB 13.17 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Barbora StřížkováBarbora Střížková | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | SB 13.42 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matylda HorníkováMatylda Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | SB 13.66 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 7 | SB 13.67 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Magdalena HorníkováMagdalena Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 13.96 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.8.2020 - 11:45) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 13.74 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 6 | SB 14.09 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Aneta SmržováAneta Smržová | 04 | ASK Lovosice | 4 | 14.12 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová | 06 | ASK Lovosice | 3 | 14.60 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Adéla SawrukováAdéla Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 7 | 15.16 | ||||||||||||||
6 | Veronika VydrářováVeronika Vydrářová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 15.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:25) official | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 22.70 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 22.75 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jiří RadaJiří Rada | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 24.05 | 8.00 | |||||||||||||
4 | František ŠtolfaFrantišek Štolfa | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 6 | 24.37 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 2 | 25.05 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:25) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 24.92 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Patrik HausnerPatrik Hausner | 05 | ASK ELNA Počerady | 3 | 25.38 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Milan MikovecMilan Mikovec | 06 | ASK ELNA Počerady | 2 | SB 25.77 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic club Teplice z.s. | 5 | 25.89 | 2.00 | |||||||||||||
MS | Vladislav LunhulVladislav Lunhul | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | SB 25.92 | ||||||||||||||
6 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 1 | 26.59 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 26.29 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 26.35 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 26.39 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 26.79 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anna WagnerAnna Wagner | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 26.84 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Eliška BalíkováEliška Balíková | 06 | ASK Lovosice | 1 | 32.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:40) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 27.31 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Matylda HorníkováMatylda Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 27.56 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Magdalena HorníkováMagdalena Horníková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 28.03 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 28.05 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | ASK Lovosice | 6 | 28.85 | ||||||||||||||
6 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | PB 29.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 13:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KolínskáNikola Kolínská | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 28.07 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 2 | 28.12 | ||||||||||||||
MS | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 3 | 29.20 | ||||||||||||||
4 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 29.88 | ||||||||||||||
5 | Veronika VydrářováVeronika Vydrářová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | SB 31.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži
(so, 29.8.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 50.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 54.59 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic club Teplice z.s. | 2 | 56.30 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 60.20 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Pavel KolorenčPavel Kolorenč | 86 | ASK Děčín | 6 | 60.72 | 6.00 | |||||||||||||
Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy
(so, 29.8.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 4 | 62.27 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 1 | 62.44 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 64.82 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 3 | 65.54 | 8.00 | |||||||||||||
5 | Nicol BalínováNicol Balínová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | SB 66.13 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Hana KozmováHana Kozmová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 69.13 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži
(so, 29.8.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 2:02.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš ReichlTomáš Reichl | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:05.28 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof VilkKryštof Vilk | 98 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 2:11.53 | 8.00 | |||||||||||||
