Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ

Děčín (8. 9. 2020)

800 m - Ml. žáci

(út, 8.9.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:29.03 11.00
2 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 2:31.22 9.00
3 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 2:46.64 8.00
4 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 2:52.76 7.00
5 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 2:56.73 6.00
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:57.62 5.00
7 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 9 PB 2:59.70 4.00
8 Tomáš ŠmilauerTomáš Šmilauer 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 SB 3:00.12 3.00
9 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 8 PB 3:03.99 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 8.9.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 1 2:42.01 11.00
2 Eliška HrzánováEliška Hrzánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:54.06 9.00
3 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:55.95 8.00
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 3:04.45 7.00
5 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 8 3:07.33 6.00
6 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 3:15.78 5.00
7 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 6 3:16.98 4.00
8 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 9 3:17.73 3.00
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 3:28.51 2.00
Kateřina LuxíkováKateřina Luxíková 08 ASK DěčínASK Děčín 7 DNS
Celkem 10 závodníků