Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ

Děčín (8. 9. 2020)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:25) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.17 11.00
2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.23 9.00
3 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 22.37 8.00
4 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.71 6.00
5 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 23.79 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 23.51 7.00
2 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 5 25.03 4.00
3 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 4 25.74 3.00
4 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 26.16 2.00
5 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 26.39 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 18:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 22.92 7.00
2 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 PB 22.97 6.00
3 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 24.68 2.00
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 27.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.17 11.00
2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.23 9.00
3 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 22.37 8.00
4 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 22.92 7.00
5 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 PB 22.97 6.00
6 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 PB 23.51 7.00
7 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.71 6.00
8 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 23.79 5.00
9 Ondřej PozděnaOndřej Pozděna 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 24.68 2.00
10 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 5 25.03 4.00
11 Jonáš HavlíkJonáš Havlík 07 ASK DěčínASK Děčín 4 25.74 3.00
12 Jan SahulaJan Sahula 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 26.16 2.00
13 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 26.39 1.00
14 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 27.55

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 20.60 11.00
2 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 22.17 9.00
3 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.37 8.00
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.13 7.00
5 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.34 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 4 23.98 5.00
2 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 24.35 3.00
3 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 25.41 1.00
4 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.54
Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 18:05) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 25.59
2 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 25.73
3 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 25.80
Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 8.9.2020 - 18:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 2 24.10 4.00
2 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 25.11 2.00
3 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 27.66
4 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 28.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 20.60 11.00
2 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 22.17 9.00
3 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.37 8.00
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.13 7.00
5 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 23.34 6.00
6 Julie KopeckáJulie Kopecká 07 ASK DěčínASK Děčín 4 23.98 5.00
7 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 2 24.10 4.00
8 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 24.35 3.00
9 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 25.11 2.00
10 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 25.41 1.00
11 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.54
12 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 25.59
13 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 25.73
14 Martina NovákováMartina Nováková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 25.80
15 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 27.66
16 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 28.02
Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 DNS
Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 DNS