4 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:11.98 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jakub VernerJakub Verner | 99 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 2:23.23 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub PatúcJakub Patúc | 86 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | SB 2:24.26 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Pavel RyzákPavel Ryzák | 77 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 2:27.03 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 29.8.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 2:43.25 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla SawrukováAdéla Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 3:45.66 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 29.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HoloubekMichal Holoubek | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 4:29.69 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof VilkKryštof Vilk | 98 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 4:34.38 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub PatúcJakub Patúc | 86 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 4:37.44 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Pavel RyzákPavel Ryzák | 77 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 5:03.02 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jakub VernerJakub Verner | 99 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 5:11.10 | 6.00 | |||||||||||||
Miroslav NeumannMiroslav Neumann | 73 | ASK Děčín | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 29.8.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová | 06 | ASK Lovosice | 3 | 5:30.99 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anežka ProškováAnežka Prošková | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 5:41.77 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie BrožkováLucie Brožková | 05 | ASK Lovosice | 5 | 6:19.86 | 8.00 | |||||||||||||
Adéla LukešováAdéla Lukešová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
(so, 29.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav NeumannMiroslav Neumann | 73 | ASK Děčín | 3 | 71.03 | 11.00 | |||||||||||||
Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka | 99 | ASK Děčín | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(so, 29.8.2020 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrbek, Rada, Beck, Spišjak Hrbek, Rada, Beck, Spišjak | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 47.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vrtiška, Patúc, Vaňkát, Jindra Vrtiška, Patúc, Vaňkát, Jindra | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 53.81 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(so, 29.8.2020 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavíková, Řeháková, Černohorská, Kokšalová Slavíková, Řeháková, Černohorská, Kokšalová | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 50.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Schuldesová, Kolínská, Vlasáková, Hodková Schuldesová, Kolínská, Vlasáková, Hodková | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 54.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kopecká, Krásenská, Sawruková, El Ngarová Kopecká, Krásenská, Sawruková, El Ngarová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 58.22 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 29.8.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,87 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 6 | PB 1.82 | ----ooo-oxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 5 | PB 1.76 | ---ooo-o-xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
04 | 4 | PB 1.73 | ----oxooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 1.65 | -oxooox- | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s. |
03 | 2 | PB 1.50 | ooxxx | 6.00 | |||||||||||||
MS |
Vladislav LunhulVladislav Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 1 | PB 1.45 | xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 29.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most |
05 | 9 | PB 1.57 | -------ooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 8 | PB 1.54 | ----oooxooxxx | 11.00 | |||||||||||||
3= |
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 7 | PB 1.51 | --ooooxxooxxx | 8.50 | |||||||||||||
3= |
Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 6 | PB 1.51 | --oooxoxooxxx | 8.50 | |||||||||||||
5 |
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK Lovosice |
05 | 1 | PB 1.45 | -ooooxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 4 | PB 1.45 | --ooxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 2 | PB 1.40 | ---ooxxx | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | 5 | PB 1.40 | -oooxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
05 | 3 | PB 1.30 | oooxxx | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 29.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 2 | PB 6.04 -0.6 m/s | 5.58 -0.1 | x | 5.71 +0.0 | 5.71 | 6.04 -0.6 | 5.82 -0.4 | 6.01 -1.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK Děčín |
05 | 1 | PB 4.55 -0.2 m/s | x | 4.55 -0.2 | x | 4.55 | x | x | 4.21 -0.7 | 9.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 29.8.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
05 | 10 | PB 5.39 -1.2 m/s | 5.32 -1.3 | 5.17 -0.3 | 5.39 -1.2 | 5.39 | 5.13 -0.9 | 5.33 +0.1 | 5.34 -0.9 | 11.00 | |||||||
2 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 9 | PB 5.32 -0.5 m/s | 5.18 -1.3 | 5.30 +0.1 | 5.22 -0.6 | 5.30 | 5.32 -0.5 | 5.23 +0.2 | 5.15 -0.9 | 9.00 | |||||||
3 |
Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK Lovosice |
06 | 6 | PB 5.27 -0.8 m/s | 4.19 -0.4 | 5.27 -0.8 | x | 5.27 | x | x | x | 8.00 | |||||||
4 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 8 | PB 4.98 -0.1 m/s | 4.82 -1.2 | 4.91 -0.8 | 4.88 -0.6 | 4.91 | 4.73 -0.7 | 4.98 -0.1 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 5 | PB 4.86 -0.1 m/s | 4.56 -0.2 | 4.27 -0.7 | 4.09 -0.3 | 4.56 | 4.67 -1.1 | 4.30 -0.6 | 4.86 -0.1 | 6.00 | |||||||
MS |
Barbora KutováBarbora Kutová
AK Most |
05 | 7 | PB 4.63 -0.6 m/s | 4.62 -0.7 | 4.63 -0.6 | 4.63 -1.3 | 4.63 | - | - | - | ||||||||
7 |
Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
06 | 1 | PB 4.41 -0.5 m/s | 4.31 -0.7 | x | 3.99 -0.6 | 4.31 | 3.94 -0.8 | 4.28 -0.5 | 4.41 -0.5 | 5.00 | |||||||
8 |
Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
05 | 4 | PB 4.39 -0.4 m/s | 4.24 -0.3 | 4.19 -1.0 | 4.39 -0.4 | 4.39 | 4.16 -0.4 | 4.06 -0.4 | 4.13 -0.7 | 4.00 | |||||||
9 |
Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L. |
77 | 3 | PB 4.32 -0.7 m/s | 4.02 -1.2 | 4.05 -0.6 | 4.08 -0.3 | 4.08 | 4.13 -0.8 | 4.32 -0.7 | 4.25 -0.2 | 3.00 | |||||||
10 |
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | PB 3.93 -0.8 m/s | 3.93 -0.8 | 3.88 -0.6 | 3.83 -0.2 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 29.8.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 2 | 13.88 -0.8 m/s | 13.88 -0.8 | 12.21 -1.6 | 13.79 -1.0 | 13.88 | 13.72 -0.3 | 13.60 -1.9 | 13.79 -1.5 | 11.00 | |||||||
2 |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 1 | PB 12.83 -0.7 m/s | 12.83 -0.7 | 12.59 -0.9 | x | 12.83 | 12.48 -0.8 | 12.24 -0.7 | 12.79 -1.0 | 9.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 29.8.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 11.51 -1.4 m/s | 10.98 -0.5 | 11.11 -0.8 | 11.29 -1.3 | 11.29 | x | 11.38 -2.4 | 11.51 -1.4 | 11.00 | |||||||
2 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4 | 11.07 -1.3 m/s | 10.68 -1.8 | x | 10.68 -0.6 | 10.68 | 10.94 -0.8 | 10.99 -1.0 | 11.07 -1.3 | 9.00 | |||||||
3 |
Matylda HorníkováMatylda Horníková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 2 | 09.89 -1.3 m/s | 09.72 -0.2 | 09.89 -1.3 | x | 09.89 | 09.60 -0.1 | x | x | 8.00 | |||||||
4 |
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
00 | 1 | PB 09.84 -0.8 m/s | 09.49 -1.1 | 09.52 -1.0 | 09.84 -0.8 | 09.84 | 09.80 -1.7 | 09.80 -0.3 | 09.84 -0.9 | 7.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 29.8.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 5 | PB 10.90 | 10.90 | x | 10.67 | 10.90 | 10.64 | 10.64 | x | ||||||||
2 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 4 | PB 08.89 | 08.56 | x | 08.89 | 08.89 | x | x | 08.44 | 11.00 | |||||||
3 |
Eva MusilováEva Musilová
ASK Děčín |
99 | 2 | PB 07.48 | 07.45 | 07.48 | 07.45 | 07.48 | x | 06.58 | 07.16 | 9.00 | |||||||
4 |
Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 06.24 | 05.78 | 06.24 | 06.18 | 06.24 | 05.96 | 06.12 | 06.10 | 8.00 | |||||||
Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
94 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 29.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 6 | PB 14.44 | 14.44 | 14.32 | 13.98 | 14.44 | 14.20 | 14.28 | 14.29 | ||||||||
2 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 5 | PB 13.07 | 12.36 | 12.70 | 13.07 | 13.07 | 12.80 | 12.73 | 12.87 | 11.00 | |||||||
3 |
Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
75 | 4 | PB 10.71 | 10.10 | x | 10.48 | 10.48 | x | 10.71 | x | 9.00 | |||||||
4 |
Pavel BulvaPavel Bulva
ASK Děčín |
70 | 3 | PB 09.32 | 08.45 | 09.32 | 09.08 | 09.32 | 09.30 | 08.60 | 09.15 | 8.00 | |||||||
5 |
Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s. |
02 | 2 | PB 08.63 | 08.00 | 07.65 | 07.85 | 08.00 | 08.26 | 08.42 | 08.63 | 7.00 | |||||||
6 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
73 | 1 | PB 08.36 | 07.93 | 07.84 | x | 07.93 | 08.26 | 08.36 | 07.84 | 6.00 | |||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 29.8.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK Děčín |
01 | 6 | PB 33.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
MS |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 7 | PB 32.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L. |
77 | 4 | PB 24.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
4 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 5 | PB 22.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
5 |
Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 2 | PB 20.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
6 |
Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 15.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
94 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 29.8.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | PB 41.68 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 29.8.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 8 | PB 38.60 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
75 | 6 | PB 37.94 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 7 | PB 34.92 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
73 | 2 | PB 24.58 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Pavel BulvaPavel Bulva
ASK Děčín |
70 | 5 | PB 24.56 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
Miroslav NeumannMiroslav Neumann
ASK Děčín |
73 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 29.8.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta SmržováAneta Smržová
ASK Lovosice |
04 | 7 | PB 35.18 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 6 | PB 33.46 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 8 | PB 30.80 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 9 | PB 30.30 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Diana KrásenskáDiana Krásenská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
05 | 2 | PB 25.14 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
05 | 5 | PB 24.08 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
MS |
Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK Most |
06 | 4 | PB 22.52 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Agáta KopeckáAgáta Kopecká
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
05 | 1 | PB 20.84 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L. |
77 | 3 | PB 20.40 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 29.8.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 8 | 59.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 9 | 58.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 7 | PB 45.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1 | PB 43.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | SB 43.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Pavel BulvaPavel Bulva
ASK Děčín |
70 | 6 | PB 33.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s. |
02 | 5 | PB 28.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 4 | 24.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s. |
03 | 3 | DNF | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 9 závodníků |